Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 41 рази
500 грн 2 люд. до 2 годин
2 людини
до 2 годин
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Візит до музею наукових відкриттів. У компанії аніматорів діти вирушать на екскурсію, щоб дізнатися, як працює той чи інший експонат, та відвідають наукове шоу. Потім у друзів буде вільний час на території музею, де вони зможуть проводити експерименти, ставити досліди, вирішувати головоломки й управляти механізмами.

Чому ми вибрали музей цікавої науки та квестів Smart Zone

Це перший у Дніпрі науково-розважальний центр, створений для вивчення законів науки. В музеї знаходиться безліч інтерактивних експонатів, приладів і головоломок. Усі наукові факти та закони аніматори підносяться в ігровій і жартівливій формі. Локація працює без вихідних.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Александр
22 січня 2019
Пошли с женой и доченькой. Дочери очень понравилось,всё было интересно и увлекательно. Глаза разбегались. Спасибо за приятно проведённое время с пользой. Советуем посетить Лабораторию.
Анна
8 серпня 2018
Лаборатория очень понравилась моим дочкам (5 и 7 лет). Обычно они наводят беспорядок в доме, но в этот раз смогли направить свою энергию в полезное русло. В лаборатории все ярко, весело, увлекательно. Могу рекомендовать это место всем родителям - вашему ребенку тут точно понравится. Спасибо сотрудникам лаборатории и бодо за интересный досуг!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.