101530
 

Подаруй абонемент у спортзал!

Безлімітні тренування в одному з кращих спортклубів Дніпра. Абонемент включає 3 місяці відвідувань тренажерної зали, групових класів та 1 заняття EMS. Під час першого візиту передбачений ознайомчий інструктаж. Фітнес-клуб оснащений сучасними тренажерами, а також комфортними душовими, роздягальнями та дитячою кімнатою, де можна розважити малюка на час тренування. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 38 раз
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Абонемент у спортзал — що це?

Відвідування елітного фітнес-центру в самому серці Дніпра протягом трьох місяців. У Щасливчика буде можливість ходити на будь-які тренування — займатися самостійно в кардіозоні, освоювати нові асани або бойові прийоми разом з групою. Перед першим заняттям відбудеться детальний інструктаж: Щасливчику розкажуть про принцип роботи тренажерів, а також покажуть, де можна залишити речі або прийняти душ.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в клуб Sport Star. Тут він зможе качати м'язи на сучасних тренажерах, аналогів яким немає ніде в місті. В рамках абонемента також доступні групові заняття будь-яких напрямків і 1 тренування EMS. Воно передбачає використання спеціального апарату, який впливає на м'язи електричними імпульсами. Щасливчик зможе взяти з собою у фітнес-клуб дитину: за нею доглянуть в спеціальній дитячій кімнаті.

3 місяці занять

Щасливчику доступні тренування в будь-який час протягом трьох місяців. Регулярні заняття подарують помітний результат: м'язи прийдуть в тонус, поліпшиться витривалість і сила.

Повний безліміт

Фітнес-клуб надасть карту Full, яка включає відвідування кардіозони, 1 тренування EMS, а також групові заняття чотирьох напрямків:

  • силові та аеробні;
  • розумне тіло;
  • танці;
  • бойові мистецтва.

Усього доступно більше 10 різних класів: від стретчінгу до боксу.

Клуб елітного формату

Sport Star знаходиться в центрі міста — сюди зручно дістатися мешканцям будь-яких районів Дніпра. Тому провести тренування можна як до, так і після робочого дня. Для зручності працюють роздягальні, душові, а також дитяча кімната, де можна залишити дитину на час тренування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sport Star - Фітнес клуб
вул. Січеславська Набережна, 53 Показати на мапі

8 відгуків

И
Ирина
18 серпня 2017
это реально лучший спортзал в днепре!! я много в каких побывала, в один не хватает чего-то, а в других просто что-то не нравится. тут же все идеально. опытные инструкторы очень порадовали. знают свое дело. и сам зал с современной техникой, а не покоцанной совсковой. здорово!

В
Вера
18 серпня 2017
очень довольна этим спортзалом. Удобное расписание тренировок, большое разнообразие программ и хорошие тренера. Занимаюсь с удовольствием! Хожу на йогу, стретчинг и иногда на танцы. Спасибо мужу за подарок)

И
Инна
19 вересня 2015
У меня в этом спортзале муж занимается. Вот и меня видимо захотел приобщить)) Но конечно в подарочной коробке это выглядит очень красиво) Сертификат активировала сразу. И вот - теперь мы с любимым ходим в тренажорку вместе))

А
Антон
21 квітня 2015
На юбилей друзья сделали мне такой крутой подарок. Очень доволен! До этого занимался только на брусьях во дворе. с современными тренажорами конечно не сравнить:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень