Дегустація кави для двох

2 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Дегустація кави для двох — що це?

Унікальна можливість познайомитися з історією міцного напою і посмакувати ним у компанії друга. Дізнатися, чим відрізняється арабіка від робусти, де вирощують елітні сорти, та якими базовими смаками володіє напій, допоможе фахівець з приготування кави під час професійної дегустації.

Як все відбувається?

Разом з компаньйоном Щасливчик вирушить у Дім кави та чаю Teahouse, де на них чекатиме досвідчений бариста. В його товаристві пара проведе близько години. Професіонал познайомить з історією кави та розповість про базові смаки, якими володіє міцний напій: кислий, солодкий, гіркий, солоний і умамі. Після він запропонує спробувати сет з 5 еспресо. Щасливчик і його приятель продегустують по 30 мл кожного сорту, представленого спеціалістом.

Знавець кавової справи

Підказати, як варто дегустувати міцний еспресо, і поділитися секретами приготування зерен арабіки зможе досвідчений баріста. Правильно заварена професіоналом кава краще розкриє смак і аромат.

Елітні сорти зерен

Для дегустації надаються першокласні сорти, привезені з п'яти країн:

  • Кенія (Kenya AА);
  • Эфіопія (Ethiopia Yirgacheffe);
  • Коста-Ріка (Costa-Rica Tarrazu);
  • Бразилія (Brasil Santos);
  • Ґватемала (Guatemala Antigua).

Знайомство з базовими смаками кави

Це прекрасна можливість скуштувати всі п'ять базових смаків міцного напою, смакуючи кращі сорти арабіки. Бариста приготує каву з цитрусової кислинкою, фруктової солодкістю, солодовим ароматом і присмаком гіркого шоколаду.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Марина
23 июля 2018
https://www.facebook.com/100011367441897
Дегустация кофе для двоих - это хорошо проведенное время с интересным рассказом об истории кофе и приятной дегустацией самого кофе.
Богдан
8 января 2018
https://www.facebook.com/100003335527004
Незабываемый и неповторимый вечер дегустации кофе. В особенности хочется отметить замечательного бариста Павла, который профессионально провёл для нас дегустацию. Ароматнейший и вкуснейший эспрессо пяти различных сортов и домашняя атмосфера бутика Teahouse. Также хочется отметить великолепную организацию со стороны Bodo.
Лена
3 октября 2017
Подарили нам с парнем на годовщину друзья необычный подарок-впечатление. Все для пары) Среди десятка вариантов остановились на дегустации кофе, так как мы с ним большие кофеманы) Пришли, нас с улыбкой встретили, рассказали интересные факты, и потом вот он - кофе! Насыщенный вкус, приятный аромат. Мы там реально кайфовали во время дегустации! В общем, спасибо за этот вкусный опыт)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки