Подаруйте дегустацію вин для двох Long!

подарували вже 103 рази
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гостей зустріне професійний консультант — сомельє. Він повідає про всі етапи традиційної дегустації і навчить оцінювати напій за різними критеріями — від кольору до консистенції. Пара скуштує кілька сортів. у цей час фахівець поділиться фактами з історії виноробства. До столу подадуть закуски: різні сири, хамон і борошняні вироби.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

Магазин пропонує великий асортимент алкоголю, якість якого підтверджено сертифікатами. Гості продегустують 5 сортів вина. У бутіку передбачена окрема кімната з контрольованим температурним режимом для зберігання вин.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Мирослава
20 грудня 2018
Моему супругу сотрудники подарили на день рождение коробочку bodo с впечатлениями. Так как мы купили новогоднюю поездку в Италию, мы выбрали дегустацию вин( что бы научится в них розбиратся). Италия, это страна хороших вин. Оператор нам подобрал удобное нам время, сомелье был очень внимательным и рассказывал все в подробностях.получили много новой инфотрмации, нам ответили на все наши вопросы. Вино было очень приятное . И без покупки мы не ушли.спасибо bodo за приятные моменты в жизни!
Ирина
8 серпня 2018
Ходили вместе с подругой. Много нового узнали о разных сортах вин. Приятный сомелье, интересно рассказывал, все объяснял, отвечал на вопросы. Очень советую))
Марина
10 листопада 2012
Мы с молодым человеком остались в восторге! Очень комфортное заведение и приятный персонал. Нас познакомили с ароматными винами и посвятили во многие тонкости их употребления. Я даже пересмотрела свое отношение к красному вину! Спасибо нашим друзьям за необычный подарок!)
Лидия
12 червня 2012
Выбор вин мы предоставили сомелье, доверившись его вкусу! Узнали много полезной и интересной информации и отлично провели вечер! Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.