23771
 

Йога в групі для двох

2  заняття за традиційними техніками йогічної практики. Можливість освоїти базові асани — основні пози йоги для новачків, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку та навчитися досягати глибокого розслаблення. На вибір представлено кілька напрямків: йога, йога для схуднення, йогатерапія, жіноча йога. Заняття відбуваються в невеликій групі, що складається виключно з жінок. детальніше...

2 люд. 2 заняття по 60 хвилин Використати до 31.08.2018
Неактивне враження
2 людини
2 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.08.2018

Йога в групі для двох — що це?

Можливість відкрити нові можливості свого тіла, відвідавши 2 тренування з йоги. Вона заснована на східній філософії про єдність фізичного і духовного «Я». Таким чином, приймаючи спеціальні пози під керівництвом профі, можна знайти абсолютну гармонію. А поліпшення фізичної форми — само собою зрозуміло. Тренування підходить як новачкам, так і людям з досвідом занять.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижний фітнес-центр FC-Anna, що працює за принципом жіночого клубу. Там вони ознайомляться з досвідченим інструктором та іншими учасниками тренування. Почнеться все з невеликої розминки та медитації, а потім — викладач буде демонструвати основні асани. В цей час Щасливчикам потрібно буде правильно дихати — про освоєння цієї техніки також подбає профі.

Вчення про гармонію душі та тіла

Тренування з йоги — це можливість не тільки поліпшити свою фізичну форму, але й долучитися до давньої східної філософії. Згідно їй, за допомогою асан, правильного дихання і медитації можна досягти мокші — фінальної щаблі розвитку людини, яка дозволить звільнитися від усіх земних негараздів.

Кілька напрямків на вибір

Тренування пройде під керівництвом досвідченого тренера, який досконало володіє різними східними техніками. Ну, а напрямок для заняття можна вибрати на власний розсуд:

 • базова йога
 • йога для схуднення
 • йогатерапія
 • жіноча йога

Ключові прийоми за 2 заняття

Крім основних асан, учні також отримають масу інших корисних навичок, потрібних в досягненні бажаного результату. Вони освоять:

 • техніку ефективної розтяжки
 • ази правильного дихання
 • правила успішної медитації

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

48 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
28 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!! Сертификат bodo отличная идея подарка,конечно очень тяжело определится с выбором развлечения))потому что хочется попробовать многое!

Ю
Юлия
27 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!!

Е
Елена
18 листопада 2017
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

8 листопада 2017
На флай- йогу мы ходили с дочерью нам очень понравилось.Мы получили массу удовольствия. Большое спасибо тренеру Ане и конечно бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень