Драйв на позашляховому мотоциклі для 2

2 людини
до 4 годин
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Драйв на позашляховому мотоциклі для двох — що це?

4-годинний курс катання на позашляховому мотоциклі Husqvarna FE 350 від досвідченого гонщика. Новачки пройдуть ретельну теоретичну підготовку, а потім відпрацюють отримані знання на спеціальному треку.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з тренером на спеціальній трасі. Спочатку вони освоять техніку безпеки і базову теорію, а потім відпрацюють основні елементи правильної їзди на позашляховику: посадку, роботу газом, руління, розподіл ваги, нахили і гальмування. Коли тренер відзначить достатній рівень підготовки — можна сповна насолодитися драйвовою їздою по бездоріжжю. Щасливчики будуть кататися по черзі: після кожного 10-хвилинного заїзду передбачений невелика перерва, а потім за кермо можна сідати знову. Паузи необхідні, щоб тренер зміг провести роботу над помилками.

Знайомство з досвідченим гонщиком

Новачки будуть переймати досвід у профі-гонщика — Олексія Давидова. Він є неодноразовим призером різних вітчизняних і зарубіжних чемпіонатів і з легкістю підкорить будь-яке бездоріжжя на своєму мотоциклі!

Захисна екіпіровка видається на місці

Всю необхідну екіпіровку видадуть на місці: штани, черевики, рукавички, шолом, панцир, наколінники і захисні окуляри. З собою бажано захопити одноразову шапочку, шкарпетки і термобілизну.

Навчання на мотоциклі Husqvarna FE 350

Підкорювати бездоріжжя належить на потужному мотоциклі Husqvarna FE 350. Техніка цього бренду ідеально підходить для їзди по пересіченій місцевості — не боїться ні ям, ні крутих підйомів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Sergey
2 листопада 2016
https://www.facebook.com/sergii.garkavenko.7?ref=bookmarks
Отличное впечатление, организация супер, настроение и отношение супер! Отношение к безопасности на уровне. Приеду еще!
Антон
30 червня 2015
https://www.facebook.com/nonstigma
Впечатление что надо! Отдельное спасибо тренеру Алексею, он оказался не просто мастером мотокросса, но и настоящим педагогом. Впечатление подойдет для тех кто просто хочет покататься на крутом мото эндуро, и для тех кто думает заняться этим спортом серьезно. Для тех кто не знаком с мотоциклами - не ждите от катания чего-то сверхъестественного, для более менее серьезной езды понадобится не одна тренировка.
Дмитрий
13 жовтня 2014
https://www.facebook.com/100001207366169
Мне очень понравилась тренировка на кроссовом мотоцикле! Особенно моменты когда начинает что-то получатся и можно наслаждаться скоростью и драйвом. Получить подобный подарок было невероятно приятно.
Илья
8 жовтня 2014
https://www.facebook.com/100002944247283
Мне очень понравилось как прошло моё преключение. Я сам гоняю на горном велосипеде, также не исключая экстрим, и решил попробывать еще варианты дву-колесного внедорожного драйва. Я получил хорошую теоретическую базу от инструктора, и уже под конец тренировки я уже сам рассекал по трассе и заезжал на трамплины без страха. Благодаря Алексею, я понял, что у меня появилось новое хобби - мото-эндуро спорт :) Не могу сказать, что понравилось больше всего, наверное мотоцикл. Yamaha на 450 кубов - это настоящий зверь, ручку газа я так ни разу на полную и не выкрутил, потому-что страшно. Удивил формат впечатления, я думал, что будет просто легкая покатушка по пересеченной местности, а в итоге получился настоящий драйв со всеми аттрибутами мотокроссового спорта. Это было действительно круто! Спасибо Вам!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.