101305
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Майстер-клас гри на електрогітарі під керівництвом професійного музиканта. Він підбере для учня індивідуальну програму заняття. Новачкам покаже основні акорди й розповість про різні стилі виконання. З більш досвідченими учнями вивчить музичні лади, соло або імпровізацію. Урок триватиме 60 хвилин, інструмент видадуть на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 432 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.06.2018

Електрогітара — що це?

Індивідуальне заняття в музичній студії — можливість навчитися азам гри на електрогітарі або відточити свої навички. Досвідчений викладач пояснить Щасливчику основи музичної теорії — нотну грамоту, інтервали, лади та тональності. Якщо учень уже вміє грати на гітарі, вчитель підбере йому вправи для розвитку технічних навичок і познайомить із мистецтвом імпровізації.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію мистецтв ENGAmusic, де його зустріне викладач — професійний гітарист. Він оцінить навички учня та видасть йому музичний інструмент. Потім профі складе для Щасливчика програму заняття. Новачкові покаже основні способи гри, а з досвідченим музикантом розбере складні гітарні соло. Заняття триватиме 1 годину.

Кваліфікований викладач

Майстер-клас проведе досвідчений музикант, на рахунку якого безліч виступів у складі музичних груп. Він поділиться досвідом із учнем і залюбки відповість на всі питання.

Можливість обрати свій стиль

Щасливчик не тільки навчиться основам гри, але й обере музичний напрям до душі. Це може бути будь-який стиль — від мелодійного блюзу до важкого року.

Інструмент видається

Щасливчикові не доведеться купувати дорогу електрогітару й комбопідсилювач — у студії є всі умови для комфортного навчання. Перед заняттям викладач видасть музичний інструмент і покаже, як із ним працювати.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

А
Анна
9 серпня 2017
Большой для меня неожиданностью был выбор дочки 14 лет в качестве впечатления музыкального урока.Положительных эмоций-масса. Сейчас только и разговоров о гитаре.Спасибо за возможности прикасаться к мечтам))

Р
Рома
25 липня 2017
Отличный подарок для человека, который увлекается музыкой. Удобная студия, современные инструменты, преподаватель - профессионал своего дела. Доволен уроком на 100% - теперь ещё больше захотел приобрести собственную электрогитару. Спасибо за впечатления!

1 червня 2016
Огромное спасибо за положительные эмоции от урока игры на электрогитаре. Дарья - настоящий профессионал и отличный человек. Это был лучший подарок на День Рождения. Давно хотел попробовать и все мои ожидания оправдались. Настроен записаться на курсы)

1 травня 2016
Подарили мне сертификат, по началу был настроен не очень охотно, но через некоторое время решился пойти и это превзошло все ожидания. Играть с человеком который профессионально занимается в музыке невероятно круто. Теперь подумываю купить электрогитару)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень