Дитячий парк розваг для двох

2 людини
2 години
Доступно з 2 років
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Дитячий парк розваг для двох — що це?

Відеосимулятори, ігрові атракціони, тематичні відеоігри, лабіринт та ціле місто з будиночками — все це доступно двом Щасливчикам у дитячому парку розваг. Для найменших тут є яскраві автомати-гойдалки, для старших дітей— імітатори гонок та відеоігри в стилі «Піратів Карибського моря».

Як все відбувається?

Щасливчик може прийти в дитячий парк розваг разом із другом, братом або сестрою. Менеджери Most Playland видадуть кожному з них карту-ключ до будь-якого атракціону. Обидві дитини будуть мати двогодинний доступ до автоматів, окрім призових. Весь день можна грати у багаторівневому лабіринті та «Містечку професій». Знадобляться змінні шкарпетки для дітей.

Дитячі розваги на будь-який смак та вікову категорію

Парк розваг продуманий таким чином, щоб кожній дитині було комфортно та цікаво грати. Наприклад, дівчаткам більше сподобається в «Містечку професій», а хлопчикам більше припадуть до душі імітатори гонок та аерохокей. Відеосимулятори розраховані на дітей шкільного віку, а автомати-качалки підійдуть найменшим Щасливчикам.

2 години безлімітної гри на атракціонах та ігрових автоматах

Спеціальна картка Most Playland забезпечує доступ до всіх локацій. Щасливчикам надається 120 хвилин безлімітної гри на всіх автоматах, окрім призових, а також весь день дослідження багаторівневого лабіринту і вигаданого міста.

Можливість весело провести день для 2-х дітей

Насолоджуватися різними атракціонами можна весь день. Маленькі Щасливчики можуть відразу визначити, яким іграм вони хочуть приділити увагу найбільше. Кожен знайде заняття до душі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.