Боулінг для компанії

4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанії видадуть взуття, що не ковзає, та проведуть до доріжки. Відвідувачі можуть влаштувати змагання в командах або грати кожен сам за себе. Боулери будуть заробляти очки, намагаючись вибити страйк. Кількість балів можна побачити на екрані біля доріжки. В кінці гри стане відомо ім`я переможця.

Чому ми вибрали боулінг-караоке клуб «Фа-Соль»

Клуб знаходиться в центрі міста. У «Фа-Соль» є 10 професійних доріжок зі спеціальним покриттям. Вони обладнані системою автоматичного підрахунку очок. Для гри видається якісний спортивний інвентар.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Игорь
25 січня 2019
Спасибо за игру, отдых и море веселья. Здорово провели время с друзьями, 2 часа пролетели незаметно. Боулинг -беспроигрышный вариант досуга. Вернемся еще. Бодо - сервис супер!
Лидия
3 травня 2018
Сертификат подарили на работе, оказалось дополнительным сюрпризом то, что, имея сертификат определенную сумму, можно было выбрать несколько впечатлений. Устроила интересный День Рождения 15-ти летнему сыну. Он с друзьями отлично провел время в боулинг-клубе. А на следующий день смог впервые покататься на коньках в сопровождении инструктора. К катанию на коньках особо не проявлял интереса, пока не попробовал - очень понравилось. Получил массу приятных впечатлений, свой 15-й День рождения, надеюсь, запомнится на всю жизнь!
Даша
2 березня 2018
Отличный подарок! Быстрая организация. Сегодня активировали карту, в этот же день набирает Bodo, на след день мы уже играем в боулинг, оперативненько. Атмосфера отличная, играет задорная музыка. Хочется играть и играть. Спасибо!
Андрей
5 жовтня 2017
Впечатление прошло отлично !! 2 часа отлично проведенного времени с компанией! хороший сервис обслуживания работники делают свою работу с улыбкой к каждому посетителю! Выбрал боулинг так как отдых с друзьями это всегда незабываемые впечатления! Сертификат подарили на годовщину друзья !) Всем советую обращаться для подарков к bodo.ua они знают как сделать людям отличный отдых !!!Спасибо bodo.ua !!!))))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.