23771
 

Йога в групі для двох

2  заняття за традиційними техніками йогічної практики. Можливість освоїти базові асани — основні пози йоги для новачків, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку та навчитися досягати глибокого розслаблення. На вибір представлено кілька напрямків: йога, йога для схуднення, йогатерапія, жіноча йога. Заняття відбуваються в невеликій групі, що складається виключно з жінок. детальніше...

2 люд. 2 заняття по 60 хвилин Використати до 31.01.2019
Неактивне враження
2 людини
2 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.01.2019

Йога в групі для двох — що це?

Можливість відкрити нові можливості свого тіла, відвідавши 2 тренування з йоги. Вона заснована на східній філософії про єдність фізичного і духовного «Я». Таким чином, приймаючи спеціальні пози під керівництвом профі, можна знайти абсолютну гармонію. А поліпшення фізичної форми — само собою зрозуміло. Тренування підходить як новачкам, так і людям з досвідом занять.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижний фітнес-центр FC-Anna, що працює за принципом жіночого клубу. Там вони ознайомляться з досвідченим інструктором та іншими учасниками тренування. Почнеться все з невеликої розминки та медитації, а потім — викладач буде демонструвати основні асани. В цей час Щасливчикам потрібно буде правильно дихати — про освоєння цієї техніки також подбає профі.

Вчення про гармонію душі та тіла

Тренування з йоги — це можливість не тільки поліпшити свою фізичну форму, але й долучитися до давньої східної філософії. Згідно їй, за допомогою асан, правильного дихання і медитації можна досягти мокші — фінальної щаблі розвитку людини, яка дозволить звільнитися від усіх земних негараздів.

Кілька напрямків на вибір

Тренування пройде під керівництвом досвідченого тренера, який досконало володіє різними східними техніками. Ну, а напрямок для заняття можна вибрати на власний розсуд:

 • базова йога
 • йога для схуднення
 • йогатерапія
 • жіноча йога

Ключові прийоми за 2 заняття

Крім основних асан, учні також отримають масу інших корисних навичок, потрібних в досягненні бажаного результату. Вони освоять:

 • техніку ефективної розтяжки
 • ази правильного дихання
 • правила успішної медитації

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

53 відгуків

10 липня 2018
Сертификат на йогу мне подарила дочь, которая знала, что мама давно хочет посетить тренировку по йоге, но у нее, как всегда, нет на это времени. С сертификатом от Bodo и дочери время на тренировку нашлось! Занятие по йоге понравилось и впечатлило. Спасибо Bodo и моей дочери!

Y
Yana
26 червня 2018
Сертификат ждал своего часа с Нового года :)) Флай-йога - действительно крутое впечатление! Мне очень понравилось, хотя поначалу было немного страшновато :))

Т
Таня
4 червня 2018
Йога в воздухе очень понравилась,я под впечатлением приятным!!!

В
Виктория
5 квітня 2018
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за...
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за клиента всегда помнят, подберут максимально удобный график, перезвонят, проконсультируют, поинтересуются все ли прошло хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень