Подаруйте прогулянку на великій яхті з друзями!

подарували вже 15 рази
4700 грн 14 люд. 4 години
14 людей
4 години
Залежить від погоди
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі розмістяться на великій яхті. На борту капітан проведе екскурсію та розповість про техніку безпеки. Потім приятелі обговорять з яхтсменом маршрут річкової прогулянки та вирушать в плавання по Дніпру. По дорозі можна зробити кілька зупинок, щоб скупатися або влаштувати пікнік на березі.

Чому ми вибрали пункт оренди яхт «Мурена»

Для річкових прогулянок надають вітрильне судно з висотою щогли в 14 метрів. На яхті є гостьова, кухня, а також дві каюти з м`якими меблями для відпочинку та великим столом, за яким поміститься компанія друзів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Евгений
31 липня 2018
Яхта реально большая, это меня очень порадовало. Все друзья влезли) это очень крутая прогулка, особенно в знойный день. Чувствуешь себя, как в кино, когда прыгаешь в воду прямо с борта (не знаю, можно ли так было делать, но я делал :)) Всем советую, спасибо бодо)
Игорь
7 вересня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001035957796
Действительно Ваше впечатление произвело на меня , супругу и моих друзей незабываемое впечатление!!! Качественная организация всего процесса, профессиональная и очень отзывчивая команда - и не только это подарили нам 4 незабываемых часа. Очень благодарны организаторам и всем кто доставил нам море впечатлений. СПАСИБО!!! Молодцы!!!!
Наталья
25 серпня 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=766169686824738
Cпасибо большое за такое море впечатлений и эмоций. Нам безумно понравилось на яхте! Всем рекомендую - это самый лучший подарок)))
Маргарита
27 серпня 2014
Нам с мужем на годовщину родители сделали вот такой подарок. Мы сразу активировали сертификат и спустя неделю собрали всю семью вместе на этой прекрасной яхте. Катались прилично, несколько часов! Конечно, проголодались. Хорошо, что все продумали заранее и набрали с собой всякой еды. Вы знаете, устраивать застолья прямо на борту - это особенное ощущение:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.