38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка по куточках Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі і проходить центральними вулицями міста — Рейтарській, Золотоворітській, Андріївським узвозом та ін При цьому, гід показує найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходить в групі і дозволяє подивитися на Київ зовсім по-новому!  детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 30.04.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 816 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Екскурсія «Секретний Київ» - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі і закінчиться на вул. Золотоворітській.

Як це відбувається?

Дістатися до місця, де стартуватиме екскурсія Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік від Софіївської площі, у самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі усі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле і сьогодення столиці. Трансфер з інших міст і проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство з Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу і Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів - усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

131 відгук

В
Валентина
13 жовтня 2017
Дуже сподобалося , цікава тим що розповідають цікаві факти які не написані в книжках. Раджу відвідати як чудовий відпочинок )

В
Вікторія
26 вересня 2017
Отримала приємну несподіванку на День Народження - подруга-київлянка подарувала сертифікат на екскурсію для двох. "Секретний Київ" - приємна прогулянка для тих,хто вже більш-менш знайомий зі столицею,але хотів би дізнатися щось нове, поглянути на знайомі вулиці та будівлі з іншого ракурсу.Екскусія жвава,насичена цікавими історіями,фактами життя його мешканців у давнину,легендами та відкриває...
Отримала приємну несподіванку на День Народження - подруга-київлянка подарувала сертифікат на екскурсію для двох. "Секретний Київ" - приємна прогулянка для тих,хто вже більш-менш знайомий зі столицею,але хотів би дізнатися щось нове, поглянути на знайомі вулиці та будівлі з іншого ракурсу.Екскусія жвава,насичена цікавими історіями,фактами життя його мешканців у давнину,легендами та відкриває нові горизонти для майбутніх прогулянок. Можна відмітити чудові розповіді екскурсовода,який відповість на всі ваші каверзні питання,або принаймні спробує :) Ідея подарунку-враження - блискуче вирішення питання,що ж подарувати своєму другу чи просто самому провести час з приємністю.

М
Марина
26 вересня 2017
Нереально крутая экскурсия «Секретный Киев», вроде бы уже 9 лет живешь в Киеве, по сфере деятельности. Где только не была) казалось центр знаю как свои 5 пальцев. А оказалось есть много интересных уголочков, посетив которые, я получила массу удовольствия. Было интересно узнать исторические тайны, которые уже хранят в себе улицы старого центра.

Ю
Юлич
25 вересня 2017
Экскурсия просто прекрасная! Интересна для разных возрастных категорий. Экскурсовод Лиза очень захватывающе рассказывала, чем и очаровала всю, группу) Теперь уже без боязни буду посещать и другие экскурсии)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень