102590
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Попередньо можна обговорити всі деталі з фотографом: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. На вибір майстер запропонує провести спільну фотосесію з партнером або прийти на зйомку майбутній мамі самій. У студії модель буде очікувати команда фахівців. За годину візажист зробить гарний макіяж. Фотографу знадобиться стільки ж часу, аби втілити всі задумані ідеї на знімках. Протягом 2 тижнів майстер надішле до 100 кадрів у пакетній обробці. З них 8 найкращих пройдуть більш глибоку ретуш. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
2 людини
2 години
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Попередньо можна обговорити всі деталі з фотографом: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. На вибір майстер запропонує провести спільну фотосесію з партнером або прийти на зйомку майбутній мамі самій. У студії модель буде очікувати команда фахівців. За годину візажист зробить гарний макіяж. Фотографу знадобиться стільки ж часу, аби втілити всі задумані ідеї на знімках. Протягом 2 тижнів майстер надішле до 100 кадрів у пакетній обробці. З них 8 найкращих пройдуть більш глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Rock Princess

Студія розташована в Центральному районі Дніпра. На вибір є дві тематичні фотозоні: New Classic і Glamrock. За бажанням надають різний реквізит для зйомки. Клієнти також можуть скористатися гримерним столом. Спеціаліст прислухається до всіх побажань моделей і запропонує найкращі варіанти для проведення фотосесії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rock Princess - Фотостудія
вул. Барнаульська, 2а, корпус 1 Показати на мапі

43 відгуків

А
Арина
12 вересня 2018
Фотосессия мне очень понравилась! Всегда мечтала запечатлеть этот счастливый период жизни на снимках:) И вот мое желание осуществилось! Фотограф внимательный - настоящий профессионал своего дела. Подсказал с образом для съемки, предложил несколько своих идей. Студия современная, много реквизита и несколько тематических зон. Осталась очень довольна и смело рекомендую это впечатление будущим мамам:))))

Д
Даша
21 серпня 2017
Это самый лучший подарок для будущей мамы! Мы с мужем все думали, как бы устроить фотосессию, и вдруг нам друзьям подарили сертификат. Фотограф помог подобрать образ, все прошло очень легко и без напряжения - я чувствовала себя комфортно. Снимки получились превосходными. Сделаем специальный альбом теперь) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень