Подаруйте перегони на каяках для двох!

подарували вже 415 рази
350 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Перед сплавом веслярам видадуть необхідне спорядження: жилети, весла й окремі каяки. Потім тренер проведе майстер-клас з управління човном, веслування і техніки безпеки на воді. Після цього друзі відправляться на каяках по запропонованому інструктором маршруту Дніпром.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

Компанія надає якісний сервіс з прокату каяків, SUP дощок і спорядження від найкращих світових виробників. Пункти прокату розташовуються в найбільш зручних і мальовничих локаціях Дніпра на Монастирському острові в теплу пору року та в парку Воронцова в холодну. Всі клієнти безкоштовно отримують гермомішки для зберігання речей. Враження можна отримати в будь-яку пору року. Катання відбувається за будь-яких температур, якщо вода не замерзла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
23 червня 2018
я вообще обожаю рафтинг, поэтому друзья знали, что дарить) искать приключений отправилась с подругой. Она вообще не очень хотела, а потом так вошла во вкус, что я даже испугалась этого блеска в глазах, когда она меня обгоняла! Очень крутое впечатление, особенно, если хочется чего-то нового. Инструктор у нас был классный, шутил постоянно) можно устроить гонки, а можно спокойно плыть по течению. Тут как кто хочет) но попробовать обязательно нужно)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.