Подаруйте bumperball для компанії!

подарували вже 130 рази
1500 грн 8 люд. 60 хв.
8 людей
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 100 кг
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Мікс футболу і зорбінгу — розвага, для якої використовують спеціальні поліуретанові надувні кулі. У цьому виді спорту немає чітких правил: можна збивати з ніг суперників, стрибати, падати й перекидатися. Інструктор розповість про особливості футболу в зорбах та розділить учасників на 2 команди по 4 людини. Надягнувши великі надувні сфери, спортсмени вирушать на поле, де проведуть товариський матч. Футболісти будуть забивати голи суперникам, не турбуючись про можливі травми. Надійна конструкція захистить від ударів.

Чому ми вибрали центр BumperBall

У розпорядженні гравців буде поле для міні-футболу. За бажанням вони зможуть скористатися роздягальнею і душовими кабінами. Позмагатися можна в будь-яку пору року: майданчик працює як влітку, так і взимку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Андрей
10 грудня 2018
Конечно, не стоит воспринимать эту игру всерьез, но время мы провели очень весело)) Это суперподарок! Точно веселее, чем тот же лазертаг)
Виктор
7 липня 2018
Заказывали на др, прикольная штука) особенно если под шафе))) советую попробовать)
Анастасия
18 січня 2018
Прекрасная идея для нашего города!! Игра вообще супер, ребята которые проводили её - вообще благодарочка! Вообще получили с друзьями море удовольствия и заряд позитива на целый день! Будем приходить ещё )))
Сергей
26 листопада 2017
Вчера с друзьями посетили клуб " Бампербола" Играли в закрытом зале, буря эмоций, крутая подборка музыки и мегатонна хорошего настроения:))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.