38121
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Церемонія заварювання і дегустації чаю у кращих східних традиціях. Досвідчений майстер у традиційному костюмі розповість про сорти листя, способи їх заварки та подачі. Це можливість познайомитися з 3 «гранями» елітного колекційного чаю: кольором, ароматом і смаком. Сам сорт напою залишається на особистий розсуд — його можна обрати зі спеціального меню. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 709 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2019

Чайна церемонія для двох — що це?

Знайомство зі східними чайними традиціями в компанії досвідченого майстра. Використовуючи спеціальний посуд, він заварить елітний напій та запропонує оцінити всі переваги його смаку та аромату. Сорт листя залишається на особистий розсуд — у каталозі представлений вражаючий колекційний асортимент. Незвичайний інтер'єр і східна музика зроблять церемонію ще більш автентичною.

Як все відбувається?

Щасливчики зможуть відвідати цікаве кафе з незвичайним дизайном «У Бекіра». Це затишне місце заслужено стало меккою всіх справжніх любителів чаю. Тут на них чекає подорож світом чайних традицій у компанії досвідченого майстра. Після того як Щасливчики розташуються на м'яких подушках, розташованих на підлозі, профі поставить на вогонь чайник із водою зі спеціального джерела. Тим часом, Щасливчики оберуть сорт чаю, який вони хотіли б скуштувати. Майстер заварюватиме листя кілька разів — саме так заведено в східних традиціях. А потім учасники церемонії зможуть скуштувати вишуканий гарячий напій і оцінити його смакові якості.

Секрети чайної церемонії

Досвідчений майстер розповість головні тонкощі заварювання і дегустації чаю на Сході. Приміром, Щасливчики дізнаються, чому заливати листя окропом необхідно кілька разів або те, з яким посудом слід вживати древній напій.

Сорт чаю на вибір

Майстер надасть Щасливчикам каталог із сортами чаю. Таке розмаїття вразить навіть найвимогливіших поціновувачів чаю! При цьому, можна обрати абсолютно будь-який сорт: від традиційного чорного до вишуканого зеленого.

Дегустація колекційного чаю

Після захоплюючої церемонії приготування чаю слідує ароматна дегустація! Майстер допоможе Щасливчикам оцінити звичний напій з нових сторін. Він розповість про те, як визначити якість чаю за трьома основними пунктами: кольором, ароматом і смаком.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
У Бекіра - Кавовий ресторан
пл. Червона, 3/1 Показати на мапі

41 відгук

2 квітня 2018
Очень понравилось данное впечатление! Оно помогло нам погрузиться в отдельный мир и на полтора часа забыть обо всем, а атмосфера, интерьер и Бекир помогли нам в этом. Также узнали много нового и интересного про чай и традиции. Мы остались довольны! :)

2 квітня 2018
Чайная церемония безумно понравилась. Время пролетело незаметно и быстро!Обязательно еще пойду. Такое восхитительное самочувствие после церемонии.

А
Андрей
18 березня 2018
Понравился вкус чая, которым нас угостили, спокойная обстановка. Подарок мне вручили сотрудницы по работе.

13 березня 2018
Нам с мужем очень понравилась церемония! Приятное общение, вкусный чай и очень интересная беседа. После церемонии чувствуешь себя спокойно и вдохновленно. Спасибо! Всем советую побывать там.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень