Подаруй майстер-клас гри на ударних!

подарували вже 1 935 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Педагог оцінить рівень наявних навичок учня і складе індивідуальну програму. Він вручить новачкові палички, видасть інструмент і навчить основним елементам гри на барабанах. Правильна постановка рук під час удару та гра під метроном — головний секрет багатьох драмерів. Якщо учень — барабанщик із досвідом, професійний музикант оцінить його гру та вкаже на моменти, які варто вдосконалювати.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія розташована в ТРЦ «Приозерний» у 15 хвилинах ходьби від станції метро «Вокзальна». Навчати грі на ударних буде професійний сесійний барабанщик Олександр Борисенко. Досвід викладання музиканта — більше 7 років. Викладач проходив курс підвищення кваліфікації у Мінську. На даний момент Олександр займається концертною діяльністю з Mind the Gap.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

55 відгуків

Марина
5 серпня 2018
Познавательный мастер-класс, приятная атмосфера. Удачно подобранная программа занятия вдохновляет продолжать пробовать и развиваться дальше. Порадовал индивидуальный подход к такому профану, как я)
Светлана
2 травня 2018
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у нас незабываемый!!! Спасибо большое учителю игры на барабанах!!!!!! И бодо спасибо за то, что вы дарите эти эмоции!!!!!!
Кира
2 квітня 2018
https://www.facebook.com/100000433690691
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь несложную партию из любимой песни. И хотя такое занятие не столько про обучение игре на ударных, сколько про новые впечатления и эмоции - но ведь в этом и заключался подарок!
Богдан
19 березня 2018
Курс игры на ударных порадовал. Преподаватель очень опытный и объясняет очень хорошо. После занятия ушел довольный)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.