Дитячий парк розваг для двох

2 людини
2 години
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Дитячий парк розваг для двох — що це?

Відеосимулятори, ігрові атракціони, тематичні відеоігри, лабіринт та ціле місто з будиночками — все це доступно двом Щасливчикам у дитячому парку розваг. Для найменших тут є яскраві автомати-гойдалки, для старших дітей— імітатори гонок та відеоігри в стилі «Піратів Карибського моря».

Як все відбувається?

Щасливчик може прийти в дитячий парк розваг разом із другом, братом або сестрою. Менеджери Most Playland видадуть кожному з них карту-ключ до будь-якого атракціону. Обидві дитини будуть мати двогодинний доступ до автоматів, окрім призових. Весь день можна грати у багаторівневому лабіринті та «Містечку професій». Знадобляться змінні шкарпетки для дітей.

Дитячі розваги на будь-який смак та вікову категорію

Парк розваг продуманий таким чином, щоб кожній дитині було комфортно та цікаво грати. Наприклад, дівчаткам більше сподобається в «Містечку професій», а хлопчикам більше припадуть до душі імітатори гонок та аерохокей. Відеосимулятори розраховані на дітей шкільного віку, а автомати-качалки підійдуть найменшим Щасливчикам.

2 години безлімітної гри на атракціонах та ігрових автоматах

Спеціальна картка Most Playland забезпечує доступ до всіх локацій. Щасливчикам надається 120 хвилин безлімітної гри на всіх автоматах, окрім призових, а також весь день дослідження багаторівневого лабіринту і вигаданого міста.

Можливість весело провести день для 2-х дітей

Насолоджуватися різними атракціонами можна весь день. Маленькі Щасливчики можуть відразу визначити, яким іграм вони хочуть приділити увагу найбільше. Кожен знайде заняття до душі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.