Фаєр-шоу

1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Фаєр Шоу — що це?

Можливість підкорити стихію вогню й навчитися кільком ефектним трюкам від досвідченого фаєрщика. Основними інструментами для видовищних «фокусів» стануть кульки на ланцюгах та спеціальна жердина. Індивідуальний формат дозволить успішно опанувати як теоретичний матеріал, так і попрактикуватися у виконанні трюків.

Як все відбувається?

Щасливчика очікує захоплююча подорож у світ вогняного мистецтва. Він займатиметься під керівництвом досвідченого інструктора з команди Фаєр шоу Evolution. Профі розповість правила безпеки й навчить поводитися з палаючим реквізитом. Спочатку новачок спробує виконати кілька трюків без використання вогню. А вже коли інструктор вважатиме його готовим до перевірки полум'ям, Щасливчик візьметься за роботу з професійним вогненним інвентарем.

Теорія та практика вогняного мистецтва

Заняття складатиметься з 2 частин — теорії та практики використання вогняного реквізиту. Новачок опанує:

  • основи базової розминки;
  • композицію основних трюків;
  • правила поведінки з вогняним інвентарем.

Індивідуальний формат

Майстер-клас буде проводитись досвідченим фаєрщиком в індивідуальному форматі. Це означає, що він віддасть всю свою увагу учневі та допоможе йому максимально швидко опанувати ефектні вогняні трюки.

Місце проведення на вибір

Новачок самостійно обере локацію для майстер-класу. Це може бути набережна, міський парк, Монастирський острів або Тонельна балка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Дмитрий
17 лютого 2016
Часа не достаточно. Этому учиться и учиться.
Алина
20 липня 2015
Всегда любила наблюдать как делают трюки с огнем. Если на улице где-то было шоу, то стояла до конца и смотрела)) Но никогда не могла бы подумать что сама попробую, и более того - у меня получится!)) Огромное спасибо за такие оригинальные подарки!)
Антон
30 квітня 2015
Впечатлен и восхищен таким подарком. Если обьясняют профессионалы все не так сложно как кажется. У меня все получилось. Теперь даже думаю заняться этим более профессионально.
Максим
1 жовтня 2014
Это не так легко, но вполне реально!!! Главная фишка мастер-класса - когда тренер поджигает реквизит и ты работаешь с настоящим огнем! Очень здорово и увлекательно! Спасибо за терпение и профессионализм!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.