101520
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Клієнти відвідають індивідуальне заняття з акторської майстерності. Викладач навчить триматися перед публікою, перевтілюватися і приміряти різні характери. Також педагог покаже вправи для поліпшення вимови і контролю голосу, міміки і жестикуляції. Учасники приміряють нові амплуа та знайдуть найбільш органічні образи. На занятті новачки дізнаються, як позбавлятися від невпевненості, а також оцінять свій прихований творчий потенціал.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 266 раз
2 людини
2 години
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Клієнти відвідають індивідуальне заняття з акторської майстерності. Викладач навчить триматися перед публікою, перевтілюватися і приміряти різні характери. Також педагог покаже вправи для поліпшення вимови і контролю голосу, міміки і жестикуляції. Учасники приміряють нові амплуа та знайдуть найбільш органічні образи. На занятті новачки дізнаються, як позбавлятися від невпевненості, а також оцінять свій прихований творчий потенціал.

Чому ми вибрали школу акторської майстерності «Просвіта»

Школа знаходиться в центрі міста. Заняття проводить Дарина Камишан — актриса з п'ятирічним досвідом гри в аматорському театрі. Також педагог має освіту психолога, завдяки якій може знайти підхід до будь-якого учня і розкрити його потенціал у повній мірі. Відвідування майстер-класу допоможе навчитися долати страх публічних виступів і позбавлятися невпевненості.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Просвіта - Школа акторської майстерності
вул. Староказацкая, 74б Показати на мапі

15 відгуків

Т
Татьяна
20 вересня 2018
Мастер-класс прошел на ура. я примеряла на себя много разных ролей, научилась импровизировать, контролировать свои движения и мимику, побывала в образах разных людей и не только людей ))) в дальнейшем хотела бы посетить курс у этого педагога, он действительно крутой!

Я
Ярослав
7 травня 2017
Взяли для ребенка подарок. Занятие проводил профессиональный инструктор и психолог. Девочка у нас слегка застенчивая и пришлось подбирать индивидуальный подход. Думаю от таких занятий можно у ребенка повысить самооценку и и убрать боязнь публики. Жаль только у нас нет возможности продолжать занятия, т.к. живем в другом городе, а впечатления выбрали ради интереса. Занятие очень понравилось. Было интересно.

А
Анна
3 травня 2017
На день рождения мои родные(брат с сестрой) сделали оригинальный подарок - впечатление. Что навсегда останется со мной, ведь это не вещь и не деньги, а эмоции в подарок:) Мне был предоставлен список из 7 разных идей, из которого я выбрала урок актерского мастерства. Все что происходило, было неожиданным, ведь до этого все что составляло мое понимание предмета было обусловлено не дочитанной...
На день рождения мои родные(брат с сестрой) сделали оригинальный подарок - впечатление. Что навсегда останется со мной, ведь это не вещь и не деньги, а эмоции в подарок:) Мне был предоставлен список из 7 разных идей, из которого я выбрала урок актерского мастерства. Все что происходило, было неожиданным, ведь до этого все что составляло мое понимание предмета было обусловлено не дочитанной книгой Константина Станиславского и просмотром фильмов. Я пришла на урок без каких-либо конкретных ожиданий, и насладилась свежестью восприятия. Если говорить в целом, то урок был познавательным а эмоции исключительно положительными.

Я
Ярослав
12 березня 2017
Взяли для ребенка подарок. Занятие проводил профессиональный инструктор и психолог. Девочка у нас слегка застенчивая и пришлось подбирать индивидуальный подход. Думаю от таких занятий можно у ребенка повысить самооценку и и убрать боязнь публики. Жаль только у нас нет возможности продолжать занятия, т.к. живем в другом городе, а впечатления выбрали ради интереса. Занятие очень понравилось. Было интересно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень