101531
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Річний абонемент на відвідування елітного спортклубу Sport Star. Він включає в себе вступний 60-хвилинний інструктаж, відвідування групових занять і кардіозони. Приємним бонусом стане безкоштовне електростимуляційне тренування — EMS. Протягом року є можливість заморозити абонемент на місяць. Фітнес-центр обладнаний новітніми тренажерами, аналогів яким немає ніде у місті. Також, у залі є дитяча кімната, де дитина зможе цікаво провести час. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 6 раз
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Річний абонемент у спортзал — що це?

Безлімітне відвідування фітнес-клубу Sport Star протягом 12 місяців. Можливість тренуватися в одному з кращих спорткомплексів Дніпра в будь-який день тижня. Зал оснащений найсучаснішим обладнанням і тренажерами. Абонемент включає в себе тренування з інструктором, що триває годину, відвідування групових занять і кардіозони. Щасливчик випробує EMS — популярний сьогодні вид занять, у ході яких використовуються слабкі електричні розряди для стимуляції м'язів. У клубі все сприяє максимальному комфорту: тут є зручна роздягальня, де можна залишити свої речі, і душ, щоб освіжитися після фізичних навантажень.

Як все відбувається?

У фітнес-клубі Sport Star Щасливчик познайомиться з тренером. Наставник проведе вступний інструктаж із техніки безпеки й функціоналу спорткомплексу. Після — розпочнеться тренування. Щасливчик зможе комбінувати різні види занять: від силових, аеробних і танцювальних до бойових мистецтв та програми «Розумне тіло». Інструктор познайомить новачка з кожним видом тренувань й допоможе підібрати щось до смаку. З собою потрібно взяти зручний спортивний одяг, взуття та рушник.

Елітний фітнес-клуб

Sport Star входить в число найпрестижніших тренажерних залів міста, який йде в ногу з часом. В арсеналі спорткомплексу присутні сучасні тренажери — вони допоможуть Щасливчикові швидше досягти бажаного результату.

Різні класи групових занять

Спортклуб пропонує великий вибір тренувань. Всього існує чотири напрямки: силові та аеробні, танцювальні, бойові мистецтва й програма «Розумне тіло». У кожному з них є кілька форматів, таких як TRX, Fit Mix, Universal Yogа, Pilates та інші. Щасливчик зможе комбінувати їх на свій розсуд.

EMS-тренування

Основна функція подібних занять полягає в тому, щоб додатково стимулювати тіло слабкими електричними розрядами, які активізують роботу всіх груп м'язів. Завдяки EMS бажані результати досягаються набагато швидше, а вправи стають більш ефективними. У Щасливчика буде можливість безкоштовно випробувати на собі цю унікальну техніку один раз.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sport Star - Фітнес клуб
вул. Січеславська Набережна, 53 Показати на мапі

8 відгуків

И
Ирина
18 серпня 2017
это реально лучший спортзал в днепре!! я много в каких побывала, в один не хватает чего-то, а в других просто что-то не нравится. тут же все идеально. опытные инструкторы очень порадовали. знают свое дело. и сам зал с современной техникой, а не покоцанной совсковой. здорово!

В
Вера
18 серпня 2017
очень довольна этим спортзалом. Удобное расписание тренировок, большое разнообразие программ и хорошие тренера. Занимаюсь с удовольствием! Хожу на йогу, стретчинг и иногда на танцы. Спасибо мужу за подарок)

И
Инна
19 вересня 2015
У меня в этом спортзале муж занимается. Вот и меня видимо захотел приобщить)) Но конечно в подарочной коробке это выглядит очень красиво) Сертификат активировала сразу. И вот - теперь мы с любимым ходим в тренажорку вместе))

А
Антон
21 квітня 2015
На юбилей друзья сделали мне такой крутой подарок. Очень доволен! До этого занимался только на брусьях во дворе. с современными тренажорами конечно не сравнить:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень