Подаруйте дегустацію кави для двох!

подарували вже 293 рази
500 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Спочатку бариста розповість про виробництво кави, ступені її обсмажування і помелу, смакові відтінки та способи приготування. Потім він запропонує учасникам скуштувати кілька видів напою. На дегустації будуть представлені першокласні сорти кави, привезені з п'яти країн:

  • Кенії (Kenya AА);
  • Ефіопії (Ethiopia Yirgacheffe);
  • Коста-Ріки (Costa-Rica Tarrazu);
  • Бразилії (Brasil Santos);
  • Гватемали (Guatemala Antigua).

Чому ми вибрали бутик кави та чаю Teahouse

Заклад розташований у 10 хвилинах ходьби від центру міста. Щоб гості краще розбиралися в сортах, на майстер-класі бариста запропонує провести калібрування рецепторів. Він ознайомить відвідувачів із базовими смаками напою: кислим, солодким, гірким, солоним і найбільш незвичайним — умамі. На вибір представлені різні види арабіки та робусти, які імпортуються з більш ніж 15 країн світу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Арина
17 лютого 2019
Впечатление очень понравилось, так как я кофеман и давно мечтала узнать побольше о любимом напитке! Бариста интересно рассказывает:)
Марина
23 липня 2018
https://www.facebook.com/100011367441897
Дегустация кофе для двоих - это хорошо проведенное время с интересным рассказом об истории кофе и приятной дегустацией самого кофе.
Богдан
8 січня 2018
https://www.facebook.com/100003335527004
Незабываемый и неповторимый вечер дегустации кофе. В особенности хочется отметить замечательного бариста, который профессионально провёл для нас дегустацию. Ароматнейший и вкуснейший эспрессо и домашняя атмосфера бутика Teahouse. Также хочется отметить великолепную организацию со стороны Bodo.
Лена
3 жовтня 2017
Подарили нам с парнем на годовщину друзья необычный подарок-впечатление. Все для пары) Среди десятка вариантов остановились на дегустации кофе, так как мы с ним большие кофеманы) Пришли, нас с улыбкой встретили, рассказали интересные факты, и потом вот он - кофе! Насыщенный вкус, приятный аромат. Мы там реально кайфовали во время дегустации! В общем, спасибо за этот вкусный опыт)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.