101486
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

2 тренування з флай-йоги — одного з найсучасніших напрямів стародавньої східної практики. Вправи проводяться в тканинних гамаках, які підвішені до стелі, що значно спрощує їх виконання. Це можливість не тільки оцінити гнучкість свого тіла, але й відчути на собі цілющий ефект від занять йогою — бадьорість та позбавлення від втоми. У групі займаються тільки жінки. детальніше...

2 люд. 2 уроки по 60 хвилин Використати до 31.01.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 701 раз
2 людини
2 уроки по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.01.2019

Йога в повітрі для двох — що це?

Захоплююче знайомство з давньою технікою медитації — флай-йогою. Особливість тренувань полягає у виконанні вправ у «підвішеному стані» — за допомогою спеціальних еластичних гамаків, які зафіксовані у стелі. Йога в повітрі включає вправи, які недоступні в звичайному положенні тіла: перекиди, грудні прогини, розтяжки і т.д. Можливість доторкнутися до нового віяння йоги та отримати користь для здоров'я. Програма тренувань підходить як новачкам, так і досвідченим йогам.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижну йога-студію FC-Anna, яка працює за принципом жіночого клубу, де вони познайомляться з досвідченим тренером та іншими членами групи. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, поворотів і нахилів голови. Потім тренер покаже найпростіші види вправ, під час яких можна спиратися на 1 ногу. Поступово переходячи до більш складних асан, Щасливчики будуть розвивати гнучкість і пластику. Фінальним етапом тренування стане медитація шляхом похитування в гамаку, що подарує не тільки розслаблення, але й приємні заколисуючі відчуття.

2 заняття із флай-йоги

Учнів чекає 2 сеанси захоплюючого знайомства зі східним вченням — йогою в повітрі. Досвідчений тренер з багаторічним стажем викладання допоможе оволодіти технікою «повітряних вправ» і особисто простежить за правильністю їх виконання.

Методика відновлення життєвих сил

Більшість вправ проводяться вниз головою, що найбільш сприятливо для організму. Справа в тому, що у філософії йоги саме таке положення тіла сприяє накопиченню життєвої енергії і активізує відновлювальні процеси. Всього за 2 заняття:

  • зникають стрес та втома
  • посилюється гнучкість м'язів хребта
  • поліпшується сон

Не потрібні спеціальні навички

Розвивати пластику і підвищувати гнучкість свого тіла належить у невеликій групі до 9 осіб, що складається виключно з жінок. Програма заняття підходить як новачкам, незнайомим з йогою, так і тим, хто регулярно відвідує тренування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

53 відгуків

10 липня 2018
Сертификат на йогу мне подарила дочь, которая знала, что мама давно хочет посетить тренировку по йоге, но у нее, как всегда, нет на это времени. С сертификатом от Bodo и дочери время на тренировку нашлось! Занятие по йоге понравилось и впечатлило. Спасибо Bodo и моей дочери!

Y
Yana
26 червня 2018
Сертификат ждал своего часа с Нового года :)) Флай-йога - действительно крутое впечатление! Мне очень понравилось, хотя поначалу было немного страшновато :))

Т
Таня
4 червня 2018
Йога в воздухе очень понравилась,я под впечатлением приятным!!!

В
Виктория
5 квітня 2018
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за...
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за клиента всегда помнят, подберут максимально удобный график, перезвонят, проконсультируют, поинтересуются все ли прошло хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень