Подаруйте перегляд екшн-фільму у VR-окулярах для двох!

подарували вже 350 рази
250 грн 2 люд. 6 хв.
2 людини
6 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Перегляд і участь у віртуальному фільмі. Друзі виберуть одну із запропонованих картин. Приятелям видадуть спеціальні окуляри та навушники. Суть екшену полягає в тому, що під час сеансу крісла рухатимуться в різні боки відповідно до зображення на екрані.

Чому ми вибрали атракціони віртуальної реальності DTech

DTech — найбільший виробник атракціонів віртуальної реальності, який використовує технологію XRIDE. Вона не має аналогів в Україні та повністю занурює глядачів в атмосферу фільму. Спецефекти передають відчуття польоту, падіння, швидкості тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Эльчин
21 січня 2019
фильм понравился! остались яркие впечатления и хорошее настроение ... реалистичные спецэффекты и отличное качество картинки и звучание.
Виктория
7 грудня 2018
Ходили на аттракцион в Мост -сити.С выбором помог определиться консультант,смотрели "Стражи пустыни".Единственный нюанс,слегка укачало,а так супер!Катались в вагонетке,были внутри пирамиды,ощущения нереальные.Спасибо bodo и сотрудницам за подарок!
Максим
19 червня 2018
Сертификат Бодо подарили мне пару месяцев назад. Недавно вспомнил о нем, решили с другом поэкстремалить и пошли на фильм "Ночной экстрим". Понравилось! Реально почувствовали себя героями фильма! Все эти спецэффекты, звуки... полный эффект присутствия создают!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.