102461
 

Подаруй дитячий парк розваг для двох!

Позитивні емоції та яскраві враження — те, що отримає кожна дитина, відвідавши дитячий парк розваг. Це можливість для двох дітей протягом 2 годин відвідати будь-який атракціон, окрім гри на призових автоматах. А багаторівневим лабіринтом та містечком, де представлені будиночки під різні професії, можна насолоджуватися весь день. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 раз
2 людини
2 години
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років
Використати до 31.07.2018

Дитячий парк розваг для двох — що це?

Відеосимулятори, ігрові атракціони, тематичні відеоігри, лабіринт та ціле місто з будиночками — все це доступно двом Щасливчикам у дитячому парку розваг. Для найменших тут є яскраві автомати-гойдалки, для старших дітей— імітатори гонок та відеоігри в стилі «Піратів Карибського моря».

Як все відбувається?

Щасливчик може прийти в дитячий парк розваг разом із другом, братом або сестрою. Менеджери Most Playland видадуть кожному з них карту-ключ до будь-якого атракціону. Обидві дитини будуть мати двогодинний доступ до автоматів, окрім призових. Весь день можна грати у багаторівневому лабіринті та «Містечку професій». Знадобляться змінні шкарпетки для дітей.

Дитячі розваги на будь-який смак та вікову категорію

Парк розваг продуманий таким чином, щоб кожній дитині було комфортно та цікаво грати. Наприклад, дівчаткам більше сподобається в «Містечку професій», а хлопчикам більше припадуть до душі імітатори гонок та аерохокей. Відеосимулятори розраховані на дітей шкільного віку, а автомати-качалки підійдуть найменшим Щасливчикам.

2 години безлімітної гри на атракціонах та ігрових автоматах

Спеціальна картка Most Playland забезпечує доступ до всіх локацій. Щасливчикам надається 120 хвилин безлімітної гри на всіх автоматах, окрім призових, а також весь день дослідження багаторівневого лабіринту і вигаданого міста.

Можливість весело провести день для 2-х дітей

Насолоджуватися різними атракціонами можна весь день. Маленькі Щасливчики можуть відразу визначити, яким іграм вони хочуть приділити увагу найбільше. Кожен знайде заняття до душі.

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

О
Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка

А
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень