101611
 

Драйв на позашляховому мотоциклі

4 години драйву, захмарних емоцій та свободи. Навчати їзді на позашляховому мотоциклі буде професійний гонщик — Олексій Давидов. Він покаже, на що сам здатний за кермом, і запропонує своєму гостю повторити ризиковані маневри. Початківця-байкера чекає порція корисної теорії і безпосередня практика катання на мотоциклі Husqvarna FE 350. Він навчиться розподіляти вагу при русі, повертати і різко гальмувати, їздити по оптимальній траєкторії. Для заняття видається повний комплект екіпіровки, включаючи рукавички і захисні окуляри. А екстремальні випробування будуть чекати гонщика на грунтовій трасі у межах міста. детальніше...

1 люд. до 4 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 4 годин
Залежить від погоди
Використати до 31.03.2019

Драйв на позашляховому мотоциклі — що це?

Повноцінне навчання катанню на позашляховому мотоциклі Husqvarna FE 350 в компанії професійного гонщика. Щасливчика чекає ретельна теоретична підготовка, а потім він відпрацює отримані знання на спеціальній грунтовій трасі.

Як все відбувається?

Перед заїздом тренер проведе Щасливчику інструктаж з техніки безпеки і розповість теорію. Потім вони приступлять до відпрацювання таких елементів, як правильна посадка, робота газом, руління, розподіл ваги, нахили і гальмування. І, нарешті, можна буде насолодитися драйвовою їздою на потужному позашляховику по спеціальній трасі, яка знаходиться неподалік вул. Яснополянської.

Заняття з професійним гонщиком

Щасливчика буде навчати досвідчений інструктор — Олексій Давидов. Він не просто майстерно підкорює бездоріжжя на спортивному мотоциклі, але і є призером різних вітчизняних і зарубіжних чемпіонатів.

Повний комплект захисної екіпіровки

Перед заїздом гонщику-початківцю видадуть змінний одяг і підберуть всю необхідну екіпіровку: штани, черевики, рукавички, панцир, шолом, наколінники і захисні окуляри. При собі бажано мати одноразову шапочку, шкарпетки та термобілизну.

Потужний мотоцикл Husqvarna FE 350

Заняття проходить на потужному мотоциклі Husqvarna FE 350, який з легкістю підкорить будь-яке бездоріжжя. Випробувати цю техніку можна буде на грунтовій трасі з нерівним рельєфом. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Enduro - Мотошкола - Дніпро
вул. Нижньодніпровська, 1 (Мотодром "Агро-Союз") Показати на мапі

4 відгуки

2 листопада 2016
Отличное впечатление, организация супер, настроение и отношение супер! Отношение к безопасности на уровне. Приеду еще!

30 червня 2015
Впечатление что надо! Отдельное спасибо тренеру Алексею, он оказался не просто мастером мотокросса, но и настоящим педагогом. Впечатление подойдет для тех кто просто хочет покататься на крутом мото эндуро, и для тех кто думает заняться этим спортом серьезно. Для тех кто не знаком с мотоциклами - не ждите от катания чего-то сверхъестественного, для более менее серьезной езды понадобится не одна тренировка.

13 жовтня 2014
Мне очень понравилась тренировка на кроссовом мотоцикле! Особенно моменты когда начинает что-то получатся и можно наслаждаться скоростью и драйвом. Получить подобный подарок было невероятно приятно.

8 жовтня 2014
Мне очень понравилось как прошло моё преключение. Я сам гоняю на горном велосипеде, также не исключая экстрим, и решил попробывать еще варианты дву-колесного внедорожного драйва. Я получил хорошую теоретическую базу от инструктора, и уже под конец тренировки я уже сам рассекал по трассе и заезжал на трамплины без страха. Благодаря Алексею, я понял, что у меня появилось новое хобби -...
Мне очень понравилось как прошло моё преключение. Я сам гоняю на горном велосипеде, также не исключая экстрим, и решил попробывать еще варианты дву-колесного внедорожного драйва. Я получил хорошую теоретическую базу от инструктора, и уже под конец тренировки я уже сам рассекал по трассе и заезжал на трамплины без страха. Благодаря Алексею, я понял, что у меня появилось новое хобби - мото-эндуро спорт :) Не могу сказать, что понравилось больше всего, наверное мотоцикл. Yamaha на 450 кубов - это настоящий зверь, ручку газа я так ни разу на полную и не выкрутил, потому-что страшно. Удивил формат впечатления, я думал, что будет просто легкая покатушка по пересеченной местности, а в итоге получился настоящий драйв со всеми аттрибутами мотокроссового спорта. Это было действительно круто! Спасибо Вам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень