101468
 

Подаруй автомобільний квест для компанії!

Пригодницька командна гра на особистому автомобілі по нічному місту. Головна мета — фінішувати першими, розшукуючи коди-підказки та поетапно пересуваючись по маршруту. Шифр до наступної локації може ховатися де завгодно — його треба розшукати азартної команді з 5-ти учасників. Допоможе їм у цьому надана карта міста. А ось інші підручні речі краще захопити з собою: ліхтарики, будь девайс з постійним доступом в інтернет, GPS-навігатор, блокнот із ручкою.  детальніше...

5 люд. до 3 годин Використати до 31.01.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 916 раз
5 людей
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2019

Автомобільний квест — що це?

Можливість взяти участь в азартній автоприключении. Його сенс полягає в пошуку цифрових комбінацій, які дозволяють переміщатися по маршруту. Кожна команда, що складається з водія та 3-4 «детективів», пересувається на власному автомобілі. Мета гри   максимально швидко добратися до фінішу. Заїзд починається пізно увечері і триває до 3 годин.

Як все проходить?

Запросивши з собою 3-4 друзів, Щасливчик прибуде в заздалегідь обумовлене місце, де організатори оголосять перше завдання. У ньому зашифрована наступна локація, де вони знайдуть код, який підкаже їм подальший шлях. Він може бути написаний на трубі покинутої будівлі, підвішений на дерево або втоплений в озері. Комбінація цифр може навіть охоронятися людиною. В такому випадку, щоб отримати його, потрібно виконати певну дію. Пересуваючись від точки до точки, Щасливчики будуть поступово проходити маршрут гри. Під час випробувань їм знадобляться ліхтарики, постійний доступ до інтернету з будь-якого девайса, GPS-навігатор, блокнот із ручкою та карта міста.

Захоплюючу і пізнавальну подорож

Крім майстерності водіння, гравцям потрібно буде продемонструвати свою логіку та навички орієнтування. Пункти призначення в місті або околицях зашифровані в кодах. Здобуваючи їх, команди вводять цифри на сайті організаторів. Якщо код вірний, автоотряд отримує наступне завдання. Таким чином, захоплюючий маршрут поетапно долається.

Пригода на вулицях великого міста

Азартна мета гри постійно підстьобує нерви гравців, змушуючи їх спішно пересуватися з місця на місце. Ніколи не можна знати наперед, наскільки затишному куточку виявиться наступний код. Захоплююча пригода гарантовано.

Захоплююча програма квесту

Учасників квесту чекають азартні дорожні пригоди, адже маршрут їх пересування ретельно продуманий організаторами квесту. Вони побувають як у незнайомих точках міста, так і відвідають напівзанедбані локації. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENCOUNTER - Автомобільні квести - Дніпро
р. Дніпропетровськ, перетин вул. Леніна та вул. Набережна в. І. Леніна Показати на мапі

39 відгуків

И
Иван
10 травня 2018
Приятно провели время. Спасибо.

В
Валентина
7 травня 2018
Сертификат на посещение квест-комнаты мне подарили дети на праздник,, что порадовало меня и моих товарищей по квест-комнате. Тему квеста выбирали так: "Алису" исключили, т. к. мы не относимся к поклонникам этого, без сомнения, достойного произведения Льюиса Кэрролла..Из оставшихся выбрали квест "Комната конструктора" практически наугад. Квест в общем понравился. Были интересные заморочки...
Сертификат на посещение квест-комнаты мне подарили дети на праздник,, что порадовало меня и моих товарищей по квест-комнате. Тему квеста выбирали так: "Алису" исключили, т. к. мы не относимся к поклонникам этого, без сомнения, достойного произведения Льюиса Кэрролла..Из оставшихся выбрали квест "Комната конструктора" практически наугад. Квест в общем понравился. Были интересные заморочки. Хорошая сюжетная интрига. Интересный финал. Выбрались за 50 минут. Уровень сложности оцениваю как средний. Рекомендую!

15 січня 2018
Подарила квест родителям) было очень весело, все троем раскрепостились, объединились) Даже мама, которая не по таким играм стреляла не с меньшим задором!

В
Владимир
10 січня 2018
Подарили сертификат Бодо на квесты, ходили в 2 комнаты, потом долго обменивались впечатлениями. СПАСИБО ЗА ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень