Індивідуальний курс фотографії

1 людина
6 уроків по 2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це?

6 індивідуальних уроків в компанії досвідченого фотографа. Авторська програма курсу дозволить «вичавити» максимум корисних навичок з процесу навчання. Це можливість не тільки познайомитися з теорією цього мистецтва, але й закріпити отримані навички в сучасній студії. Для навчання необхідний особистий фотоапарат.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати мистецтво фотографії в стінах професійній студії — PhotoRoom. Саме там його чекають захоплюючі регулярні заняття під керівництвом досвідченого викладача. Крім теоретичної частини курсу, Щасливчику представиться можливість попрацювати в сучасній студії з моделлю. Отримані кадри він навчиться вдосконалювати в графічних редакторах Lightroom 5 і Photoshop 5.

6 уроків курсу фотографії

Повноцінний курс фотомайстерності складається з 6 індивідуальних уроків тривалістю по 2 години кожен. Під керівництвом майстра можна дізнатися всі тонкощі студійної зйомки, правильної композиції та освітлення. Для проходження курсу знадобиться особистий фотоапарат.

Авторська програма курсу

Для занять розроблена ефективна методика, що поєднує теорію і практику фотомистецтва. Це авторська програма, створена викладачами школи. Вона включає в себе наступні теми:

  • режими зйомки
  • основи роботи з композицією
  • підбір ракурсу
  • різні джерела освітлення

Студійна зйомка та ретуш

У професії фотографа велику роль відіграє успішна взаємодія з моделлю. Цьому тонкому мистецтву також можна навчитися під час курсу, попрацювавши в добре обладнаній студії. А знайомство з принципами роботи в фоторедакторі Lightroom 5 і Photoshop 5 дозволить надати готовим знімкам особливу індивідуальність.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алина
10 октября 2015
Спасибо за конструктивное и доступное изложение материала, приятное общение и насыщенную программу! Фотограф открыл для меня новые горизонты съемки и обработки! Спасибо
Богдан
19 октября 2014
Отличная тема для новичка, вроде меня! Сначала тебя учат всем возможным функциям зеркалки и ток потом художественным штукам, вроде того, как поймать свет, выбрать ракурс и т.д. У меня осталось последнее занятие, но уже полученные знания - бесценны!
Анастасия
12 июля 2014
https://plus.google.com/103685838189573385548
Отличные впечатления от фото-курсов, которые предоставляются bodo!! От первого занятия уже получила приятные и незабываемые впечатления!! Фотограф, который проводит индивидуальные занятия знает толк в своем деле. Спасибо!!!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки