100458
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Захоплююче знайомство з гончарним мистецтвом — майстерністю ліплення виробів з глини. В процесі навчання використовується старовинний ножний гончарний круг, яких в Україні на сьогоднішній день залишилися одиниці. Досвідчений майстер не тільки допоможе власноруч створити близько 3-х глиняних виробів (чашку, вазу, горщик), але й розповість, як прикрасити їх розписом. Забрати hand-made сувеніри можна буде відразу після випалу — через 10-14 днів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 119 раз
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Гончарна майстерність для двох — що це?

Захоплюючий урок по створенню виробів з глини за допомогою ножного гончарного круга. Заняття проводить досвідчений майстер. Можливість зробити своїми руками до 3-х виробів і декорувати їх розписом. Все необхідне для уроку видається в студії. Готовий сувенір з глини можна забрати після випалу.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах затишної творчої студії «Майстер-клас», де познайомляться з досвідченим майстром. Він видасть їм спеціальні фартухи, надасть «робоче місце» та матеріал. Потім профі повідає Щасливчикам про тонкощі мистецтва, розповість, як поводитися з гончарним кругом і покаже, як надавати глині форму. Після цього гості зможуть вдосталь насолодитися творчим процесом, перетворюючи безформні шматки матеріалу в ексклюзивні сувеніри. Це може бути: горщик, ваза, блюдце або чашка. За час майстер-класу Щасливчики встигнуть створити до 3-х виробів і навіть прикрасити їх розписом. Після закінчення заняття можна буде насолодитися чаюванням. Готовий глиняний виріб можна буде забрати після випалу — через пару тижнів.

Захоплююче знайомство з древнім мистецтвом

Гості присвятять 2 години одному з найдавніших мистецтв   гончарства. Їх чекає знайомство з професійним майстром, який розповість:

  • як правильно вибрати матеріал для гончарства
  • навіщо потрібен випал
  • про особливості формування виробів

Унікальний ножний гончарний круг

Гостям надається рідкісна можливість попрацювати за ножним гончарним кругом. Це один з найдавніших засобів, який використовувалося в глиняному виробництві. В Україні на сьогоднішній день їх залишилися одиниці.

3 вироби своїми руками

Кожен із новачків змайструє до 3-х виробів. На ножному гончарному крузі можна створити глечик, вазу, блюдце, чашку. При бажанні можна прикрасити свої шедеври розписом. Готовий глиняний виріб можна забрати відразу після випалу. Цей процес займе 10-14 днів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

51 відгук

25 липня 2018
Впечатление от BODO я получила в подарок на день рождения от своих коллег. Меня давно привлекало гончарное искусство и вот представилась возможность попробовать себя в нем. Организационное взаимодействие c BODO было очень комфортным: от выбора места, даты и времени и до атмосферы в мастерской. Два часа пролетели незаметно в созидательном творческом процессе и неспешной беседе с мастером. Впечатление получилось и украсило мой день. Спасибо!

2 липня 2018
Ходила со своим молодым человеком на мастер класс глины на двоих. Понравилось. Сначала мастер немного рассказал о гончарном деле всецело, затем показал, как делать изделия и потом уже помог в изготовлении своего изделия. Единственное что мешало это ногти, и так как у хороший нюх, то немного напрягал запах глины.

Т
Тина
7 червня 2018
Благодаря старому фильму "Приведение" (1990 г.) у меня была мечта с детства попробовать сделать что-то из глины вместе со своей второй половинкой, всегда считала что это романтично. Спасибо bodo, за возможность воплотить мечту).

Д
Демьян
19 лютого 2018
Давно хотел попробовать себя в этом ремесле, а тут подарили сертификат от bodo! И конечно было выбрано « Гончарное мастерство на двоих». Долго описывать не буду. Всё было здорово! Вот ссылка на мою станицу в ФБ, там фото. Заходите смотрите.https://www.facebook.com/profile.php?id=100009186885069

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень