Подаруйте догляд за бровами!

подарували вже 326 рази
250 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Гостя обговорить свої побажання з броу-майстром, який підбере правильну форму та відтінок. Спеціаліст швидко надасть бровам вигин, а після нанесе на них стійку фарбу або хну. Потім він зніме надлишки засобу та укладе волоски в акуратну лінію.

Чому ми вибрали студію Brow Bar & Make Up

Салон працює за двома адресами — обидві знаходяться в центрі міста. Для отримання оптимального результату в салоні використовують тільки професійну косметику від світових виробників. Наостанок майстер порадить якісні засоби із самостійному догляду.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Леся
28 лютого 2019
https://plus.google.com/117201809121031109035
Спасибо! Бровки очень понравились! Задумалась над татуажем))
Алина
9 лютого 2018
Мастер молодчинка, приятная девочка. Бровки получились отличные! Спасибо за профессионализм!
Heliya
10 вересня 2017
Подарочный сертификат использовала с удовольствием) Особенно приятно было получить красивую красную коробочку, очень люблю такой стиль) за эту приятность отдельное спасибо) Решилась на Brow Bar так как долгое время подбираю мастера, молодой специалист обслужила на высоте ;) осталась довольна ;)
Виктория
5 вересня 2017
Сертификат Bodo я получила в подарок от коллеги. Раньше и не представляла, какой это чудесный вариант. Из предложенных впечатлений я выбрала Brow bar, так как для меня довольно трудно найти хорошего мастера, а тут появилась такая возможность. Обслуживание в Brow bar на высшем уровне, мастера с большим вниманием и уважением относятся к клиенту. Буду обслуживаться теперь только там. Благодарю за подаренную возможность. Это действительно положительные эмоции в подарок.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.