Подаруйте давньоруське SPA!

подарували вже 45 рази
3500 грн 4 люд. 3 години
4 людини
3 години
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають традиційну руську парну. Перед початком процедур їм видадуть лазневі комплекти, що складаються з простирадел, рушників, капців та шапочок. Спочатку компанія розпариться в лазні, а потім гостям зроблять масаж натуральними віниками — це допоможе поліпшити мікроциркуляцію крові. Після майстри очистять шкіру за допомогою пілінгової суміші. Потім можна охолодитися в басейні або під душем.

Чому ми вибрали банний комплекс «Ладушка»

Під час пілінгу майстри використовують натуральну суміш з меду та солі. Таке поєднання очищає шкіру й насичує корисними мікроелементами. Після закінчення процедур компанію пригостять чаєм з медом і бубликами. Є кімната відпочинку, де можна розслабитися після сеансу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Карина
21 вересня 2015
Не знаю как и кому, но мы с девченками почувствовали себя настоящими королевами) сервис, внимание - все на высшем уровне. С веничком очень весело париться. Нам понравилось!))
Алина
13 грудня 2014
Баня и к бане) Все продумано до мелочей: и массаж, и чаек. Приятно, что отдых спланировали заранее, а ты просто расслабляешься. Мы с подругами прекрасно провели время. Спасибо!)
Вера
23 березня 2014
Ох, русская банька... Это класс! Кто раз пробовал, больше ни на какие финские и римские штучки не променяет настоящее русское расслабление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.