100964
 

Подаруй фотосесію з подружками!

Можна обговорити всі деталі з фотографом заздалегідь: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім моделі відправляться на місце зйомок — до студії, парку або іншої локації в місті. Спеціаліст знайде найкращі ракурси, щоб втілити задумані ідеї. Протягом 10 днів він надішле 50 фотографій у легкій обробці. 10 вибраних дівчатами кадрів пройдуть глибоку ретуш. детальніше...

3 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 28 раз
3 людини
до 90 хвилин
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Можна обговорити всі деталі з фотографом заздалегідь: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім моделі відправляться на місце зйомок — до студії, парку або іншої локації в місті. Спеціаліст знайде найкращі ракурси, щоб втілити задумані ідеї. Протягом 10 днів він надішле 50 фотографій у легкій обробці. 10 вибраних дівчатами кадрів пройдуть глибоку ретуш.

Чому варто спробувати фотосесію з подружками

Моделі зможуть втілити на знімках одразу кілька різних образів. Фотограф допоможе підготуватися, визначитися з локацією і продумати образи. На вибір є 2 студії, павільйони яких поділені на різні інтер'єрні зони. Для зйомок використовують сучасне обладнання брендів Нyundae, Slik Pro, Falcon і ін. За додаткову плату можна орендувати реквізит.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Rock Princess - Фотостудія
вул. Барнаульська, 2а, корпус 1 Показати на мапі

41 відгук

О
Олеся
18 серпня 2015
Решили устроить фотосессию на девичник. Очень понравилось то, что фотограф был внимательным и посоветовал много хороших поз и идей. Я еще никогда не чувствовала себя перед камерой так легко. Спасибо профессионалу. Ну про фотки конечно стоит сказать отдельно: безумно красивые!

К
Катя, Даша и Лера
3 жовтня 2014
Мы почувствовали себя настоящими моделями))) Спасибо, Бодо!)))

Я
Яна
21 вересня 2014
Ходила на фотосессию с двумя сестрами. Мне 22, а им - 17 и 12 лет. Получилась оригинальная съемка в стиле "разных поколений":)

А
Алина
5 серпня 2013
Получила фото на диске, уже раза 3 пересмотрела))) Приглашу на просмотр подружек, будет еще один прекрасный повод увидеться) Одна из них заканчивала курсы по фотошопу и пообещала обработать самые удачные снимки) Хотя несколько из них обработал и фотограф))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень