101652
 

Подаруй прогулянку на великій яхті з друзями!

Друзі розмістяться на 12-метровій яхті. На борту капітан проведе екскурсію та розповість про техніку безпеки. Потім приятелі обговорять з яхтсменом маршрут річкової прогулянки і відправляться в плавання по Дніпру. По дорозі можна зробити кілька зупинок, щоб скупатися або влаштувати пікнік на березі. детальніше...

14 люд. 4 години Використати до 31.03.2019
4 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 15 раз
14 людей
4 години
Залежить від погоди
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Друзі розмістяться на 12-метровій яхті. На борту капітан проведе екскурсію та розповість про техніку безпеки. Потім приятелі обговорять з яхтсменом маршрут річкової прогулянки і відправляться в плавання по Дніпру. По дорозі можна зробити кілька зупинок, щоб скупатися або влаштувати пікнік на березі.

Чому ми вибрали пункт оренди яхт «Мурена»

Для річкових прогулянок надають вітрильне судно з висотою щогли в 14 метрів. На яхті є гостьова, кухня, а також дві каюти з м'якими меблями для відпочинку та великим столом, за яким поміститься компанія друзів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Мурена - Оренда яхт
вул. Малиновського, 102к Показати на мапі

4 відгуки

Е
Евгений
31 липня 2018
Яхта реально большая, это меня очень порадовало. Все друзья влезли) это очень крутая прогулка, особенно в знойный день. Чувствуешь себя, как в кино, когда прыгаешь в воду прямо с борта (не знаю, можно ли так было делать, но я делал :)) Всем советую, спасибо бодо)

7 вересня 2015
Действительно Ваше впечатление произвело на меня , супругу и моих друзей незабываемое впечатление!!! Качественная организация всего процесса, профессиональная и очень отзывчивая команда - и не только это подарили нам 4 незабываемых часа. Очень благодарны организаторам и всем кто доставил нам море впечатлений. СПАСИБО!!! Молодцы!!!!

25 серпня 2015
Cпасибо большое за такое море впечатлений и эмоций. Нам безумно понравилось на яхте! Всем рекомендую - это самый лучший подарок)))

М
Маргарита
27 серпня 2014
Нам с мужем на годовщину родители сделали вот такой подарок. Мы сразу активировали сертификат и спустя неделю собрали всю семью вместе на этой прекрасной яхте. Катались прилично, несколько часов! Конечно, проголодались. Хорошо, что все продумали заранее и набрали с собой всякой еды. Вы знаете, устраивать застолья прямо на борту - это особенное ощущение:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень