Експрес-масаж для двох

2 людини
40 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Експрес-масаж для двох — що це?

Європейська техніка масажу для двох із застосуванням натурального меду. Масаж виконують 2 майстри — одночасно в одній кімнаті. Завдяки цілющому впливу меду, поліпшується стан шкіри, підвищується її тонус і пружність.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний салон, де їх зустрінуть 2 досвідчених майстри і видадуть одноразові речі. На спинунанесуть натуральний мед і будуть масажувати різні групи м'язів. Це інтенсивна методика, яка покращує кровообіг і стан шкіри.

Масаж із застосуванням меду

Для масажу використовують тільки натуральний мед. У ході процедури опрацьовуються різні групи м'язів на спині.

Потрійний цілющий ефект:

  • зволожує і живить шкіру;
  • надає їй тонус;
  • усуває втому у м'язах.

Все включено

Співробітники салону подбають про комфортне дозвілля Щасливчиків. Їм видадуть одноразові речі: тапочки, рушник, білизну.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Ангелина
12 березня 2018
Понравилась уютная атмосфера, приветливый сервис, профессионализм массажистов. Очень хороший салон, все понравилось)
Татьяна
5 березня 2018
https://www.facebook.com/100005621802610
Массаж безумно понравился,начиная с атмосферы самого заведения и до профессионализма массажистов.В это место хочется возвращаться!Сервис, обслуживание, расположенность персонала - на высшем уровне!Обязательно буду посещать и в дальнейшем)
Карина
27 жовтня 2017
https://www.facebook.com/706902654
Друзья подарили на ДР сертификат bodo, очень порадовало, что можно выбрать впечатление самой. Выбрала Экспресс-массаж для двоих, остались довольны. Нас встретила любезная девушка на ресепшн, все объяснила, провела к массажистам. Нам выдали чистые халаты, полотенца, тапочки, в общем всё, что необходимо. В массажном кабинете атмосфера отдыха, соответствующая музыка, что позволяет полностью расслабиться во время сеанса. Массаж отличный, нареканий нет. Идеальный релакс после рабочей недели.
Ольга
5 січня 2017
Массаж очень понравился. Спасибо друзьям за подарок, сто лет не была на массаже. Салон хороший - вежливый администратор, да и с массажистом повезло. Буду теперь наведываться туда периодически)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.