Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

подарували вже 572 разів
300 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На початку уроку педагог оцінить навички музиканта та підбере для нього відповідну програму. Якщо учень вперше пробує грати, викладач покаже йому основні акорди та навчить нескладним рифам. На більш досвідченого музиканта чекають експериментальні техніки гри та імпровізація. Педагог допоможе виправити проблемні місця та дасть кілька професійних рекомендацій.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться недалеко від ст. м. «Вокзальна», на 4 поверсі торгово-розважального центру «Приозерний». Педагоги ENGAmusic — практикуючі музиканти, які багато років займаються викладацькою діяльністю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Павел
24 января 2018
Моя девушка устроила мне сюрприз на День Рождения - урок игры на электрогитаре. Мне все очень понравилось. Подержал в руках и попробовал простейшие аккорды) Сам гитары не имею, а очень люблю. Все сомневался покупать ли и затянет ли. Мне помогли и с этим вопросом. Дали хороший совет и теперь я всерьез задумался над покупкой) Спасибо за урок и приятное впечатление.
Анна
9 августа 2017
Большой для меня неожиданностью был выбор дочки 14 лет в качестве впечатления музыкального урока.Положительных эмоций-масса. Сейчас только и разговоров о гитаре.Спасибо за возможности прикасаться к мечтам))
Рома
25 июля 2017
Отличный подарок для человека, который увлекается музыкой. Удобная студия, современные инструменты, преподаватель - профессионал своего дела. Доволен уроком на 100% - теперь ещё больше захотел приобрести собственную электрогитару. Спасибо за впечатления!
Максим
1 июня 2016
Огромное спасибо за положительные эмоции от урока игры на электрогитаре. Дарья - настоящий профессионал и отличный человек. Это был лучший подарок на День Рождения. Давно хотел попробовать и все мои ожидания оправдались. Настроен записаться на курсы)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки