Подаруйте байдарафтинг!

1 людина
2 дні (1 ніч)
Проходить у групі
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

На учасника чекає дводенний активний відпочинок на природі в компанії однодумців. Проживати доведеться в наметовому таборі, а харчуватися — в польовій кухні. Перед сплавом видадуть все необхідне спорядження та покажуть, як керувати байдарками. Потім учасник спуститься по річці. Після рафтингу можна вирушити на екскурсію до Блакитного радонового озера та поплавати, також пограти в волейбол і петанк. На другий день на учасника чекає проходження порогів Мірошницький, Інтеграл і сплав на 10 км вниз за течією Південного Бугу.

Чому ми вибрали клуб водного туризму Active Rest

Компанія є офіційною зареєстрованою торговою маркою та виробляє якісне спорядження для водного спорту. В Active Rest працюють професійні гіди-інструктори. На час туру надаються байдарки, весла, рятувальні жилети, гермоупаковки для речей, намети та інше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Диана
29 січня 2019
Это был очень крутой отдых. Все было замечательно организовано)) Сам спуск тоже безумно понравился) Спасибо Бодо за такое впечатление!)
Андрей
22 січня 2019
Спасибо за новый опыт! Моментами было сложно, но очень интересно. Познакомился с новыми людьми и получил крутые эмоции.
Ирина
18 січня 2019
Спасибо друзья за подарок! Ездили спускаться по порогах вместе в парнем - отдохнули, отвлеклись от городского шума, позанимались спортом даже можно сказать) Отличное приключение на выходные!
Лена
6 січня 2019
Весело, активно, незабываемо! Спасибо друзьям за подарок, иначе я бы не попробовала что такое байдарафтинг. Эмоций получила на несколько недель вперед! Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.