102487
 

Подаруй дегустацію віскі!

Дегустація 7 сортів віскі. Сомельє допоможе оцінити напій за смаком та ароматом, розповість про особливості поєднань з іншими продуктами. На дегустації запропонують по 15 мл всіх сортів — цього обсягу буде достатньо для розкриття смакового букета. Сомельє також розповість про виробництво віскі та його історію. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.08.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 390 раз
1 людина
до 90 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.08.2018

Дегустація віскі — що це?
Можливість скуштувати найкращі зразки витриманого віскі. Досвідчений сомельє збере кілька сортів, які розкриють всю палітру смакових відтінків елітного алкоголю. Він розповість про походження і виробництво напою, а також навчить визначати підробку. Під час дегустації можна отримати цінні знання, які стануть у нагоді при виборі алкоголю в магазині.

Як все відбувається?

Дегустація відбудеться в ірландському пабі Банка. Тут Щасливчика зустріне знавець алкоголю і запропонує скуштувати 7 різних сортів віскі. Майстер надасть по 15 мл кожного напою. Він розповість цікаві факти про кожний сорт, навчить розкривати всі грані смаку і аромату. Щасливчик буде смакувати елітний алкоголь і запам'ятовувати корисні поради щодо вибору віскі при купівлі і подальших гастрономічних сполученнях.

7 сортів віскі

На дегустації запропонують спробувати 7 сортів старовинного напою:

 • Paddy 7 Years Old 40%;
 • Nikka All Malt 40%;
 • Cardhu 12 Years Old 40%;
 • Old Pulteney 12 Years Old 40%;
 • Talisker 10 Years Old 45,8%;
 • Springbank 12 years old 46%;
 • Octomore By Bruichladdich Whisky, 59,5%.

Деякі зразки можуть бути замінені на аналогічні за якістю види віскі.

Консультація фахівця

На дегустації буде присутній досвідчений бармен. Він розповість цікаві факти про історію та особливості виробництва віскі.

Дегустація за правилами

Щасливчик зможе не тільки спробувати 7 різних сортів, але і зрозуміти їх особливості, які залежать від регіону виробництва та інших чинників. Сомельє навчить оцінювати напій за смаком і запахом.

Місце проведення враження:

Банка - ірландський паб
вул. Акінфієва,5 (вул. Фучика) Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Андрей
27 листопада 2017
Подарили данное впечатление на день рождения. Остался доволен выбором друзей. Понравились и выбранные сорта виски и как про них рассказывал бармен.

О
Олег и Леся
29 березня 2017
Ходили на дегустациювдвоем с женой, впечатления остались позитивные. сомелье очень интересно все рассказывал, видно что разбирается в теме. Мы с женой не особо шарим в коньякам, поэтому нам было особенно познавательно. Сама дегустация тоже порадовала, некоторые образцы очень отличаются от привычного вкуса магазинного коньяка.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень