Подаруйте заняття з йоги для вагітних!

1 людина
6 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Інструктор покаже вагітній дівчині, як правильно виконувати асани та концентруватися на своєму диханні. Майбутня мама навчиться розслаблятися та досягати стану спокою. Заняття йогою допоможуть розвинути гнучкість у тілі та зняти напругу з хребта. Опановувати асани можна, починаючи з 12 тижня вагітності.

Чому ми вибрали йога студію Dzen Studio

Студія працює понад 10 років. Дістатися до неї нескладно — вона розташована в центрі Дніпра. У Dzen Studio працюють викладачі, які проводять заняття за методиками А. Сідерського — основоположника напрямки YOGA23.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Рита
16 березня 2018
Недавно закончила курс по йоге, честно скажу, очень понравилось! Раньше увлекалась йогой, потом как-то отошла от этого. Вот недавно муж подарил мне этот курс. Я сначала очень переживала, как там и что будет, смогу ли я все выполнять, какой там педагог будет, но в итоге все мои переживания оказались напрасными. Я смогла расслабиться, снять нагрузку, успокоить нервы свои. Шла на тренировки всегда как на праздник. Тренер очень заботливый, помогал нам во всем. В общем - советую всем будущим мамочкам посетить такой курс.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.