101126
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Індивідуальний урок гри на ударній установці. Професійний барабанщик навчить правильної постановки рук і покаже різні техніки гри на ударних. За годину є можливість навчитися базовим аспектам гри, правильній техніці удару та посадці за установкою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.08.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 620 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.08.2018

Гра на ударних — що це?

Заняття з досвідченим наставником, яке пройде в музичній студії. Під час індивідуального уроку Щасливчик навчиться правильної постановки рук і посадки за барабанною установкою. Музикант покаже базові техніки удару і пояснить тонкощі гри на інструменті. За годину Щасливчик зможе відрізнити звичайну тарілку від хай-хета та створить прекрасну базу для подальшого музичного розвитку. Досвідчений ударник зможе вдосконалити вже наявні навички і виправити можливі недоліки під час заняття.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у музичну студію ENGAmusic, де його зустріне професійний музикант. Він вручить новачкові палички, надасть інструмент і навчить основним елементам гри на барабанах. Правильна постановка рук під час удару — головний секрет багатьох відомих драммерів. Якщо Щасливчик — барабанщик з досвідом, професійний музикант оцінить його гру та вкаже на моменти, які варто вдосконалювати.

Дітям і дорослим

Щасливчик відчує себе справжнім барабанщиком, і не важливо, скільки йому років — 5 або 80. Викладач підбере спеціальну програму, яка сподобається і маленьким, і дорослим ударникам.

Підійде для новачків і профі

Всього за годину новачок навчиться базовим аспектам гри на барабанах та опанує різні техніки. Досвідчений ударник зможе відкрити для себе щось нове та поповнити вже наявну базу новими знаннями.

60 хвилин в музичній студії

Счастливчик буде займатися із викладачем 1 годину. За цей час він відпрацює удари під музику, а наприкінці  уроку зможе зіграти композицію або уривок з улюбленного треку.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

52 відгуків реальних людей

Б
Богдан
Вчора
Курс игры на ударных порадовал. Преподаватель очень опытный и объясняет очень хорошо. После занятия ушел довольный)

А
Александра
11 березня 2018
Изначально выбрали это впечатление из соображений стоимости и доступности на нужные даты. Далее очень понравилось, как общались сами работники студии. Очень вежливо и предупредительно, их общение с нами, как клиентами, можно оценить на отлично. Ребенку сам урок очень понравился и заинтересовал других наших родственников и знакомых

Е
Екатерина
3 березня 2018
Отличное впечатление!! Замечательный преподаватель

И
Иван
10 лютого 2018
Урок прошел отлично, впечатлений уйма ! Саша отличный учитель, советую всем это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень