101308
 

Подаруй індивідуальний курс фотомайстерності!

Індивідуальний фотокурс — 6 уроків по 2 години кожен. Авторська програма навчання ідеально підходить для новачків, так як включає ази роботи з особистою камерою. Досвідчений фотограф навчить застосовувати різні режими зйомки, вистоювати композицію, задіяти різні джерела освітлення. В ході курсу також належить попрацювати з професійною моделлю в студії та познайомитися з базовими функціями фоторедакторів — Lightroom 5 і Photoshop 5. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 2 години Використати до 31.03.2018
1 чоловік
6 уроків по 2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2018

Індивідуальний курс фотографії — що це?

6 індивідуальних уроків в компанії досвідченого фотографа. Авторська програма курсу дозволить «вичавити» максимум корисних навичок з процесу навчання. Це можливість не тільки познайомитися з теорією цього мистецтва, але й закріпити отримані навички в сучасній студії. Для навчання необхідний особистий фотоапарат.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати мистецтво фотографії в стінах професійній студії — PhotoRoom. Саме там його чекають захоплюючі регулярні заняття під керівництвом досвідченого викладача. Крім теоретичної частини курсу, Щасливчику представиться можливість попрацювати в сучасній студії з моделлю. Отримані кадри він навчиться вдосконалювати в графічних редакторах Lightroom 5 і Photoshop 5.

6 уроків курсу фотографії

Повноцінний курс фотомайстерності складається з 6 індивідуальних уроків тривалістю по 2 години кожен. Під керівництвом майстра можна дізнатися всі тонкощі студійної зйомки, правильної композиції та освітлення. Для проходження курсу знадобиться особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Для занять розроблена ефективна методика, що поєднує теорію і практику фотомистецтва. Це авторська програма, створена викладачами школи. Вона включає в себе наступні теми:

  • режими зйомки
  • основи роботи з композицією
  • підбір ракурсу
  • різні джерела освітлення

Студійна зйомка та ретуш

У професії фотографа велику роль відіграє успішна взаємодія з моделлю. Цьому тонкому мистецтву також можна навчитися під час курсу, попрацювавши в добре обладнаній студії. А знайомство з принципами роботи в фоторедакторі Lightroom 5 і Photoshop 5 дозволить надати готовим знімкам особливу індивідуальність.

Місце проведення враження:

Фотошкола PhotoRoom
пр. Олександра Поля, 28 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

О
Ольга
13 листопада 2016
Спасибо большое за подарок моему любимому мужу и конечно же bodo, много новой и интересной информации получила от мастер-класса. Всем советую!

А
Алина
10 жовтня 2015
Спасибо за конструктивное и доступное изложение материала, приятное общение и насыщенную программу! Дмитрий, открыл для меня новые горизонты съемки и обработки! Спасибо

19 червня 2015
Все очень достойно организовано. Думала, что когда услуга уже оплачена, то исполнители будут работать на "тяп-ляп". Более того, предполагала возможный подвох. Но!!! На деле оказалось совсем иначе. Действительно было получено "впечатление". Современная фотостудия, дружелюбный персонал, профессиональный фотограф. Занятие длилось 3 часа. За это время, кроме обучения...
Все очень достойно организовано. Думала, что когда услуга уже оплачена, то исполнители будут работать на "тяп-ляп". Более того, предполагала возможный подвох. Но!!! На деле оказалось совсем иначе. Действительно было получено "впечатление". Современная фотостудия, дружелюбный персонал, профессиональный фотограф. Занятие длилось 3 часа. За это время, кроме обучения ретушированию фото, по моей инициативе обсудили объективы, фотограф поделился своим опытом использования разных камер, дал ссылки на полезные сайты с обучающими видео, программами и т.д. Узнала много новой и полезной для себя информации:) Компании "bodo" отдельное спасибо за отменную организацию встречи. Я меняла время дважды и дважды оперативно переносили занятие в два щелчка. Молодцы, ребята!

19 травня 2015
Благодаря своей любимой и компании БОДО, я получил 2 потрясающих урока по фотографии. Я очень доволен, рекомендую воспользоваться такими возможностями. Впечатлений на 1000%

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень