Драйв на позашляховому мотоциклі

1 людина
до 4 годин
Залежить від погоди
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Драйв на позашляховому мотоциклі — що це?

Повноцінне навчання катанню на позашляховому мотоциклі Husqvarna FE 350 в компанії професійного гонщика. Щасливчика чекає ретельна теоретична підготовка, а потім він відпрацює отримані знання на спеціальній грунтовій трасі.

Як все відбувається?

Перед заїздом тренер проведе Щасливчику інструктаж з техніки безпеки і розповість теорію. Потім вони приступлять до відпрацювання таких елементів, як правильна посадка, робота газом, руління, розподіл ваги, нахили і гальмування. І, нарешті, можна буде насолодитися драйвовою їздою на потужному позашляховику по спеціальній трасі, яка знаходиться неподалік вул. Яснополянської.

Заняття з професійним гонщиком

Щасливчика буде навчати досвідчений інструктор — Олексій Давидов. Він не просто майстерно підкорює бездоріжжя на спортивному мотоциклі, але і є призером різних вітчизняних і зарубіжних чемпіонатів.

Повний комплект захисної екіпіровки

Перед заїздом гонщику-початківцю видадуть змінний одяг і підберуть всю необхідну екіпіровку: штани, черевики, рукавички, панцир, шолом, наколінники і захисні окуляри. При собі бажано мати одноразову шапочку, шкарпетки та термобілизну.

Потужний мотоцикл Husqvarna FE 350

Заняття проходить на потужному мотоциклі Husqvarna FE 350, який з легкістю підкорить будь-яке бездоріжжя. Випробувати цю техніку можна буде на грунтовій трасі з нерівним рельєфом. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Sergey
2 листопада 2016
https://www.facebook.com/sergii.garkavenko.7?ref=bookmarks
Отличное впечатление, организация супер, настроение и отношение супер! Отношение к безопасности на уровне. Приеду еще!
Антон
30 червня 2015
https://www.facebook.com/nonstigma
Впечатление что надо! Отдельное спасибо тренеру Алексею, он оказался не просто мастером мотокросса, но и настоящим педагогом. Впечатление подойдет для тех кто просто хочет покататься на крутом мото эндуро, и для тех кто думает заняться этим спортом серьезно. Для тех кто не знаком с мотоциклами - не ждите от катания чего-то сверхъестественного, для более менее серьезной езды понадобится не одна тренировка.
Дмитрий
13 жовтня 2014
https://www.facebook.com/100001207366169
Мне очень понравилась тренировка на кроссовом мотоцикле! Особенно моменты когда начинает что-то получатся и можно наслаждаться скоростью и драйвом. Получить подобный подарок было невероятно приятно.
Илья
8 жовтня 2014
https://www.facebook.com/100002944247283
Мне очень понравилось как прошло моё преключение. Я сам гоняю на горном велосипеде, также не исключая экстрим, и решил попробывать еще варианты дву-колесного внедорожного драйва. Я получил хорошую теоретическую базу от инструктора, и уже под конец тренировки я уже сам рассекал по трассе и заезжал на трамплины без страха. Благодаря Алексею, я понял, что у меня появилось новое хобби - мото-эндуро спорт :) Не могу сказать, что понравилось больше всего, наверное мотоцикл. Yamaha на 450 кубов - это настоящий зверь, ручку газа я так ни разу на полную и не выкрутил, потому-что страшно. Удивил формат впечатления, я думал, что будет просто легкая покатушка по пересеченной местности, а в итоге получился настоящий драйв со всеми аттрибутами мотокроссового спорта. Это было действительно круто! Спасибо Вам!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.