102460
 

Подаруй дитячий парк розваг!

Яскравим та насиченим буде день для дитини, якщо вона проведе його в дитячому парку розваг. Тут для кожного знайдеться атракціон до душі: для найменших та для дітей-підлітків. 120 хвилин можна витратити як на улюблену гру, так й на те, щоб випробувати усі види автоматів. Виключення становлять ігрові автомати детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 70 раз
1 людина
2 години
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років
Використати до 30.11.2018

Дитячий парк розваг — що це?

Провести день весело та насичено можна в дитячому парку розваг Most Playland. Великий вибір занять для будь-якого віку та захоплень, багаторівневий лабіринт, «Містечко професій», різні автомати та тематичні атракціони дозволять дитині знайти улюблену гру. Час на відвідування усього парку без обмежень — 2 години.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з батьками приїде в дитячий парк та отримає карту Most Playland, яка буде доступом до всіх ігор, окрім ігрових автоматів. Знадобляться змінні шкарпетки для вільного відвідування атракціонів. Деякі з них мають вікові обмеження. Це необхідно для безпеки дитини, адже ігри розраховані на різний вік та інтереси.

Широкий вибір розваг

Маленький Щасливчик отримає можливість випробувати різні атракціони. Вони підібрані для кожного віку: є автомати-гойдалки для найменших, багаторівневий лабіринт, ігрові будиночки «Містечко професій» та відеосимулятори для дітей-підлітків.

2 години безліміту на всі атракціони

Гуляти по багаторівневому лабіринту та вивчати різні професії можна весь день. А для тематичних відеоігор виділено 120 хвилин безліміту: це «Парк Юрського Періоду» чи «Пірати Карибського моря». Час можна витратити на вивчення різних атракціонів або відвідування тих, що вже полюбилися.

Заряд позитиву

Цілий день у дитячому парку розваг подарує Щасливчику незабутні яскраві враження та масу задоволення. Ігри призначені для різного віку та інтересів, тому кожна дитина знайде улюблене заняття.

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

О
Ольга
21 лютого 2017
Это, наверное, рай для детей. Можество автоматов, лабиринт, домики, множество видеоигр. Перонал парка приветливый и следит за безопастнстью деток во время игры. Сыну безумно понравилось, думаем еще воспольоваться услугами парка

А
Анна
21 лютого 2017
Сертификат нам подарила крестная, дети остались довольны, а вместе с ними и я. Младший все не слазил с автомата-качалки, старшей понравилось играть в мини-городке. Парк развлечений действительно большой и выбор автоматов на любой вкус.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень