Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 38 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Відвідувачі зустрінуться з сомельє — професійним консультантом. Він представить на пробу сім сортів коньяку та розповість про склад кожного з них. До напоїв додається закуска: кілька видів сиру, борошняні вироби, а також горіхи. Після цього гості зможуть оцінити якість алкоголю за всіма правилами дегустації.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

Магазин знаходиться в центрі міста — в пішій доступності від станції метро «Вокзальна». На його території представлена ​​велика колекція алкогольних напоїв. У бутику працюють сомельє, які постійно розвиваються та проходять навчання. Відвідувачі продегустують напої від французького, вірменського і українського виробників.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валерий
8 серпня 2018
Я большой ценитель изысканных крепких напитков. На дегустации все очень понравилось, сомелье интересно рассказывал историю каждого коньяка, с чем его подают. Напитки все были хорошие, атмосфера заведения приятная. Спасибо за впечатление.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.