Подаруйте дегустацію сиру для двох!

подарували вже 300 рази
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Дегустацію проводитиме сомельє. Він запропонує гостям спробувати нарізку з 5 різних сортів сиру. До них подадуть вино, а також сезонні фрукти, горіхи та соус. Профі розповість про кожен вид сиру, порадить кращі гастрономічні поєднання і відповість на всі питання, що виникнуть.

Чому ми вибрали бутик «Сирне королівство»

Бутик знаходиться в торговому центрі Delmar. «Сирне королівство» — це одна з найбільших мереж магазинів, у яких представлені десятки сирів різної витримки та країн походження.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Юлия
1 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100010096598003
Я подарила впечателние парню и конечно составила ему компанию. Впечатление, что попала к близким друзьям)) Все было очень интересно, вкусно и прошло в теплой атмосфере. Спасибо, Вы даже не подозреваете какое остается воспоминание) Хочется вернуться еще не раз к Вам!
Анастасия
8 вересня 2018
https://www.facebook.com/100000952967049
У нас было впечатление "Дегустация сыра для компании". И это было замечательно! Спасибо большое Александру за интересный рассказ о сыре, за прекрасно выбранные сыры и вино. Остались с друзьями в полнейшей восторге, спасибо!
Онега
12 червня 2018
Это впечатление мне подарил парень на День Рождения. Это было шикарно! Такие диаметрально разные вкусы сыров. Такие необычные и оригинальные. Плюс сочетание с вином или джемом... Я нашла нового фаворита среди сыров) Осталась безумно довольна. Впечатлений от дегустации куча. Отличный подарок)
Оксана
17 лютого 2018
Масса эмоций и впечатлений... все прошло круто в атмосфере тепла и домашнего комфорта... спасибо сырному сомелье Александру за посвящение в глубины сыроварения и винных вкусностей. Поражают нереально горящие глаза и профессионализм... Всем советую воспользоваться возможностью испытать гастрономическое и эмоциональное удовольствие))))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.