102461
 

Дитячий парк розваг для двох

Позитивні емоції та яскраві враження — те, що отримає кожна дитина, відвідавши дитячий парк розваг. Це можливість для двох дітей протягом 2 годин відвідати будь-який атракціон, окрім гри на призових автоматах. А багаторівневим лабіринтом та містечком, де представлені будиночки під різні професії, можна насолоджуватися весь день. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років
Використати до 31.03.2019

Дитячий парк розваг для двох — що це?

Відеосимулятори, ігрові атракціони, тематичні відеоігри, лабіринт та ціле місто з будиночками — все це доступно двом Щасливчикам у дитячому парку розваг. Для найменших тут є яскраві автомати-гойдалки, для старших дітей— імітатори гонок та відеоігри в стилі «Піратів Карибського моря».

Як все відбувається?

Щасливчик може прийти в дитячий парк розваг разом із другом, братом або сестрою. Менеджери Most Playland видадуть кожному з них карту-ключ до будь-якого атракціону. Обидві дитини будуть мати двогодинний доступ до автоматів, окрім призових. Весь день можна грати у багаторівневому лабіринті та «Містечку професій». Знадобляться змінні шкарпетки для дітей.

Дитячі розваги на будь-який смак та вікову категорію

Парк розваг продуманий таким чином, щоб кожній дитині було комфортно та цікаво грати. Наприклад, дівчаткам більше сподобається в «Містечку професій», а хлопчикам більше припадуть до душі імітатори гонок та аерохокей. Відеосимулятори розраховані на дітей шкільного віку, а автомати-качалки підійдуть найменшим Щасливчикам.

2 години безлімітної гри на атракціонах та ігрових автоматах

Спеціальна картка Most Playland забезпечує доступ до всіх локацій. Щасливчикам надається 120 хвилин безлімітної гри на всіх автоматах, окрім призових, а також весь день дослідження багаторівневого лабіринту і вигаданого міста.

Можливість весело провести день для 2-х дітей

Насолоджуватися різними атракціонами можна весь день. Маленькі Щасливчики можуть відразу визначити, яким іграм вони хочуть приділити увагу найбільше. Кожен знайде заняття до душі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

2 відгуки

О
Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка

А
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень