101381
 

Подаруй боулінг для компанії!

Популярна американська гра для невеликої компанії з чотирьох чоловік. Друзі позмагаються у влучності, намагатимуться збити якомога більше кегель і набрати максимальну кількість балів. Всього гравці проведуть у боулінг-клубі до двох годин. Учасникам нададуть індивідуальну доріжку та видадуть спеціальне взуття на м'якій підошві. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 617 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Боулінг для компанії — що це?

Командна гра в сучасному боулінг-клубі і можливість весело провести час у колі друзів. У Щасливчика та компанії буде 2 години, щоб заробити максимальну кількість очок і навчитися вибивати ідеальні страйки. Боулінг підійде учасникам будь-якого зросту, комплекції і віку. Досвідчені гравці можуть потренуватися кидати «кручений», а новачки — виконувати кидки з розбігу.

Як все відбувається?

Щасливчик збере 3-х друзів в боулінг-клубі Madison American Bar & Bowling. Для компанії забронюють окрему доріжку і видадуть зручне спортивне взуття. Мета гри — збити максимальну кількість кегель і заробити бали. А поки Щасливчик і його друзі ставлять рекорди та змагаються за перемогу у грі, комп'ютер буде автоматично вести підрахунок очок.

Зручне взуття

Учасникам видадуть спеціальні кросівки, які допоможуть плавно ковзати і гальмувати при розгоні, а також не дадуть гравцям спіткнутися у самий відповідальний момент — перед кидком.

2 години в сучасному боулінг-клубі

У гравців буде 120 хвилин, щоб весело провести час в компанії друзів, відпочити, а також провести любительські змагання за звання найспритнішого боулера.

Індивідуальна доріжка

Для компанії забронюють окрему доріжку, де всі фоли та влучні кидки зафіксує автоматична система підрахунку. Успіхи гравців будуть висвітлюватися в цифровий таблиці на спеціальному моніторі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Madison American Bar & Bowling - боулінг клуб
вул. Глінки, 2, ТРЦ «МОСТ-СІТІ», 2 поверх Показати на мапі

15 відгуків

Л
Лидия
3 травня 2018
Сертификат подарили на работе, оказалось дополнительным сюрпризом то, что, имея сертификат определенную сумму, можно было выбрать несколько впечатлений. Устроила интересный День Рождения 15-ти летнему сыну. Он с друзьями отлично провел время в боулинг-клубе. А на следующий день смог впервые покататься на коньках в сопровождении инструктора. К катанию на коньках особо не проявлял интереса, пока...
Сертификат подарили на работе, оказалось дополнительным сюрпризом то, что, имея сертификат определенную сумму, можно было выбрать несколько впечатлений. Устроила интересный День Рождения 15-ти летнему сыну. Он с друзьями отлично провел время в боулинг-клубе. А на следующий день смог впервые покататься на коньках в сопровождении инструктора. К катанию на коньках особо не проявлял интереса, пока не попробовал - очень понравилось. Получил массу приятных впечатлений, свой 15-й День рождения, надеюсь, запомнится на всю жизнь!

Д
Даша
2 березня 2018
Отличный подарок! Быстрая организация. Сегодня активировали карту, в этот же день набирает Bodo, на след день мы уже играем в боулинг, оперативненько. Атмосфера отличная, играет задорная музыка. Хочется играть и играть. Спасибо!

А
Андрей
5 жовтня 2017
Впечатление прошло отлично !! 2 часа отлично проведенного времени с компанией! хороший сервис обслуживания работники делают свою работу с улыбкой к каждому посетителю! Выбрал боулинг так как отдых с друзьями это всегда незабываемые впечатления! Сертификат подарили на годовщину друзья !) Всем советую обращаться для подарков к bodo.ua они знают как сделать людям отличный отдых !!!Спасибо bodo.ua !!!))))

Елена
18 червня 2017
Я подарила подруге и её семье подарочный сертификат на боулинг(так уж у них в семье получилось,что дни рождения у них в одном месяце через день).Они воспользовались им и пригласили меня в компанию четвёртой.Нас очень приветливо встретили в боулинг-клубе "Медисон",инструктор рассказал правила.В клубе очень уютно,стильно,вежливые инструктора и официанты.От игры получили огромное...
Я подарила подруге и её семье подарочный сертификат на боулинг(так уж у них в семье получилось,что дни рождения у них в одном месяце через день).Они воспользовались им и пригласили меня в компанию четвёртой.Нас очень приветливо встретили в боулинг-клубе "Медисон",инструктор рассказал правила.В клубе очень уютно,стильно,вежливые инструктора и официанты.От игры получили огромное удовольствие,-играли в боулинг в первый раз.Не в первый раз обращаюсь за подарками в BODO,всем друзьям нравятся впечатления,которые мы с BODO им дарим!А в этом впечатлении ещё и я поучавствовала.БОЛЬШОЕ ВСЕМ СПАСИБО!!!ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛОСЬ!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень