102570
 

Подаруй дегустацію сиру для компанії!

5 різновидів сиру у поєднанні з вишуканим вином, горіхами, соусом та сезонними фруктами. Компанія з 4-х друзів спробує англійські, норвезькі, голландські і французькі види сирів загальною вагою 800 грам. Професійний сомельє проведе дегустацію, під час якої розповість про історію створення цього молочного продукту та відповість на всі запитання. Зустріч триватиме до 1,5 години. детальніше...

4 люд. до 90 хв Використати до 31.03.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 22 раз
4 людини
до 90 хв
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Дегустація сиру для компанії — що це?

Можливість відмінно провести час із друзями під час дегустації різних видів сиру. Їх присмак підкреслять сезонні фрукти, вино, горіхи та соус. Ведучий дегустації розповість про історію сироваріння. Профі підкаже, з якими продуктами комбінуються найпопулярніші різновиди сирів, і з якими напоями їх букет розкриється найбільш яскраво.

Як все відбувається?

Четверо Щасливчиків вирушать у «Сирне королівство», де їх зустріне профі. Він коротко ознайомить друзів з історією і етапами створення продукту. Гурмани скуштують 5 видів сиру:

  • англійський Cheddar;
  • норвезький Gudbrandsdalsost;
  • голландський козячий сир з кропивою;
  • голландський бункерний Twente;
  • французький Брі.

Щасливчикам нададуть сирну тарілку, якою вони будуть насолоджуватися протягом 1,5 години. Друзі продегустують 800 грам делікатесу в поєднанні з червоним або білим вином, фруктами, горіхами та соусом. Сир, що залишиться, можна забрати з собою.

5 різних видів сиру

Кожен різновид відрізняється своєю консистенцією, смаком і складом. Під час дегустації Щасливчики зможуть спробувати 5 видів молочного продукту з різних куточків Європи.

Цінні знання

Щасливчики познайомляться з професійним сомельє. Він розповість друзям про усі тонкощі вибору сиру, його особливості та поєднання з іншими продуктами.

Сир можна забрати з собою

На дегустації компанія скуштує 800 грам сиру. Продукт, що залишиться після знайомства с 5 різними видами, можна забрати з собою додому.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сирне королівство - Сирний бутік - Дніпро
пр-т Гагаріна, 27, ТЦ "Delmar" Показати на мапі

8 відгуків

1 жовтня 2018
Я подарила впечателние парню и конечно составила ему компанию. Впечатление, что попала к близким друзьям)) Все было очень интересно, вкусно и прошло в теплой атмосфере. Спасибо, Вы даже не подозреваете какое остается воспоминание) Хочется вернуться еще не раз к Вам!

8 вересня 2018
У нас было впечатление "Дегустация сыра для компании". И это было замечательно! Спасибо большое Александру за интересный рассказ о сыре, за прекрасно выбранные сыры и вино. Остались с друзьями в полнейшей восторге, спасибо!

О
Онега
12 червня 2018
Это впечатление мне подарил парень на День Рождения. Это было шикарно! Такие диаметрально разные вкусы сыров. Такие необычные и оригинальные. Плюс сочетание с вином или джемом... Я нашла нового фаворита среди сыров) Осталась безумно довольна. Впечатлений от дегустации куча. Отличный подарок)

О
Оксана
17 лютого 2018
Масса эмоций и впечатлений... все прошло круто в атмосфере тепла и домашнего комфорта... спасибо сырному сомелье Александру за посвящение в глубины сыроварения и винных вкусностей. Поражают нереально горящие глаза и профессионализм... Всем советую воспользоваться возможностью испытать гастрономическое и эмоциональное удовольствие))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень