Подаруйте фотосесію для вагітних!

2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майбутня мама попередньо обговорить із фотографом усі деталі — від місця зйомки до бажаного образу. На локації модель зустріне команда спеціалістів. Візажист зробить макіяж з урахуванням усіх побажань, а фотограф втілить підготовлені ідеї у реальність. Протягом двох тижнів майстер обробить усі вдалі знімки, а 8 кращих кадрів пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Rock Princess

Локацію для знімків майбутня мама вибере самостійно. Студія пропонує виїзну зйомку та фотосесію в залі з декораціями. На вибір є дві тематичні фотозони з різними фонами. За бажанням під час зйомки можна використовувати реквізит, який є в наявності, або принести його із собою. У ролі моделі може спробувати себе не тільки майбутня мама, але і її партнер.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Арина
12 вересня 2018
Фотосессия мне очень понравилась! Всегда мечтала запечатлеть этот счастливый период жизни на снимках:) И вот мое желание осуществилось! Фотограф внимательный - настоящий профессионал своего дела. Подсказал с образом для съемки, предложил несколько своих идей. Студия современная, много реквизита и несколько тематических зон. Осталась очень довольна и смело рекомендую это впечатление будущим мамам:))))
Даша
21 серпня 2017
Это самый лучший подарок для будущей мамы! Мы с мужем все думали, как бы устроить фотосессию, и вдруг нам друзьям подарили сертификат. Фотограф помог подобрать образ, все прошло очень легко и без напряжения - я чувствовала себя комфортно. Снимки получились превосходными. Сделаем специальный альбом теперь) Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.