100458
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Захоплююче знайомство з гончарним мистецтвом — майстерністю ліплення виробів з глини. В процесі навчання використовується старовинний ножний гончарний круг, яких в Україні на сьогоднішній день залишилися одиниці. Досвідчений майстер не тільки допоможе власноруч створити близько 3-х глиняних виробів (чашку, вазу, горщик), але й розповість, як прикрасити їх розписом. Забрати hand-made сувеніри можна буде відразу після випалу — через 10-14 днів. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Гончарна майстерність для двох — що це?

Захоплюючий урок по створенню виробів з глини за допомогою ножного гончарного круга. Заняття проводить досвідчений майстер. Можливість зробити своїми руками до 3-х виробів і декорувати їх розписом. Все необхідне для уроку видається в студії. Готовий сувенір з глини можна забрати після випалу.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах затишної творчої студії «Майстер-клас», де познайомляться з досвідченим майстром. Він видасть їм спеціальні фартухи, надасть «робоче місце» та матеріал. Потім профі повідає Щасливчикам про тонкощі мистецтва, розповість, як поводитися з гончарним кругом і покаже, як надавати глині форму. Після цього гості зможуть вдосталь насолодитися творчим процесом, перетворюючи безформні шматки матеріалу в ексклюзивні сувеніри. Це може бути: горщик, ваза, блюдце або чашка. За час майстер-класу Щасливчики встигнуть створити до 3-х виробів і навіть прикрасити їх розписом. Після закінчення заняття можна буде насолодитися чаюванням. Готовий глиняний виріб можна буде забрати після випалу — через пару тижнів.

Захоплююче знайомство з древнім мистецтвом

Гості присвятять 2 години одному з найдавніших мистецтв   гончарства. Їх чекає знайомство з професійним майстром, який розповість:

  • як правильно вибрати матеріал для гончарства
  • навіщо потрібен випал
  • про особливості формування виробів

Унікальний ножний гончарний круг

Гостям надається рідкісна можливість попрацювати за ножним гончарним кругом. Це один з найдавніших засобів, який використовувалося в глиняному виробництві. В Україні на сьогоднішній день їх залишилися одиниці.

3 вироби своїми руками

Кожен із новачків змайструє до 3-х виробів. На ножному гончарному крузі можна створити глечик, вазу, блюдце, чашку. При бажанні можна прикрасити свої шедеври розписом. Готовий глиняний виріб можна забрати відразу після випалу. Цей процес займе 10-14 днів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

49 відгуків

Т
Тина
7 червня 2018
Благодаря старому фильму "Приведение" (1990 г.) у меня была мечта с детства попробовать сделать что-то из глины вместе со своей второй половинкой, всегда считала что это романтично. Спасибо bodo, за возможность воплотить мечту).

Д
Демьян
19 лютого 2018
Давно хотел попробовать себя в этом ремесле, а тут подарили сертификат от bodo! И конечно было выбрано « Гончарное мастерство на двоих». Долго описывать не буду. Всё было здорово! Вот ссылка на мою станицу в ФБ, там фото. Заходите смотрите.https://www.facebook.com/profile.php?id=100009186885069

С
Середич Татьяна
19 лютого 2018
Добрый день. Я дарила впечатление "Гончарное ммастерство для двоих" молодому человеку. В идее было просто развлечься, провести хорошее впермя и попробовать что-то новое. С этим нам помог Ваш мастер) Все прошло круто. Это было познавательно, она обьяснила все корректно и давала дельные советы в процессе работы. Что больше всего понравилось, даже не знаю.. в принципе все. Спасибо компании bodo...
Добрый день. Я дарила впечатление "Гончарное ммастерство для двоих" молодому человеку. В идее было просто развлечься, провести хорошее впермя и попробовать что-то новое. С этим нам помог Ваш мастер) Все прошло круто. Это было познавательно, она обьяснила все корректно и давала дельные советы в процессе работы. Что больше всего понравилось, даже не знаю.. в принципе все. Спасибо компании bodo и всем тем, кто имеет отношение к таким вот впечатлениям))

16 січня 2018
Очень понравился урок гончарства! Всегда думала, что это легко. Оказалось, стоит приложить кое-какие усилия, чтобы заставить глину слушаться твоих рук. Спасибо мастеру Юле- всё доступно и наглядно объясняла, поэтому у меня получились милые изделия) Советую попробовать всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень