Інфрачервона сауна

1 людина
до 60 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Інфрачервона сауна — що це?

Сеанс релаксу в унікальній парильні, яка є альтернативою звичайній лазні. Інфрачервона сауна нагріває тіло безпосередньо, не розпалюючи повітря навколо. Температура тут нижче та досягає 40-60 градусів, але терапевтичний ефект процедури від цього не зменшується. Випромінювання, проникаючи у тіло, глибоко прогріває м'язи, тканини та суглоби. Перебувати всередині спеціального боксу Щасливчикові доведеться близько 60 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах центру краси та здоров'я Pioni. Тут йому запропонують необхідні лазневі аксесуари — одноразову білизну та капці, а після проведуть до сауни. Це компактний бокс з натуральною дерев'яною обшивкою. Усередині встановлені спеціальні нагрівачі, які випромінюють інфрачервоне тепло та глибоко проникають у шкіру. Вся процедура триватиме близько години. Приймати душ можна перед, під час і після сеансу сухої сауни.

Потрійний терапевтичний ефект

Спеціальні нагрівачі виділяють інфрачервоне тепло, яке поглинається організмом і позитивно впливає на здоров'я Щасливчика:

  • знищує бактерії;
  • м'яко очищає шкіру;
  • покращує циркуляцію крові.

Комфортна температура

Інфрачервона сауна надає ефект при більш низьких температурах, що робить її доступною для людей, які погано переносять жар звичайної лазні.

Глибока релаксація

Тепло, що створюється сауною, допомагає розслабити м'язи та зняти напругу у всьому тілі. Це дозволить насолодитися повноцінним відпочинком.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

26 відгуків

Кира
6 ноября 2017
я не переношу жару вообще впринципе, становиться плохо. поэтому в обычные сауны не хожу.но инфракрасная сауна это оооочень круто. получила массу удовольствия!!
Андрей
3 октября 2017
https://www.facebook.com/100000796334211
Впечатления сугубо положительные, прекрасно всё: само помещение, встреча персонала, сама процедура. В таких местах чувствуешь себя дорогим гостем, а это бесценно.
Марина
19 января 2017
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004995554983
Посетила инфракрасную сауну в салоне PIONI - все очень понравилось! Приветливый персонал, расслабляющая процедура, приятная обстановка, да и сама сауна классная штука - расслабляешься и получаешь пользу для тела! Всем рекомендую)
Оксана
10 ноября 2016
https://www.facebook.com/100001197979649
Очень понравилось впечатление! Сегодня идем повторно:)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки