Подаруйте дегустацію вина і сиру для двох!

подарували вже 267 рази
750 грн 2 люд. 90 хв.
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Дегустатори спробують різні сорти вина та сиру в ресторані. Сомельє розповість про способи вирощування винограду, технології виробництва сиру та поділиться секретами гастрономічних поєднань. Після цього відвідувачам подадуть 5 сортів вина та 5 видів сиру. Вони навчаться правильно оцінювати колір, аромат і консистенцію напою, а також зрозуміють, як молочний продукт підкреслює його смак.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

Заклад знаходиться в центрі міста. Відвідувачам подадуть 5 видів вина, а також плато сирів, серед яких будуть як козячі, так і коров'ячі. Кожен напій в асортименті магазину має сертифікат якості. Для зберігання вин є окреме приміщення з особливим температурним режимом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Евгения
21 січня 2019
Подарила мужу к Новому году, ходили вместе. Остались очень довольны. Приятная и веселая сомелье Катерина рассказала много всего интересного о вине, ответила на все вопросы. Дома вряд-ли будет возможность попробовать сразу несколько вин и сравнить, очень жаль оставлять в холодильнике хорошее вино :) а тут настоящий праздник вкусов. В общем: сюрприз удался, и вечер тоже, так что да, двойной эффект!
Александр
10 листопада 2018
Ходил с девушкой на данную дегустацию, нам все очень понравилось. Очень приятная девушка сомелье заложила в нас интерес к вину, отвечала на глупые и не очень вопросы, немного ввела в историю и дала советы. В целом - мы остались довольны.
Вероника
8 серпня 2018
Молодой человек подарил такое впечатление - я просто в восторге! Очень понравилось заведение, и все, что мы там попробовали. Я люблю вкусное вино. Сомелье - настоящий профи, к тому же очень приветливый. Даже и не знала, что разные сыры по разному подчеркивают вкус. Спасибо, БОДО! Буду советовать своим друзьям-гурманам )

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.