102622
 

Дегустація кави для двох

Від цитрусових нот до шоколадного присмаку — вибір кави величезний. Як відчути ці тонкі аромати в чашці з гарячим напоєм, навчить досвідчений бариста під час дегустації для двох. 10-15 хвилин він буде знайомити з історією кави та кращими сортами, а також приготує по 5 порцій еспресо на основі різних видів арабіки кожному відвідувачу. Насолоджуватися смачною кавою можна ще до 40-45 хвилин. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Дегустація кави для двох — що це?

Унікальна можливість познайомитися з історією міцного напою і посмакувати ним у компанії друга. Дізнатися, чим відрізняється арабіка від робусти, де вирощують елітні сорти, та якими базовими смаками володіє напій, допоможе фахівець з приготування кави під час професійної дегустації.

Як все відбувається?

Разом з компаньйоном Щасливчик вирушить у Дім кави та чаю Teahouse, де на них чекатиме досвідчений бариста. В його товаристві пара проведе близько години. Професіонал познайомить з історією кави та розповість про базові смаки, якими володіє міцний напій: кислий, солодкий, гіркий, солоний і умамі. Після він запропонує спробувати сет з 5 еспресо. Щасливчик і його приятель продегустують по 30 мл кожного сорту, представленого спеціалістом.

Знавець кавової справи

Підказати, як варто дегустувати міцний еспресо, і поділитися секретами приготування зерен арабіки зможе досвідчений баріста. Правильно заварена професіоналом кава краще розкриє смак і аромат.

Елітні сорти зерен

Для дегустації надаються першокласні сорти, привезені з п'яти країн:

  • Кенія (Kenya AА);
  • Эфіопія (Ethiopia Yirgacheffe);
  • Коста-Ріка (Costa-Rica Tarrazu);
  • Бразилія (Brasil Santos);
  • Ґватемала (Guatemala Antigua).

Знайомство з базовими смаками кави

Це прекрасна можливість скуштувати всі п'ять базових смаків міцного напою, смакуючи кращі сорти арабіки. Бариста приготує каву з цитрусової кислинкою, фруктової солодкістю, солодовим ароматом і присмаком гіркого шоколаду.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Teahouse - Бутік кави та чаю
ул. Сечевых Стрельцов, 19 Показати на мапі

3 відгуки

М
Марина
23 липня 2018
Дегустация кофе для двоих - это хорошо проведенное время с интересным рассказом об истории кофе и приятной дегустацией самого кофе.

8 січня 2018
Незабываемый и неповторимый вечер дегустации кофе. В особенности хочется отметить замечательного бариста Павла, который профессионально провёл для нас дегустацию. Ароматнейший и вкуснейший эспрессо пяти различных сортов и домашняя атмосфера бутика Teahouse. Также хочется отметить великолепную организацию со стороны Bodo.

Л
Лена
3 жовтня 2017
Подарили нам с парнем на годовщину друзья необычный подарок-впечатление. Все для пары) Среди десятка вариантов остановились на дегустации кофе, так как мы с ним большие кофеманы) Пришли, нас с улыбкой встретили, рассказали интересные факты, и потом вот он - кофе! Насыщенный вкус, приятный аромат. Мы там реально кайфовали во время дегустации! В общем, спасибо за этот вкусный опыт)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень