101530
 

Подаруй абонемент у спортзал!

Безлімітні тренування в одному з кращих спортклубів Дніпра. Абонемент включає 3 місяці відвідувань тренажерної зали, групових класів та 1 заняття EMS. Під час першого візиту передбачений ознайомчий інструктаж. Фітнес-клуб оснащений сучасними тренажерами, а також комфортними душовими, роздягальнями та дитячою кімнатою, де можна розважити малюка на час тренування. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.08.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.08.2018

Абонемент у спортзал — що це?

Відвідування елітного фітнес-центру в самому серці Дніпра протягом трьох місяців. У Щасливчика буде можливість ходити на будь-які тренування — займатися самостійно в кардіозоні, освоювати нові асани або бойові прийоми разом з групою. Перед першим заняттям відбудеться детальний інструктаж: Щасливчику розкажуть про принцип роботи тренажерів, а також покажуть, де можна залишити речі або прийняти душ.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в клуб Sport Star. Тут він зможе качати м'язи на сучасних тренажерах, аналогів яким немає ніде в місті. В рамках абонемента також доступні групові заняття будь-яких напрямків і 1 тренування EMS. Воно передбачає використання спеціального апарату, який впливає на м'язи електричними імпульсами. Щасливчик зможе взяти з собою у фітнес-клуб дитину: за нею доглянуть в спеціальній дитячій кімнаті.

3 місяці занять

Щасливчику доступні тренування в будь-який час протягом трьох місяців. Регулярні заняття подарують помітний результат: м'язи прийдуть в тонус, поліпшиться витривалість і сила.

Повний безліміт

Фітнес-клуб надасть карту Full, яка включає відвідування кардіозони, 1 тренування EMS, а також групові заняття чотирьох напрямків:

  • силові та аеробні;
  • розумне тіло;
  • танці;
  • бойові мистецтва.

Усього доступно більше 10 різних класів: від стретчінгу до боксу.

Клуб елітного формату

Sport Star знаходиться в центрі міста — сюди зручно дістатися мешканцям будь-яких районів Дніпра. Тому провести тренування можна як до, так і після робочого дня. Для зручності працюють роздягальні, душові, а також дитяча кімната, де можна залишити дитину на час тренування.

Місце проведення враження:

Sport Star - Фітнес клуб
вул. Січеславська Набережна, 53 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

И
Ирина
18 серпня 2017
это реально лучший спортзал в днепре!! я много в каких побывала, в один не хватает чего-то, а в других просто что-то не нравится. тут же все идеально. опытные инструкторы очень порадовали. знают свое дело. и сам зал с современной техникой, а не покоцанной совсковой. здорово!

В
Вера
18 серпня 2017
очень довольна этим спортзалом. Удобное расписание тренировок, большое разнообразие программ и хорошие тренера. Занимаюсь с удовольствием! Хожу на йогу, стретчинг и иногда на танцы. Спасибо мужу за подарок)

И
Инна
19 вересня 2015
У меня в этом спортзале муж занимается. Вот и меня видимо захотел приобщить)) Но конечно в подарочной коробке это выглядит очень красиво) Сертификат активировала сразу. И вот - теперь мы с любимым ходим в тренажорку вместе))

А
Антон
21 квітня 2015
На юбилей друзья сделали мне такой крутой подарок. Очень доволен! До этого занимался только на брусьях во дворе. с современными тренажорами конечно не сравнить:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень