102365
 

Подаруй абонемент на танці!

Абонемент у студію Art-Dream Dance на 8 занять буде справжньою знахідкою для любителів танців і для того, хто мріє вивчити різні танцювальні напрямки. Протягом місяця можна відвідувати різні заняття обраного напрямку. Тренування під керівництвом професійних хореографів триває 60 хвилин. Заняття відбуваються у зручний час у Центральному районі Дніпра. Сертифікат дає можливість вибрати улюблене хобі — один з 12 напрямів танців. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 229 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Абонемент на заняття танцями — що це?

Абонемент на заняття танцями — це гарна можливість спробувати себе в сучасних танцювальних напрямках та привести своє тіло до тонусу всього за 8 занять. Ще один вагомий привід скористатися цією пропозицією — заряд бадьорості та гарного настрою, які Щасливчик отримує за 60 хвилин тренування. Скористатися абонементом можна протягом місяця, при цьому можна ходити на різні танцювальні напрямки.

Як все відбувається?

Після отримання сертифіката на заняття танцями можна відразу ж приступити до вибору напрямку. Якщо складно визначитися, який напрям підходить найбільше, Щасливчик може проконсультуватися з представником студії Art-Dream Dance та випробувати різні види танців. Абонемент дає право на 8 тренувань протягом 1 місяця.

Індивідуальний підхід до кожного

Навчання проходить легко та доступно кожному: викладачі студії притримуються власних методик та знаходять підхід до кожного учня. Залежно від напрямку, в групах може бути від 5 до 20 осіб.

Сучасні напрямки

Завдяки особливій атмосфері, яку створюють тренери студії, на занятті буде комфортно дівчатам будь-якого віку та статури. Хлопці також зможуть знайти для себе «свій» напрям.

Щасливчик, який отримав абонемент на танці від студії Art-Dream Dance, може вибрати один з 12 напрямків:

 • Hip-Hop,
 • House,
 • Lady-style,
 • Jazz-fun,
 • Vogue,
 • Sexy-jazz,
 • Twerk,
 • Booty,
 • Strip-plastika,
 • Contemporary,
 • Jazz-Modern,
 • Stretching.

Зручне місце розташування і графік

Студія танців та йоги Art-Dream Dance розташована в Центральному районі міста Дніпро. Заняття проходять в зручний час по буднях та вихідних. Щасливчик може займатися будь-яким напрямком танців вранці або ввечері до або після роботи. Заняття танцями подарують заряд бадьорості та можливість розвинути власну пластичність.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Art dream - Студія танцю
вул. Воскресенська (колишня вул. Леніна), 10, 4-й поверх Показати на мапі

7 відгуків

С
София
21 липня 2018
Получила подарочный сертификат на день рождения, была безумно счастлива, когда нашла в списке предложеных Впечатлений танцы! Дооолго я, конечно, выбирала и остановилось на контемпе. Попала на первую тренировку и поняла, что это именно то, что я искала, все такое нежное, плавное. Занимаюсь у весьма милой хореографши Жене, которая не заставляет прыгнуть выше головы) Каждый старается в меру своих...
Получила подарочный сертификат на день рождения, была безумно счастлива, когда нашла в списке предложеных Впечатлений танцы! Дооолго я, конечно, выбирала и остановилось на контемпе. Попала на первую тренировку и поняла, что это именно то, что я искала, все такое нежное, плавное. Занимаюсь у весьма милой хореографши Жене, которая не заставляет прыгнуть выше головы) Каждый старается в меру своих возможностей! Хороший зал и вообще все условия. Большое спасибо компании Bodо и моей дорогой крестной Анджеле за подарочек))

В
Вика
14 січня 2017
Безумно рада своему новогоднему подарку! Давно хотела заняться танцами - и вот, теперь "не отверчусь" буду ходить на занятия и готовиться к лету) Студия классная и хореограф умничка. Правда крепатура жуткая после первого занятия, но что поделать, надо работать!)

С
София
15 вересня 2014
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я...
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я настолько обожаю танцевать, что меня вдохновляет все. Даже музыку включать не надо

И
Инга
4 квітня 2014
в "танцуют все" так офигительно раньше гомес танцевал джазфанк, что я заболела... А тут на тебе подарочек от подруги - класс танца. Говорит пойди и попробуй. Ну я и пошла. Если учесть что я никода танцами не занималась, то у меня получалось хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень