Дитячий парк розваг

1 людина
2 години
Доступно з 2 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У парку розваг юний відвідувач отримає карту Most Playland, яка буде доступом до всіх ігор, крім призових автоматів. Протягом двох годин дитина зможе випробувати різні атракціони і покататися на них необмежену кількість разів. На території центру є розваги для дітей будь-якого віку: автомати-гойдалки для найменших, багаторівневий лабіринт, ігрові будиночки та відеосімулятори для підлітків.

Чому ми вибрали розважальний центр Most Playland

У Most Playland для дітей працюють більше 60 ігрових автоматів. На деяких є обмеження по часу. Для тематичних відеоігор виділено 120 хвилин безліміту: це «Парк Юрського Періоду» або «Пірати Карибського моря». А грати в багаторівневому лабіринті або вивчати різні спеціальності в «Місті професій» можна цілий день.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.