38121
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Церемонія заварювання і дегустації чаю у кращих східних традиціях. Досвідчений майстер у традиційному костюмі розповість про сорти листя, способи їх заварки та подачі. Це можливість познайомитися з 3 «гранями» елітного колекційного чаю: кольором, ароматом і смаком. Сам сорт напою залишається на особистий розсуд — його можна обрати зі спеціального меню. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 30.06.2018

Чайна церемонія для двох — що це?

Знайомство зі східними чайними традиціями в компанії досвідченого майстра. Використовуючи спеціальний посуд, він заварить елітний напій та запропонує оцінити всі переваги його смаку та аромату. Сорт листя залишається на особистий розсуд — у каталозі представлений вражаючий колекційний асортимент. Незвичайний інтер'єр і східна музика зроблять церемонію ще більш автентичною.

Як все відбувається?

Щасливчики зможуть відвідати цікаве кафе з незвичайним дизайном «У Бекіра». Це затишне місце заслужено стало меккою всіх справжніх любителів чаю. Тут на них чекає подорож світом чайних традицій у компанії досвідченого майстра. Після того як Щасливчики розташуються на м'яких подушках, розташованих на підлозі, профі поставить на вогонь чайник із водою зі спеціального джерела. Тим часом, Щасливчики оберуть сорт чаю, який вони хотіли б скуштувати. Майстер заварюватиме листя кілька разів — саме так заведено в східних традиціях. А потім учасники церемонії зможуть скуштувати вишуканий гарячий напій і оцінити його смакові якості.

Секрети чайної церемонії

Досвідчений майстер розповість головні тонкощі заварювання і дегустації чаю на Сході. Приміром, Щасливчики дізнаються, чому заливати листя окропом необхідно кілька разів або те, з яким посудом слід вживати древній напій.

Сорт чаю на вибір

Майстер надасть Щасливчикам каталог із сортами чаю. Таке розмаїття вразить навіть найвимогливіших поціновувачів чаю! При цьому, можна обрати абсолютно будь-який сорт: від традиційного чорного до вишуканого зеленого.

Дегустація колекційного чаю

Після захоплюючої церемонії приготування чаю слідує ароматна дегустація! Майстер допоможе Щасливчикам оцінити звичний напій з нових сторін. Він розповість про те, як визначити якість чаю за трьома основними пунктами: кольором, ароматом і смаком.

Місце проведення враження:

У Бекіра - Кавовий ресторан
пл. Червона, 3/1 Показати на мапі

42 відгуків реальних людей

Ю
Юрий
26 грудня 2017
Отличная атмосфера, интересный беседа с хозяином церемонии Бекиром, ну и самое главное - превосходный молочный Улун и великолепный Пуэр. Редкая ситуация, когда телефон звонил, а трубку брать просто не хотелось. Спасибо!

И
Иван
3 грудня 2017
Подарили сертификат на работе. Из предлагаемых впечатлений на сайте выбрал посещение этого ресторана. Ранее там не был. Что хотелось бы отметить? Войдя внутрь, замечаешь дизайн заведения. Он действительно интересный, как на видеоролике. Сидишь в очень приятной атмосфере. Блюда подавались достаточно быстро и на вкус понравились и мне и жене (особенно мидии в сливочном соусе с сыром пармезан). В...
Подарили сертификат на работе. Из предлагаемых впечатлений на сайте выбрал посещение этого ресторана. Ранее там не был. Что хотелось бы отметить? Войдя внутрь, замечаешь дизайн заведения. Он действительно интересный, как на видеоролике. Сидишь в очень приятной атмосфере. Блюда подавались достаточно быстро и на вкус понравились и мне и жене (особенно мидии в сливочном соусе с сыром пармезан). В работе персонала хотелось бы отметить работу официанта Олега. Парень очень старался!) В завершении хочу сказать большое спасибо заведению Стейкерs и компании Бодо!

В
Владислав
18 листопада 2017
Дети подарили сертификат на годовщину свадьбы. Ресторан оставил только самые положительные эмоции. Великолепная кухня, внимательный и грамотный персонал. Отдельно огромное спасибо официанту Олегу. Рекомендую посетить. Вы не пожалеете.

Е
Елена
4 листопада 2017
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются)))...
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются))), наличие разнообразных настольных игр. Шли в Мяту после работы, думали посидим максимум пару часов... В результате не хотелось уходить вообще, поэтому решили в ближайшее время отметить здесь ДР одной из подружек!!))) Огромное спасибо БОДО за организацию, а Мяте за реализацию!!))) Вы - крутые!))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень