102977
 

Подаруй дегустацію крафтового пива для компанії!

Відвідувачам запропонують 6 видів напою та кілька сортів сиру. Крафтове пиво готується за традиційними рецептами в невеликих кількостях. Сомельє розповість про особливості напою. А після він надасть дегустаційний лист для оцінки кожного виду пива. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 31.03.2019
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Відвідувачам запропонують 6 видів напою та кілька сортів сиру. Крафтове пиво готується за традиційними рецептами в невеликих кількостях. Сомельє розповість про особливості напою. А після він надасть дегустаційний лист для оцінки кожного виду пива.

Чому ми вибрали паб «Кеди мистецтвознавця»

Заклад знаходиться в центрі міста. В меню представлено більше 100 видів пива. Спеціально до напоїв шеф-кухар розробив меню закусок. Фішка пабу — «біржа пива»: вартість кожного виду змінюється в залежності від попиту на нього в режимі онлайн і транслюється на екранах в залі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кеди искусствоведа - Паб
вул. Михайла Грушевського, 4 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
2 липня 2018
Крафтовое пиво - это всегда хорошая история!))) А 6 его разновидностей - еще лучше! Сыр дополнил композицию! Больше всего понравилось 2 вида, названия точно не скажу, но по вкусу теперь отличу от сотни других. Сомелье - настоящий спец! Советую всем любителям пива посетить дегустацию! ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень