Подаруй перегони на каяках для двох!

подарували вже 233 разів
350 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Необхідно мати купальний костюм
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед сплавом веслярам видадуть необхідне спорядження: жилети, весла і окремі каяки. Потім тренер проведе майстер-клас з управління човном, веслування і техніки безпеки на воді. Після цього друзі відправляться на каяках по запропонованому інструктором маршруту Дніпром.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

Компанія надає якісний сервіс з прокату каяків, SUP дощок і спорядження від найкращих світових виробників. Пункти прокату розташовуються в найбільш зручних і мальовничих локаціях Дніпра на Монастирському острові. Всі клієнти безкоштовно отримують гермомішки для зберігання речей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
23 июня 2018
я вообще обожаю рафтинг, поэтому друзья знали, что дарить) искать приключений отправилась с подругой. Она вообще не очень хотела, а потом так вошла во вкус, что я даже испугалась этого блеска в глазах, когда она меня обгоняла! Очень крутое впечатление, особенно, если хочется чего-то нового. Инструктор у нас был классный, шутил постоянно) можно устроить гонки, а можно спокойно плыть по течению. Тут как кто хочет) но попробовать обязательно нужно)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки