101126
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Індивідуальний урок гри на ударній установці. Професійний барабанщик навчить правильної постановки рук і покаже різні техніки гри на ударних. За годину є можливість навчитися базовим аспектам гри, правильній техніці удару та посадці за установкою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 539 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.06.2018

Гра на ударних — що це?

Заняття з досвідченим наставником, яке пройде в музичній студії. Під час індивідуального уроку Щасливчик навчиться правильної постановки рук і посадки за барабанною установкою. Музикант покаже базові техніки удару і пояснить тонкощі гри на інструменті. За годину Щасливчик зможе відрізнити звичайну тарілку від хай-хета та створить прекрасну базу для подальшого музичного розвитку. Досвідчений ударник зможе вдосконалити вже наявні навички і виправити можливі недоліки під час заняття.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у музичну студію ENGAmusic, де його зустріне професійний музикант. Він вручить новачкові палички, надасть інструмент і навчить основним елементам гри на барабанах. Правильна постановка рук під час удару — головний секрет багатьох відомих драммерів. Якщо Щасливчик — барабанщик з досвідом, професійний музикант оцінить його гру та вкаже на моменти, які варто вдосконалювати.

Дітям і дорослим

Щасливчик відчує себе справжнім барабанщиком, і не важливо, скільки йому років — 5 або 80. Викладач підбере спеціальну програму, яка сподобається і маленьким, і дорослим ударникам.

Підійде для новачків і профі

Всього за годину новачок навчиться базовим аспектам гри на барабанах та опанує різні техніки. Досвідчений ударник зможе відкрити для себе щось нове та поповнити вже наявну базу новими знаннями.

60 хвилин в музичній студії

Счастливчик буде займатися із викладачем 1 годину. За цей час він відпрацює удари під музику, а наприкінці  уроку зможе зіграти композицію або уривок з улюбленного треку.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

К
Карина
29 грудня 2017
Давно мечтала научиться играть на барабанах, благо энгамюзик попалась под руку: замечательная атмосфера и преподаватели, лаконичные и при этом доступные уроки. Особенно хочу отметить манеру подачи информации. Спасибо за качественную работу.

В
Влад
26 грудня 2017
Впечатление подарила подруга. Очень понравилось!) Много позитивных эмоций получил, поэтому в дальнейшем думаю пойти еще поиграть)

Н
Никита
2 жовтня 2017
Идеальное впечатление, все очень понравилось!!!

Е
Елена
27 вересня 2017
Очень понравилось! 1 час ты рок-звезда!!! Преподаватель супер!!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень