101531
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Річний абонемент на відвідування елітного спортклубу Sport Star. Він включає в себе вступний 60-хвилинний інструктаж, відвідування групових занять і кардіозони. Приємним бонусом стане безкоштовне електростимуляційне тренування — EMS. Протягом року є можливість заморозити абонемент на місяць. Фітнес-центр обладнаний новітніми тренажерами, аналогів яким немає ніде у місті. Також, у залі є дитяча кімната, де дитина зможе цікаво провести час. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 31.08.2018
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.08.2018

Річний абонемент у спортзал — що це?

Безлімітне відвідування фітнес-клубу Sport Star протягом 12 місяців. Можливість тренуватися в одному з кращих спорткомплексів Дніпра в будь-який день тижня. Зал оснащений найсучаснішим обладнанням і тренажерами. Абонемент включає в себе тренування з інструктором, що триває годину, відвідування групових занять і кардіозони. Щасливчик випробує EMS — популярний сьогодні вид занять, у ході яких використовуються слабкі електричні розряди для стимуляції м'язів. У клубі все сприяє максимальному комфорту: тут є зручна роздягальня, де можна залишити свої речі, і душ, щоб освіжитися після фізичних навантажень.

Як все відбувається?

У фітнес-клубі Sport Star Щасливчик познайомиться з тренером. Наставник проведе вступний інструктаж із техніки безпеки й функціоналу спорткомплексу. Після — розпочнеться тренування. Щасливчик зможе комбінувати різні види занять: від силових, аеробних і танцювальних до бойових мистецтв та програми «Розумне тіло». Інструктор познайомить новачка з кожним видом тренувань й допоможе підібрати щось до смаку. З собою потрібно взяти зручний спортивний одяг, взуття та рушник.

Елітний фітнес-клуб

Sport Star входить в число найпрестижніших тренажерних залів міста, який йде в ногу з часом. В арсеналі спорткомплексу присутні сучасні тренажери — вони допоможуть Щасливчикові швидше досягти бажаного результату.

Різні класи групових занять

Спортклуб пропонує великий вибір тренувань. Всього існує чотири напрямки: силові та аеробні, танцювальні, бойові мистецтва й програма «Розумне тіло». У кожному з них є кілька форматів, таких як TRX, Fit Mix, Universal Yogа, Pilates та інші. Щасливчик зможе комбінувати їх на свій розсуд.

EMS-тренування

Основна функція подібних занять полягає в тому, щоб додатково стимулювати тіло слабкими електричними розрядами, які активізують роботу всіх груп м'язів. Завдяки EMS бажані результати досягаються набагато швидше, а вправи стають більш ефективними. У Щасливчика буде можливість безкоштовно випробувати на собі цю унікальну техніку один раз.

Місце проведення враження:

Sport Star - Фітнес клуб
вул. Січеславська Набережна, 53 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

И
Ирина
18 серпня 2017
это реально лучший спортзал в днепре!! я много в каких побывала, в один не хватает чего-то, а в других просто что-то не нравится. тут же все идеально. опытные инструкторы очень порадовали. знают свое дело. и сам зал с современной техникой, а не покоцанной совсковой. здорово!

В
Вера
18 серпня 2017
очень довольна этим спортзалом. Удобное расписание тренировок, большое разнообразие программ и хорошие тренера. Занимаюсь с удовольствием! Хожу на йогу, стретчинг и иногда на танцы. Спасибо мужу за подарок)

И
Инна
19 вересня 2015
У меня в этом спортзале муж занимается. Вот и меня видимо захотел приобщить)) Но конечно в подарочной коробке это выглядит очень красиво) Сертификат активировала сразу. И вот - теперь мы с любимым ходим в тренажорку вместе))

А
Антон
21 квітня 2015
На юбилей друзья сделали мне такой крутой подарок. Очень доволен! До этого занимался только на брусьях во дворе. с современными тренажорами конечно не сравнить:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень