23771
 

Подаруй групове заняття з йоги для двох!

2  заняття за традиційними техніками йогічної практики. Можливість освоїти базові асани — основні пози йоги для новачків, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку та навчитися досягати глибокого розслаблення. На вибір представлено кілька напрямків: йога, йога для схуднення, йогатерапія, жіноча йога. Заняття відбуваються в невеликій групі, що складається виключно з жінок. детальніше...

2 люд. 2 заняття по 60 хвилин Використати до 31.05.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 516 раз
2 людини
2 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.05.2018

Йога в групі для двох — що це?

Можливість відкрити нові можливості свого тіла, відвідавши 2 тренування з йоги. Вона заснована на східній філософії про єдність фізичного і духовного «Я». Таким чином, приймаючи спеціальні пози під керівництвом профі, можна знайти абсолютну гармонію. А поліпшення фізичної форми — само собою зрозуміло. Тренування підходить як новачкам, так і людям з досвідом занять.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижний фітнес-центр FC-Anna, що працює за принципом жіночого клубу. Там вони ознайомляться з досвідченим інструктором та іншими учасниками тренування. Почнеться все з невеликої розминки та медитації, а потім — викладач буде демонструвати основні асани. В цей час Щасливчикам потрібно буде правильно дихати — про освоєння цієї техніки також подбає профі.

Вчення про гармонію душі та тіла

Тренування з йоги — це можливість не тільки поліпшити свою фізичну форму, але й долучитися до давньої східної філософії. Згідно їй, за допомогою асан, правильного дихання і медитації можна досягти мокші — фінальної щаблі розвитку людини, яка дозволить звільнитися від усіх земних негараздів.

Кілька напрямків на вибір

Тренування пройде під керівництвом досвідченого тренера, який досконало володіє різними східними техніками. Ну, а напрямок для заняття можна вибрати на власний розсуд:

  • базова йога
  • йога для схуднення
  • йогатерапія
  • жіноча йога

Ключові прийоми за 2 заняття

Крім основних асан, учні також отримають масу інших корисних навичок, потрібних в досягненні бажаного результату. Вони освоять:

  • техніку ефективної розтяжки
  • ази правильного дихання
  • правила успішної медитації

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

21 відгук

Н
Наталья
11 серпня 2017
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за...
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за подарок, BODO - за классную идею, а тренеру Вике - за доброе отношение! BODO - замечательная идея! Большой выбор впечатлений! И хороший стимул и мотиватор для того, чтобы решиться на что-то новое в своей жизни. Скоро у коллеги день рождения - и мы теперь знаем, что подарить...!!!

21 березня 2017
Получила в день рождения подарок-сертификат на курс йоги в Фитнес-клубе Анна, г. Днепр. Получила массу удовольствия от занятий! Индивидуальный подход администратора к пожеланиям клиента ,возможность выбрать время и занятия ,подходящие именно тебе. Профессионализм и внимательность тренеров. В общем - эмоции только положительные! Спасибо моей сестричке, компании Bodo и Фитнес-клубу Анна за замечательный подарок!

16 грудня 2016
Впечатление очень понравилось, давно хотела сходить на йогу в воздухе и не пожалела)

28 жовтня 2015
Спасибо-все отлично!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень