101468
 

Подаруй автомобільний квест для компанії!

Пригодницька командна гра на особистому автомобілі по нічному місту. Головна мета — фінішувати першими, розшукуючи коди-підказки та поетапно пересуваючись по маршруту. Шифр до наступної локації може ховатися де завгодно — його треба розшукати азартної команді з 5-ти учасників. Допоможе їм у цьому надана карта міста. А ось інші підручні речі краще захопити з собою: ліхтарики, будь девайс з постійним доступом в інтернет, GPS-навігатор, блокнот із ручкою.  детальніше...

5 люд. до 3 годин Використати до 31.10.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 852 раз
5 людина
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

Автомобільний квест — що це?

Можливість взяти участь в азартній автоприключении. Його сенс полягає в пошуку цифрових комбінацій, які дозволяють переміщатися по маршруту. Кожна команда, що складається з водія та 3-4 «детективів», пересувається на власному автомобілі. Мета гри   максимально швидко добратися до фінішу. Заїзд починається пізно увечері і триває до 3 годин.

Як все проходить?

Запросивши з собою 3-4 друзів, Щасливчик прибуде в заздалегідь обумовлене місце, де організатори оголосять перше завдання. У ньому зашифрована наступна локація, де вони знайдуть код, який підкаже їм подальший шлях. Він може бути написаний на трубі покинутої будівлі, підвішений на дерево або втоплений в озері. Комбінація цифр може навіть охоронятися людиною. В такому випадку, щоб отримати його, потрібно виконати певну дію. Пересуваючись від точки до точки, Щасливчики будуть поступово проходити маршрут гри. Під час випробувань їм знадобляться ліхтарики, постійний доступ до інтернету з будь-якого девайса, GPS-навігатор, блокнот із ручкою та карта міста.

Захоплюючу і пізнавальну подорож

Крім майстерності водіння, гравцям потрібно буде продемонструвати свою логіку та навички орієнтування. Пункти призначення в місті або околицях зашифровані в кодах. Здобуваючи їх, команди вводять цифри на сайті організаторів. Якщо код вірний, автоотряд отримує наступне завдання. Таким чином, захоплюючий маршрут поетапно долається.

Пригода на вулицях великого міста

Азартна мета гри постійно підстьобує нерви гравців, змушуючи їх спішно пересуватися з місця на місце. Ніколи не можна знати наперед, наскільки затишному куточку виявиться наступний код. Захоплююча пригода гарантовано.

Захоплююча програма квесту

Учасників квесту чекають азартні дорожні пригоди, адже маршрут їх пересування ретельно продуманий організаторами квесту. Вони побувають як у незнайомих точках міста, так і відвідають напівзанедбані локації. 

Місце проведення враження:

ENCOUNTER - Автомобільні квести - Дніпро
р. Дніпропетровськ, перетин вул. Леніна та вул. Набережна в. І. Леніна Показати на мапі

37 відгуків реальних людей

15 січня 2018
Подарила квест родителям) было очень весело, все троем раскрепостились, объединились) Даже мама, которая не по таким играм стреляла не с меньшим задором!

В
Владимир
10 січня 2018
Подарили сертификат Бодо на квесты, ходили в 2 комнаты, потом долго обменивались впечатлениями. СПАСИБО ЗА ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ!

10 січня 2018
Подарила это впечатление своим сыновьям на НГ.Так как впечатление подразумевает участие и 4 человек,то пошли мы на мероприятие всей семьей.Сказать что понравилось-ничего не сказать!Мы просто в восторге!!Понравилось очень и очень!!Советую всем !Мы обязательно пойдем еще!Настолько яркие впечатления остались!Спасибо BODO !

И
Ирина
17 вересня 2017
Квест-рум от Бодо очень понравился!!! нужно было разгадать загадку и все это нужно было делать в команде)) нам было четверо и мы справились только по тому, что каждый был занят своим делом. Для всех нашлась работка) Ребенок был первый раз и в восторге от "Посылки из Сан Диего"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень