Подаруйте дегустацію коньяку!

подарували вже 32 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гість зустрінеться з сомельє в алкогольному бутику. Спеціаліст покаже, як визначати якість напою за його кольором, запахом і смаком. Відвідувач скуштує сім сортів коньяку й оцінить кожен із них. Серед закусок запропонують сир, горіхи та борошняні вироби. Новачок дізнається, як відрізнити оригінальну пляшку від підробки, і з чим краще поєднувати коньяк.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

Це перший оффлайн-магазин мережі. Він знаходиться в центрі міста. Весь алкоголь, представлений в асортименті бутика, має офіційну ліцензію. Гість скуштує напої французького, вірменського та українського виробництва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валерий
8 серпня 2018
Я большой ценитель изысканных крепких напитков. На дегустации все очень понравилось, сомелье интересно рассказывал историю каждого коньяка, с чем его подают. Напитки все были хорошие, атмосфера заведения приятная. Спасибо за впечатление.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.