23774
 

Подаруй відвідування інфрачервоної сауни для двох!

Розслабляючий сеанс в унікальній сауні, яка є відмінною альтернативою звичним парним. Завдяки інфрачервоним променям забезпечується інтенсивний вплив — тіло прогрівається до 5 см, при цьому температура в кабінці залишається незмінною і немає пари. Такий банний гармонійний відпочинок для організму і відрізняється своєю ефективністю: прогріваються тканини, виводяться токсини, поліпшується стан шкіри. У інфрачервоній сауні з комфортом зможуть розміститися відразу 2 людини. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 557 раз
2 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2018

Інфрачервона сауна для двох — що це?

Можливість оцінити переваги інфрачервоної сауни — інноваційної парної, яка відрізняється від звичайних лазень відсутністю пара. Тут вся фішка в інфрачервоних променях. Вони проникають до 5 сантиметрів під шкіру, що дозволяє досягти ефективного прогріву всього тіла в найкоротші терміни. Дерев'яна кабінка має невеликий розмір   1,5х1 м. Тут з комфортом зможуть одночасно розміститися 2 людини.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в елітний центр краси і здоров'я Pioni, де їх зустріне досвідчений майстер. Він проведе гостей в невелику кабінку, де їм належить насолодитися принадами інфрачервоного розпарювання без пари. Процедура прогрівання всього тіла займе більше часу, ніж у звичайній сауні, однак перебування надзвичайно комфортно — «присутність» високих температур практично не відчувається.

Унікальна парна без пари

Дана різновид сауни нагрівається не за рахунок дров або каменів, а з допомогою керамічних випромінювачів. Як результат — відсутній «задушливий» дим і певний дискомфорт від високих температур, що може виникати під час перебування у звичайній лазні.

Цілющий вплив

Завдяки особливому впливу інфрачервоних променів тіло більше нагрівається, що сприяє інтенсивному виведенню токсинів. Для порівняння: у звичайній лазні з організму виходить лише 5% підшкірного жиру і токсинів, а в інфрачервоній сауні в 5 разів більше   більше 20% шкідливих речовин. Таке розпарювання:

  • покращує стан шкіри
  • знімає стрес
  • протидіє простудних захворювань

Моментальний ефект

Інфрачервоні промені прогрівають не повітря в кабінці, а саме тіло, що гарантує приємне перебування та допомагає досягти явного оздоровлення. Результати не змусять себе чекати. Відчутний ефект настане відразу після процедури. Шкіра придбає оновлений вигляд, а тіло покине втому.

Місце проведення враження:

Центр краси і здоров'я "Pioni"
ул.Княгини Ольги, 22 Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

19 січня 2017
Посетила инфракрасную сауну в салоне PIONI - все очень понравилось! Приветливый персонал, расслабляющая процедура, приятная обстановка, да и сама сауна классная штука - расслабляешься и получаешь пользу для тела! Всем рекомендую)

О
Оксана
10 листопада 2016
Очень понравилось впечатление! Сегодня идем повторно:)

4 жовтня 2016
Ходили с мужем вдвоем. Встретила очень приятная женщина Татьяна, провела в комнату где стоит ИК-сауна, достаточно уютную и со всем необходимым. В целом, мы не великие любители попариться, но данный вид сауны достаточно лоялен. Вкусной неожиданностью оказался чай) Остались положительные впечатления и ощущения, думаю, посетим еще раз.

26 лютого 2016
Устроили себе с парнем необычный подарок на 14 февраля. С порога поразило приятное обслуживание. Ощущение уюта и заботы не покидало в течение всего времени. Уютная комнатка со всем необходимым внутри, вкусный чаек. Такого рода процедуру мы испытывали впервые, поэтому новизна подогревала интерес. Ощущения после сауны замечательные! Нет такой усталости в теле, как после бани. Время пролетело очень...
Устроили себе с парнем необычный подарок на 14 февраля. С порога поразило приятное обслуживание. Ощущение уюта и заботы не покидало в течение всего времени. Уютная комнатка со всем необходимым внутри, вкусный чаек. Такого рода процедуру мы испытывали впервые, поэтому новизна подогревала интерес. Ощущения после сауны замечательные! Нет такой усталости в теле, как после бани. Время пролетело очень быстро. Советую каждому хоть раз попробовать именно этот вид сауны. Новый опыт и новые ощущения!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень