Подаруй автомобільний квест для компанії!

подарували вже 1 077 разів
300 грн 5 люд. до 3 годин
5 людей
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учасники приїдуть у заздалегідь обумовлене місце на власному автомобілі. Тут їх зустріне організатор, проведе інструктаж і дасть перше завдання. Розподіливши обов’язки між собою, компанія вирушить по невідомому маршруту. У дорозі команда буде розв'язувати головоломки, використовуючи логіку та навички орієнтування на місцевості. Правильна відповідь дозволить рухатися до наступних підказок. Головна мета — дістатися фінішу першими.

Чому ми вибрали автомобільні квести Encounter

Це міжнародна мережа міських ігор. Вибрати сюжет квесту і зареєструвати команду можна в онлайн-режимі. Якщо за результатами гри компанія потрапляє в десятку кращих, вона отримує бонуси — їх можна використовувати в наступних квестах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Яна
16 мая 2017
Подарок-впечатление получил парень на день рождения. Всей компанией мы погрузились в увлекательный автоквест, где получили море позитива и адреналина. Bodo нереально крутая компания. Спасибо вам за эмоции :)
Наталия
15 мая 2017
Хочу поделиться впечатлением после подарка. Подарок "Бодо" мне подарили дети на день рождения. Я выбрала автомобильный квест, т.к. давно хотела попробовать в нем поучаствовать, но все время что-то не получалось. К тому же если хорошее впечатление смогут получить сразу много человек, то будет много воспоминаний и это во много раз интереснее. Так вот что я скажу: это было очень необычно, удивительно, очень увлекательно. Ночь пролетела на одном дыхании. Да, мы не смогли все сделать быстро, но мы дошли до финиша не смотря на дождик. Огромное спасибо организаторам, которые дождались нас на финише к утру и жарили куриные крылышки-это было очень приятно! В общем все остались под впечатлением! Эмоции зашкаливал! Мы любим приключения! Спасибо "Бодо"! Сама я наверное так никогда и не решилась бы реализовать своё желание.
Валентина
6 марта 2016
Ходили на квест с друзьями, от которых получили подарочек-впечатление. Настроение отличное, накатались, наигрались, разгадали все загадки)) спасибо БОДО
Инна
20 февраля 2016
Классный квест, спасибо! Мы время провели отлично, не выиграли но получили хорошие эмоции.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки