101126
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Індивідуальний урок гри на ударній установці. Професійний барабанщик навчить правильної постановки рук і покаже різні техніки гри на ударних. За годину є можливість навчитися базовим аспектам гри, правильній техніці удару та посадці за установкою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 886 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Гра на ударних — що це?

Заняття з досвідченим наставником, яке пройде в музичній студії. Під час індивідуального уроку Щасливчик навчиться правильної постановки рук і посадки за барабанною установкою. Музикант покаже базові техніки удару і пояснить тонкощі гри на інструменті. За годину Щасливчик зможе відрізнити звичайну тарілку від хай-хета та створить прекрасну базу для подальшого музичного розвитку. Досвідчений ударник зможе вдосконалити вже наявні навички і виправити можливі недоліки під час заняття.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у музичну студію ENGAmusic, де його зустріне професійний музикант. Він вручить новачкові палички, надасть інструмент і навчить основним елементам гри на барабанах. Правильна постановка рук під час удару — головний секрет багатьох відомих драммерів. Якщо Щасливчик — барабанщик з досвідом, професійний музикант оцінить його гру та вкаже на моменти, які варто вдосконалювати.

Дітям і дорослим

Щасливчик відчує себе справжнім барабанщиком, і не важливо, скільки йому років — 5 або 80. Викладач підбере спеціальну програму, яка сподобається і маленьким, і дорослим ударникам.

Підійде для новачків і профі

Всього за годину новачок навчиться базовим аспектам гри на барабанах та опанує різні техніки. Досвідчений ударник зможе відкрити для себе щось нове та поповнити вже наявну базу новими знаннями.

60 хвилин в музичній студії

Счастливчик буде займатися із викладачем 1 годину. За цей час він відпрацює удари під музику, а наприкінці  уроку зможе зіграти композицію або уривок з улюбленного треку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

55 відгуків

М
Марина
5 серпня 2018
Познавательный мастер-класс, приятная атмосфера. Удачно подобранная программа занятия вдохновляет продолжать пробовать и развиваться дальше. Порадовал индивидуальный подход к такому профану, как я)

С
Светлана
2 травня 2018
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у...
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у нас незабываемый!!! Спасибо большое учителю игры на барабанах!!!!!! И бодо спасибо за то, что вы дарите эти эмоции!!!!!!

2 квітня 2018
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь...
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь несложную партию из любимой песни. И хотя такое занятие не столько про обучение игре на ударных, сколько про новые впечатления и эмоции - но ведь в этом и заключался подарок!

Б
Богдан
19 березня 2018
Курс игры на ударных порадовал. Преподаватель очень опытный и объясняет очень хорошо. После занятия ушел довольный)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень