102590
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Можливість відобразити найважливіші моменти в житті кожної жінки. Команда професіоналів Lustre Art Group подарує 30 відретушованих знімків, які можна буде забрати за два тижні. Майбутня мама може брати участь у фотосесії як самостійно, так і зі своєю другою половинкою. Досвідчений візажист підкреслить усі переваги моделі. З собою можна взяти кілька варіантів вбрання. Зйомки проводяться в студії або в одному з двох павільйонів з високими стелями. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

30 оброблених фотографій, на яких буде зображена майбутня мама в найщасливіший період її життя. Професійний фотограф підбере моделі кращі ракурси, а візажист — підкреслить природну красу красивим макіяжем. У фотосесії може взяти участь не тільки мама, але й тато. Локацію для зйомок батьки оберуть самостійно: фотостудія або один з двох великих павільйонів — чорний і білий.

Як все відбувається?

На місці зйомок — в студії або павільйоні — майбутню маму зустріне візажист і фотограф. Візажист зробить особливі акценти за допомогою макіяжу, після чого модель постане перед камерою. Фотограф підбере для Щасливчика найвигідніші ракурси та вислухає побажання щодо кадрів. 30 відредагованих знімків можна отримати за два тижні.

Створення образу

Майбутній мамі не варто турбуватися про те, який макіяж обрати та яку позу прийняти — за неї це зробить професійний візажист та фотограф. За декілька днів перед фотосесією Щасливчик із фотографом зустрінуться, аби визначити концепцію зйомки та разом підібрати бажаний образ.

Мама + тато

У фотосесії може взяти участь не тільки мама, але також і тато. Майбутні батьки запам'ятають цей день надовго, адже крім барвистих спогадів, вони отримають прекрасні спільні знімки.

60-хвилинна фотозйомка

Не варто турбуватися про те, що майбутня мама може втомитися в процесі фотосесії. Працювати зі Щасливчиками буде досвідчений фотограф. За годину він зможе досягти ідеальних кадрів, які порадують щасливу пару.

Місце проведення враження:

Lustre Art Group - Фотостудія
вул. Михайла Грушевського, 4а Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

М
Марина
21 січня 2018
Хочу выразить благодарность bodo, за подарочный сертификат на "Экспресс-фотосессию". В свой День рождения, я великолепно провела время с профессионалами своего дела в фотостудии "ПТИЧКА" и запечатала своё праздничное настроение. Сейчас смотрю на фотографии и вспоминаю тот чудесный день. В дальнейшем буду с полной уверенностью приобретать подарочные сертификаты только у Вас!!!

В
Валерия
27 жовтня 2017
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и...
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и особенно фотографу Светлане.Время пролетело незаметно,Света подсказывала выгодные позы,ловила удачные моменты непоседы внучки.В результате получились замечательные фотографии,да и готовы они были уже через неделю.Фотостудия расположена удачно,угол Гоголя и Шевченко(на сайте неточность)добираться удобно.Нам все очень понравилось!Весело провели субботний вечер,осталась чудесная память в виде фотографий.Спасибо всем,кто организовал эти незабываемые впечатления!

26 жовтня 2017
Все понравилось. Получила в подарок сертификат, успела 10 раз понервничать, пока дело не дошло до самого процесса. Сотрудники создают атмосферу комфорта и уюта, ты расслабляешься и действительно получаешь удовольствие от съемки, а потом еще и восторг от качественных и красивых фотографий. Так что огромное спасибо "Птичке"!

18 жовтня 2017
Студия уютная, красивые декорации. Девушка фотограф помогла расслабится, подобрала позы, к ребёнку нашла подход. Фотографии получились очень красивые.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень