Подаруй дегустацію вин для двох!

подарували вже 28 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

До столу подадуть сет із трьох сортів вин і легкі закуски. Сомельє відкриє секрети традиційної дегустації і навчить правильно оцінювати напій за різними параметрами: аромат, колір і консистенція. Гості дізнаються, як поєднувати вино з різними продуктами, щоб підкреслити смак страв.

Чому ми вибрали мережу бутиків Alcomag

Це мережа з великим асортиментом різних видів алкоголю. У магазині представлені тільки оригінальні напої з офіційною ліцензією. Вина від світових брендів зберігаються в окремій кімнаті з контрольованим температурним режимом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Ирина
8 серпня 2018
Ходили вместе с подругой. Много нового узнали о разных сортах вин. Приятный сомелье, интересно рассказывал, все объяснял, отвечал на вопросы. Очень советую))
Марина
10 листопада 2012
Мы с молодым человеком остались в восторге! Очень комфортное заведение и приятный персонал. Нас познакомили с ароматными винами и посвятили во многие тонкости их употребления. Я даже пересмотрела свое отношение к красному вину! Спасибо нашим друзьям за необычный подарок!)
Лидия
12 червня 2012
Выбор вин мы предоставили сомелье, доверившись его вкусу! Узнали много полезной и интересной информации и отлично провели вечер! Спасибо!
Алина
16 квітня 2012
Здравствуйте! Выбирала совместное впечатление т.к. хотела провести время вместе с мужем! Хоть я и не ценитель вина, но считаю, что разбираться в этом напитке должна каждая женщина. А дегустация, как оказалось не сводится к банальному распитию различных вин... приятная комфортная атмосфера... интересная подача информации... Мы остались очень довольны своим времяпровождением! Спасибо Вам!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.