23244
 

Подаруй фотосесію Love Story!

Love Story щасливої пари на 50 зворушливих знімках! Зйомку можна запланувати як на природі, так і в обладнаній студії. А із закоханими працюватиме професійний фотограф. Він подбає про якість знімків, використовуючи висококласну цифрову техніку Canon, і дасть поради щодо майбутніх образів. Їх, до речі, може бути одразу 2 — щоб світлини вийшли яскравими та різноплановими. Всі знімки з легкою ретушшю віддадуть парі на диску, а 10 кращих ретельно опрацюють у фоторедакторі! детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
до 90 хвилин
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Фотосесія Love Story — що це?

Неймовірно романтична фотосесія для пари. Професійний фотограф «розповість» неповторну історію кохання, закарбувавши ніжні почуття її головних героїв у студії або під відкритим небом. Для зйомки використовується цифрова камера Canon і фотообладнання Hyundae. Всього за пару тижнів закохані отримають безліч якісних знімків. 50 світлин пройдуть базову ретуш, а 10 кращих будуть оброблені в графічному редакторі й надруковані у форматі 15х21.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться із профі в заздалегідь обраному місці. На особистий розсуд, це може бути сучасна студія «Пташка» або ж будь-який куточок у межах міста. Гості можуть узгодити свої образи з фотографом. Він підбере такі вбрання, які допоможуть максимально повно передати настрій та емоції. Після майстер виставить світло, підготує обладнання — і можна братися за роботу! Щасливчики зможуть тут же ознайомитися з отриманими кадрами на великому екрані монітора.

Красива фотоісторія кохання

Дана фотосесія надає можливість зафіксувати на вічних знімках прекрасну історію кохання. Ці кадри можуть стати не тільки ідеальним доповненням домашнього інтер'єру, але й чудовим нагадуванням для дітей, онуків і всіх майбутніх поколінь. Причому «фон» для зйомки закохані оберуть самостійно — сучасна студія «Пташка» або будь-яке затишне місце в межах міста.

Допомога у створенні образу

Талановитий фотограф підбере кожному модний образ, який буде спланований до дрібниць. Він подбає про те, щоб убрання закоханих гармонійно виглядало один із одним. Так що досконалий результат у кадрі — гарантований!

10 оброблених світлин!

За пару тижнів усі знімки можна буде забрати на зручному цифровому носії. Але це далеко не всі результати зйомки! 10 кращих кадрів будуть оброблені в професійному фоторедакторі й надруковані у форматі 15х21 см!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пташка - Фотоательє
вул. Шевченка, 33 Показати на мапі

58 відгуків

А
Анна
15 березня 2018
Подруга подарила на День рождения сертификат на мини-фотосет. Было слегка волнительно, поскольку это для меня в новинку. Спасибо сотрудникам компании «Бодо» и фотостудии «Птичка» за внимательное отношение, прекрасную атмосферу. Фотограф – профессионал своего дела. Подсказывал как держать себя перед камерой, помогал войти в образ. Открыла себя с другой стороны. Спасибо за впечатления и красивые фото!

27 лютого 2018
Получили в подарок семейную фотосессию - остались очень довольны!!! Фотостудия шикарная... Фотограф - профессионал своего дела... Кроме красивых фотографий получили массу удовольствия и положительных эмоций!!!

М
Марина
21 січня 2018
Хочу выразить благодарность bodo, за подарочный сертификат на "Экспресс-фотосессию". В свой День рождения, я великолепно провела время с профессионалами своего дела в фотостудии "ПТИЧКА" и запечатала своё праздничное настроение. Сейчас смотрю на фотографии и вспоминаю тот чудесный день. В дальнейшем буду с полной уверенностью приобретать подарочные сертификаты только у Вас!!!

В
Валерия
27 жовтня 2017
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и...
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и особенно фотографу Светлане.Время пролетело незаметно,Света подсказывала выгодные позы,ловила удачные моменты непоседы внучки.В результате получились замечательные фотографии,да и готовы они были уже через неделю.Фотостудия расположена удачно,угол Гоголя и Шевченко(на сайте неточность)добираться удобно.Нам все очень понравилось!Весело провели субботний вечер,осталась чудесная память в виде фотографий.Спасибо всем,кто организовал эти незабываемые впечатления!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень