100563
 

Фаєр Шоу

Вогняний майстер-клас від профі. Працювати з фаєр-інструментами навчить знавець своєї справи. Він допоможе опанувати базову розминку та композицію основних трюків. Спершу вони будуть відпрацьовуватися без допомоги вогню, а після — як у справжньому фаєр-шоу. Все необхідне для навчання видадуть на місці.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Фаєр Шоу — що це?

Можливість підкорити стихію вогню й навчитися кільком ефектним трюкам від досвідченого фаєрщика. Основними інструментами для видовищних «фокусів» стануть кульки на ланцюгах та спеціальна жердина. Індивідуальний формат дозволить успішно опанувати як теоретичний матеріал, так і попрактикуватися у виконанні трюків.

Як все відбувається?

Щасливчика очікує захоплююча подорож у світ вогняного мистецтва. Він займатиметься під керівництвом досвідченого інструктора з команди Фаєр шоу Evolution. Профі розповість правила безпеки й навчить поводитися з палаючим реквізитом. Спочатку новачок спробує виконати кілька трюків без використання вогню. А вже коли інструктор вважатиме його готовим до перевірки полум'ям, Щасливчик візьметься за роботу з професійним вогненним інвентарем.

Теорія та практика вогняного мистецтва

Заняття складатиметься з 2 частин — теорії та практики використання вогняного реквізиту. Новачок опанує:

  • основи базової розминки;
  • композицію основних трюків;
  • правила поведінки з вогняним інвентарем.

Індивідуальний формат

Майстер-клас буде проводитись досвідченим фаєрщиком в індивідуальному форматі. Це означає, що він віддасть всю свою увагу учневі та допоможе йому максимально швидко опанувати ефектні вогняні трюки.

Місце проведення на вибір

Новачок самостійно обере локацію для майстер-класу. Це може бути набережна, міський парк, Монастирський острів або Тонельна балка.

Місце проведення враження:

Evolution - Фаєр шоу
Сичеславская Набережна Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

17 лютого 2016
Часа не достаточно. Этому учиться и учиться.

А
Алина
20 липня 2015
Всегда любила наблюдать как делают трюки с огнем. Если на улице где-то было шоу, то стояла до конца и смотрела)) Но никогда не могла бы подумать что сама попробую, и более того - у меня получится!)) Огромное спасибо за такие оригинальные подарки!)

А
Антон
30 квітня 2015
Впечатлен и восхищен таким подарком. Если обьясняют профессионалы все не так сложно как кажется. У меня все получилось. Теперь даже думаю заняться этим более профессионально.

М
Максим
1 жовтня 2014
Это не так легко, но вполне реально!!! Главная фишка мастер-класса - когда тренер поджигает реквизит и ты работаешь с настоящим огнем! Очень здорово и увлекательно! Спасибо за терпение и профессионализм!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень