102590

Фотосесія для вагітних

Попередньо можна обговорити всі деталі з фотографом: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. На вибір майстер запропонує провести спільну фотосесію з партнером або прийти на зйомку майбутній мамі самій. У студії модель буде очікувати команда фахівців. Візажист зробить гарний макіяж, а фотограф втілить всі задумані ідеї на знімках. Протягом 2 тижнів майстер надішле до 100 кадрів у пакетній обробці. З них 8 найкращих пройдуть більш глибоку ретуш. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Попередньо можна обговорити всі деталі з фотографом: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. На вибір майстер запропонує провести спільну фотосесію з партнером або прийти на зйомку майбутній мамі самій. У студії модель буде очікувати команда фахівців. Візажист зробить гарний макіяж, а фотограф втілить всі задумані ідеї на знімках. Протягом 2 тижнів майстер надішле до 100 кадрів у пакетній обробці. З них 8 найкращих пройдуть більш глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Rock Princess

Студія розташована в Центральному районі Дніпра. На вибір є дві тематичні фотозоні: New Classic і Glamrock. За бажанням надають різний реквізит для зйомки. Клієнти також можуть скористатися гримерним столом. Спеціаліст прислухається до всіх побажань моделей і запропонує найкращі варіанти для проведення фотосесії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rock Princess - Фотостудія
вул. Барнаульская, 2а, корпус 1 Показати на мапі

58 відгуків

Е
Елизавета
8 серпня 2018
Лучшая наша фотосессия с мужем) свадьба была год назад, но у нас остались наряды. Друзья подарили сертификат, и мы сделали очень крутой тематический фотосет) хотели сделать в хоррор-стиле, фотограф это поддержал) все прошло супер)

Н
Настя
6 серпня 2018
Фотограф - профессионал, однозначно. Очень понравились интерьерные зоны, круто очень. Я долго не могла определиться с образом, помог опять же фотограф. В итоге есть очень крутые фото, некоторые решила распечатать) спасибо!

А
Алина
3 серпня 2018
Друзья знают, что я люблю фотографироваться, поэтому выбрали для меня такой подарок. Съемка очень понравилась, у меня есть опыт работы с несколькими фотографами, поэтому могу сказать, что специалист Rock Princess - действительно профессионал. Во-первых, было видно, что он увлечен работой и прилагает усилия, чтобы мне было комфортно. Во-вторых, снимки - отличные, свет, ракурс! 5+++ Обязательно...
Друзья знают, что я люблю фотографироваться, поэтому выбрали для меня такой подарок. Съемка очень понравилась, у меня есть опыт работы с несколькими фотографами, поэтому могу сказать, что специалист Rock Princess - действительно профессионал. Во-первых, было видно, что он увлечен работой и прилагает усилия, чтобы мне было комфортно. Во-вторых, снимки - отличные, свет, ракурс! 5+++ Обязательно буду рекомендовать знакомым! И вам рекомендую! )) Спасибо за отличную фотосессию и новые фотографии!

27 лютого 2018
Получили в подарок семейную фотосессию - остались очень довольны!!! Фотостудия шикарная... Фотограф - профессионал своего дела... Кроме красивых фотографий получили массу удовольствия и положительных эмоций!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень