102966
 

Подаруй перегони на каяках для двох!

Каякінг являє собою сплав по річці на одномісному спортивному човні. Веслярам видадуть жилети, весла й окремі каяки. Перед катанням інструктор покаже, як керувати човном, правильно гребти та тримати рівновагу. На теорію піде не більше 10 хвилин. Потім тренер прокладе кілька маршрутів по Дніпру на вибір, і весь час, що залишився, учасники будуть відпрацьовувати отримані навички. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 148 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Каякінг являє собою сплав по річці на одномісному спортивному човні. Веслярам видадуть жилети, весла й окремі каяки. Перед катанням інструктор покаже, як керувати човном, правильно гребти та тримати рівновагу. На теорію піде не більше 10 хвилин. Потім тренер прокладе кілька маршрутів по Дніпру на вибір, і весь час, що залишився, учасники будуть відпрацьовувати отримані навички.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

Пункти прокату каяків розташовані в центрі міста на Монастирському острові. Всім клієнтам безкоштовно видають гермомішки для зберігання речей. Після заняття можна прийняти душ. Модель човна підбирає інструктор в залежності від навичок весляра. Для катання надають одномісні каяки Expression 15, Dagger Stratos, Dagger Zideco, Seabird Afjord, Seabird Ranchero 12.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Travel Kayak - Прокат каяків і SUP
Монастырский остров Показати на мапі

1 відгук

Н
Настя
23 червня 2018
я вообще обожаю рафтинг, поэтому друзья знали, что дарить) искать приключений отправилась с подругой. Она вообще не очень хотела, а потом так вошла во вкус, что я даже испугалась этого блеска в глазах, когда она меня обгоняла! Очень крутое впечатление, особенно, если хочется чего-то нового. Инструктор у нас был классный, шутил постоянно) можно устроить гонки, а можно спокойно плыть по течению. Тут как кто хочет) но попробовать обязательно нужно)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень