101308
 

Індивідуальний курс фотографії

Індивідуальний фотокурс — 6 уроків по 2 години кожен. Авторська програма навчання ідеально підходить для новачків, так як включає ази роботи з особистою камерою. Досвідчений фотограф навчить застосовувати різні режими зйомки, вистоювати композицію, задіяти різні джерела освітлення. В ході курсу також належить попрацювати з професійною моделлю в студії та познайомитися з базовими функціями фоторедакторів — Lightroom 5 і Photoshop 5. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
6 уроків по 2 години
Доступно з 13 років
Використати до 28.02.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це?

6 індивідуальних уроків в компанії досвідченого фотографа. Авторська програма курсу дозволить «вичавити» максимум корисних навичок з процесу навчання. Це можливість не тільки познайомитися з теорією цього мистецтва, але й закріпити отримані навички в сучасній студії. Для навчання необхідний особистий фотоапарат.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати мистецтво фотографії в стінах професійній студії — PhotoRoom. Саме там його чекають захоплюючі регулярні заняття під керівництвом досвідченого викладача. Крім теоретичної частини курсу, Щасливчику представиться можливість попрацювати в сучасній студії з моделлю. Отримані кадри він навчиться вдосконалювати в графічних редакторах Lightroom 5 і Photoshop 5.

6 уроків курсу фотографії

Повноцінний курс фотомайстерності складається з 6 індивідуальних уроків тривалістю по 2 години кожен. Під керівництвом майстра можна дізнатися всі тонкощі студійної зйомки, правильної композиції та освітлення. Для проходження курсу знадобиться особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Для занять розроблена ефективна методика, що поєднує теорію і практику фотомистецтва. Це авторська програма, створена викладачами школи. Вона включає в себе наступні теми:

  • режими зйомки
  • основи роботи з композицією
  • підбір ракурсу
  • різні джерела освітлення

Студійна зйомка та ретуш

У професії фотографа велику роль відіграє успішна взаємодія з моделлю. Цьому тонкому мистецтву також можна навчитися під час курсу, попрацювавши в добре обладнаній студії. А знайомство з принципами роботи в фоторедакторі Lightroom 5 і Photoshop 5 дозволить надати готовим знімкам особливу індивідуальність.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
PhotoRoom - Фотошкола
пр. Олександра Поля, 28 Показати на мапі

20 відгуків

В
Виолетта
25 червня 2018
Друзья знают, что фотография - это мое хобби, поэтому подарили такой мастер-класс. Фотограф объяснил, как правильно выставлять свет и выбирать композицию для кадра. Занятие очень понравилось, я узнала много нового) Рекомендую всем, кто увлекается фотографией)

О
Ольга
16 грудня 2017
Окончила курсы в фотошколе. Могу уверенно рекомендовать обучение именно здесь! Снимаю теперь только в мануальном режиме, понимаю зачем столько кнопочек в моей камере и что с ними делать. Друзья говорят, что качество моих фотографий улучшилось на порядок!

К
Кирилл
21 листопада 2017
Я пришел, не зная ничего. Купил себе как-то фотоаппарат просто так. Пару раз поклацал и забил. Теперь я всерьез подумываю продолжить обучение и работать дальше в этом направлении. У меня один раз даже совета друг профи просил, гордость)))

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень