100458
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Захоплююче знайомство з гончарним мистецтвом — майстерністю ліплення виробів з глини. В процесі навчання використовується старовинний ножний гончарний круг, яких в Україні на сьогоднішній день залишилися одиниці. Досвідчений майстер не тільки допоможе власноруч створити близько 3-х глиняних виробів (чашку, вазу, горщик), але й розповість, як прикрасити їх розписом. Забрати hand-made сувеніри можна буде відразу після випалу — через 10-14 днів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Гончарна майстерність для двох — що це?

Захоплюючий урок по створенню виробів з глини за допомогою ножного гончарного круга. Заняття проводить досвідчений майстер. Можливість зробити своїми руками до 3-х виробів і декорувати їх розписом. Все необхідне для уроку видається в студії. Готовий сувенір з глини можна забрати після випалу.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах затишної творчої студії «Майстер-клас», де познайомляться з досвідченим майстром. Він видасть їм спеціальні фартухи, надасть «робоче місце» та матеріал. Потім профі повідає Щасливчикам про тонкощі мистецтва, розповість, як поводитися з гончарним кругом і покаже, як надавати глині форму. Після цього гості зможуть вдосталь насолодитися творчим процесом, перетворюючи безформні шматки матеріалу в ексклюзивні сувеніри. Це може бути: горщик, ваза, блюдце або чашка. За час майстер-класу Щасливчики встигнуть створити до 3-х виробів і навіть прикрасити їх розписом. Після закінчення заняття можна буде насолодитися чаюванням. Готовий глиняний виріб можна буде забрати після випалу — через пару тижнів.

Захоплююче знайомство з древнім мистецтвом

Гості присвятять 2 години одному з найдавніших мистецтв   гончарства. Їх чекає знайомство з професійним майстром, який розповість:

  • як правильно вибрати матеріал для гончарства
  • навіщо потрібен випал
  • про особливості формування виробів

Унікальний ножний гончарний круг

Гостям надається рідкісна можливість попрацювати за ножним гончарним кругом. Це один з найдавніших засобів, який використовувалося в глиняному виробництві. В Україні на сьогоднішній день їх залишилися одиниці.

3 вироби своїми руками

Кожен із новачків змайструє до 3-х виробів. На ножному гончарному крузі можна створити глечик, вазу, блюдце, чашку. При бажанні можна прикрасити свої шедеври розписом. Готовий глиняний виріб можна забрати відразу після випалу. Цей процес займе 10-14 днів.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

44 відгуків реальних людей

А
Анна
13 листопада 2017
11го числа были на гончарстве в МК. Все очень понравилось. Спасибо Саше за юмор и доступные объяснения! Скорей бы забрать изделия после обжига:)

6 листопада 2017
Что больше всего понравилось? - Увлеченность во время мастер класса. Атмосфера, доступно объясняли и помогали все время. возможность фантазировать и реализовывать то что хочется. Почему выбрали именно это впечатление? - С детства было интересно попробовать. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Положительно, главное правильно подобрать!

Е
Елена
24 жовтня 2017
Хотелось попробовать "полепить" глиной. И наконец с помощью сертификата от bodo, который подарила подруга, мне это удалось. Было очень интересно и познавательно. Мне понравилось попробовать себя в гончарстве. Советую это впечатление!

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Я посетила урок гончарного мастерства в августе. Я осталась довольна всем – внимательным отношением мастера, атмосферой, температурой (на улице было слишком жарко), возможностью выбора того, что делать и в каком размере. Мой преподаватель помогала мне на каждом этапе изготовления моих «шедевров». Я не только отлично провела время, но и сейчас дома меня ежедневно радуют небольшая салатница и красивый подсвечник. Всем рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень