102590
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Можливість відобразити найважливіші моменти в житті кожної жінки. Команда професіоналів Lustre Art Group подарує 30 відретушованих знімків, які можна буде забрати за два тижні. Майбутня мама може брати участь у фотосесії як самостійно, так і зі своєю другою половинкою. Досвідчений візажист підкреслить усі переваги моделі. З собою можна взяти кілька варіантів вбрання. Зйомки проводяться в студії або в одному з двох павільйонів з високими стелями. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
2 людини
60 хвилин
Використати до 30.11.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

30 оброблених фотографій, на яких буде зображена майбутня мама в найщасливіший період її життя. Професійний фотограф підбере моделі кращі ракурси, а візажист — підкреслить природну красу красивим макіяжем. У фотосесії може взяти участь не тільки мама, але й тато. Локацію для зйомок батьки оберуть самостійно: фотостудія або один з двох великих павільйонів — чорний і білий.

Як все відбувається?

На місці зйомок — в студії або павільйоні — майбутню маму зустріне візажист і фотограф. Візажист зробить особливі акценти за допомогою макіяжу, після чого модель постане перед камерою. Фотограф підбере для Щасливчика найвигідніші ракурси та вислухає побажання щодо кадрів. 30 відредагованих знімків можна отримати за два тижні.

Створення образу

Майбутній мамі не варто турбуватися про те, який макіяж обрати та яку позу прийняти — за неї це зробить професійний візажист та фотограф. За декілька днів перед фотосесією Щасливчик із фотографом зустрінуться, аби визначити концепцію зйомки та разом підібрати бажаний образ.

Мама + тато

У фотосесії може взяти участь не тільки мама, але також і тато. Майбутні батьки запам'ятають цей день надовго, адже крім барвистих спогадів, вони отримають прекрасні спільні знімки.

60-хвилинна фотозйомка

Не варто турбуватися про те, що майбутня мама може втомитися в процесі фотосесії. Працювати зі Щасливчиками буде досвідчений фотограф. За годину він зможе досягти ідеальних кадрів, які порадують щасливу пару.

Місце проведення враження:

Lustre Art Group - Фотостудія
вул. Михайла Грушевського, 4а Показати на мапі

58 відгуків реальних людей

Д
Даша
21 серпня 2017
Это самый лучший подарок для будущей мамы! Мы с мужем все думали, как бы устроить фотосессию, и вдруг нам друзьям подарили сертификат. Фотограф помог подобрать образ, все прошло очень легко и без напряжения - я чувствовала себя комфортно. Снимки получились превосходными. Сделаем специальный альбом теперь) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень