101381
 

Подаруй боулінг для компанії!

Популярна американська гра для невеликої компанії з чотирьох чоловік. Друзі позмагаються у влучності, намагатимуться збити якомога більше кегель і набрати максимальну кількість балів. Всього гравці проведуть у боулінг-клубі до двох годин. Учасникам нададуть індивідуальну доріжку та видадуть спеціальне взуття на м'якій підошві. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.08.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 524 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.08.2018

Боулінг для компанії — що це?

Командна гра в сучасному боулінг-клубі і можливість весело провести час у колі друзів. У Щасливчика та компанії буде 2 години, щоб заробити максимальну кількість очок і навчитися вибивати ідеальні страйки. Боулінг підійде учасникам будь-якого зросту, комплекції і віку. Досвідчені гравці можуть потренуватися кидати «кручений», а новачки — виконувати кидки з розбігу.

Як все відбувається?

Щасливчик збере 3-х друзів в боулінг-клубі Madison American Bar & Bowling. Для компанії забронюють окрему доріжку і видадуть зручне спортивне взуття. Мета гри — збити максимальну кількість кегель і заробити бали. А поки Щасливчик і його друзі ставлять рекорди та змагаються за перемогу у грі, комп'ютер буде автоматично вести підрахунок очок.

Зручне взуття

Учасникам видадуть спеціальні кросівки, які допоможуть плавно ковзати і гальмувати при розгоні, а також не дадуть гравцям спіткнутися у самий відповідальний момент — перед кидком.

2 години в сучасному боулінг-клубі

У гравців буде 120 хвилин, щоб весело провести час в компанії друзів, відпочити, а також провести любительські змагання за звання найспритнішого боулера.

Індивідуальна доріжка

Для компанії забронюють окрему доріжку, де всі фоли та влучні кидки зафіксує автоматична система підрахунку. Успіхи гравців будуть висвітлюватися в цифровий таблиці на спеціальному моніторі.

Місце проведення враження:

Madison American Bar & Bowling - боулінг клуб
вул. Глінки, 2, ТРЦ «МОСТ-СІТІ», 2 поверх Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

Д
Даша
2 березня 2018
Отличный подарок! Быстрая организация. Сегодня активировали карту, в этот же день набирает Bodo, на след день мы уже играем в боулинг, оперативненько. Атмосфера отличная, играет задорная музыка. Хочется играть и играть. Спасибо!

А
Андрей
5 жовтня 2017
Впечатление прошло отлично !! 2 часа отлично проведенного времени с компанией! хороший сервис обслуживания работники делают свою работу с улыбкой к каждому посетителю! Выбрал боулинг так как отдых с друзьями это всегда незабываемые впечатления! Сертификат подарили на годовщину друзья !) Всем советую обращаться для подарков к bodo.ua они знают как сделать людям отличный отдых !!!Спасибо bodo.ua !!!))))

18 червня 2017
Я подарила подруге и её семье подарочный сертификат на боулинг(так уж у них в семье получилось,что дни рождения у них в одном месяце через день).Они воспользовались им и пригласили меня в компанию четвёртой.Нас очень приветливо встретили в боулинг-клубе "Медисон",инструктор рассказал правила.В клубе очень уютно,стильно,вежливые инструктора и официанты.От игры получили огромное...
Я подарила подруге и её семье подарочный сертификат на боулинг(так уж у них в семье получилось,что дни рождения у них в одном месяце через день).Они воспользовались им и пригласили меня в компанию четвёртой.Нас очень приветливо встретили в боулинг-клубе "Медисон",инструктор рассказал правила.В клубе очень уютно,стильно,вежливые инструктора и официанты.От игры получили огромное удовольствие,-играли в боулинг в первый раз.Не в первый раз обращаюсь за подарками в BODO,всем друзьям нравятся впечатления,которые мы с BODO им дарим!А в этом впечатлении ещё и я поучавствовала.БОЛЬШОЕ ВСЕМ СПАСИБО!!!ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛОСЬ!!!

Т
Татьяна
7 червня 2017
все было отлично, встретили приветливо!!! всем очень!!! понравилось! большое спасибо всем за чудесный отдых!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень