100965
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Усі деталі можна обговорити з фотографом зазделегідь: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім модель вирушить на місце зйомок — в студію, парк або іншу локацію в місті. Спеціаліст знайде найкращі ракурси, щоб втілити всі задумані ідеї. Протягом 10-14 днів він надішле фотографії в легкій обробці. Модель зможе вибрати кілька кадрів для глибокої ретуші. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Усі деталі можна обговорити з фотографом зазделегідь: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім модель вирушить на місце зйомок — в студію, парк або іншу локацію в місті. Спеціаліст знайде найкращі ракурси, щоб втілити всі задумані ідеї. Протягом 10-14 днів він надішле фотографії в легкій обробці. Модель зможе вибрати кілька кадрів для глибокої ретуші.

Чому варто вибрати експрес-фотосесію

Це формат швидкої зйомки — на серію якісних знімків не піде багато часу. Фотограф допоможе підготуватися, визначитися з локацією та продумати образи. На вибір є 2 студії, павільйони яких розділені на різні інтер'єрні зони. Для зйомок використовують сучасне обладнання брендів Нyundae, Slik Pro, Falcon і ін. За додаткову плату можна орендувати реквізит.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Rock Princess - Фотостудія
вул. Барнаульская, 2а, корпус 1 Показати на мапі

63 відгуків

А
Арина
12 вересня 2018
Фотосессия мне очень понравилась! Всегда мечтала запечатлеть этот счастливый период жизни на снимках:) И вот мое желание осуществилось! Фотограф внимательный - настоящий профессионал своего дела. Подсказал с образом для съемки, предложил несколько своих идей. Студия современная, много реквизита и несколько тематических зон. Осталась очень довольна и смело рекомендую это впечатление будущим мамам:))))

К
Кулик Вита
16 серпня 2018
Ко мне в гости пришел сын со своей девушкой и подарили мне красивую коробочку))) Я впервые услышала, что есть такая услуга как "подарок-впечатление". Выбирала я долго , но как только увидела фотосессию, то сомнений уже не было. Я люблю фотографироваться, особенно у профессионалов! Отличная студия "Птичка", фотограф Лариса Дубинская за полчаса сделала максимум , чтобы я отвлеклась...
Ко мне в гости пришел сын со своей девушкой и подарили мне красивую коробочку))) Я впервые услышала, что есть такая услуга как "подарок-впечатление". Выбирала я долго , но как только увидела фотосессию, то сомнений уже не было. Я люблю фотографироваться, особенно у профессионалов! Отличная студия "Птичка", фотограф Лариса Дубинская за полчаса сделала максимум , чтобы я отвлеклась, расслабилась и доверилась ей! Результат не просто отличный ,а превосходный! Так что, компания bodо, так держать!

Е
Елизавета
8 серпня 2018
Лучшая наша фотосессия с мужем) свадьба была год назад, но у нас остались наряды. Друзья подарили сертификат, и мы сделали очень крутой тематический фотосет) хотели сделать в хоррор-стиле, фотограф это поддержал) все прошло супер)

Н
Настя
6 серпня 2018
Фотограф - профессионал, однозначно. Очень понравились интерьерные зоны, круто очень. Я долго не могла определиться с образом, помог опять же фотограф. В итоге есть очень крутые фото, некоторые решила распечатать) спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень