Подаруй bumperball для компанії!

подарували вже 104 рази
1500 грн 8 люд. 60 хв.
8 людей
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Мікс футболу і зорбінгу — розвага, для якої використовують спеціальні поліуретанові надувні кулі. У цьому виді спорту немає чітких правил: можна збивати з ніг суперників, стрибати, падати й перекидатися. Друзі познайомляться з інструктором, який розповість про особливості футболу в зорбі та розділить учасників на 2 команди по 4 людини. Одягнувши на себе великі надувні сфери, спортсмени вирушать на поле, де проведуть товариський матч. Футболісти будуть забивати голи суперникам, не турбуючись про можливі травми. Надійна конструкція зорба захистить від ударів.

Чому ми вибрали центр BumperBall

У розпорядженні гравців буде поле для міні-футболу. За бажанням вони зможуть скористатися роздягальнею і душовими кабінами. Позмагатися можна в будь-яку пору року: майданчик працює як влітку, так і взимку. BumperBall проводить виїзні ігри, шкільні та студентські змагання та інші матчі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Андрей
10 грудня 2018
Конечно, не стоит воспринимать эту игру всерьез, но время мы провели очень весело)) Это суперподарок! Точно веселее, чем тот же лазертаг)
Виктор
7 липня 2018
Заказывали на др, прикольная штука) особенно если под шафе))) советую попробовать)
Анастасия
18 січня 2018
Прекрасная идея для нашего города!! Игра вообще супер, ребята которые проводили её - вообще благодарочка! Вообще получили с друзьями море удовольствия и заряд позитива на целый день! Будем приходить ещё )))
Сергей
26 листопада 2017
Вчера с друзьями посетили клуб " Бампербола" Играли в закрытом зале, буря эмоций, крутая подборка музыки и мегатонна хорошего настроения:))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.