Подаруй Fitness Geek Camp!

1 людина
4 дня
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Чотириденний фітнес-тур в спортивному таборі. Fitness Geek Camp проходить в комплексі Verholy Relax Park, куди учаснику потрібно буде дістатися самостійно. У програму входить:

  • проживання в двомісному номері «Стандарт» разом з іншим фітнес-гіком;
  • відвідування парних, джакузі та басейнів;
  • тренування;
  • сніданки з fitness geek menu;
  • відвідування тренажерного залу;
  • вечірки і public talks.

Чому ми вибрали Fitness Geek Camp

Гості житимуть в екобудинках на території комплексу Verholy Relax Park. Спортсменам запропонують інтенсивну програму занять, серед яких ранковий біг, тренування для спалювання жиру та прискорення метаболізму, силові тренування, йога і плавання в басейні. Також можна відвідати лекцію з харчування, отримати пораду дієтолога та відправитися на кіноперегляд. Програми тренувань змінюються в залежності від заїзду.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
2 июля 2018
Ребята, рекомендую всем, кто хочет быстро привести тело в тонус! Программа тренировок составлена грамотно, тренера — профессионалы, а еще классный бонус в виде лекций и консультаций диетологов. Кормят тоже здорово и вкусно)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки