Йога в повітрі для двох

2 людини
до 60 хвилин
Обмеження: до 100 кг
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають студію йоги, де відбудеться тренування. Інструктор проведе розминку та покаже, як правильно виконувати вправи, перебуваючи в гамаку. Він простежить за правильністю виконання кожного прийому. М'які навантаження забезпечують природний розвиток м'язів і суглобів, а також зміцнюють весь організм. Виконувати асани в стані невагомості набагато легше, тому за одне заняття їх зможуть опанувати навіть новачки.

Чому ми вибрали студію йоги Om Shanti

Студія розташована в центрі Дніпра, дістатися сюди легко з будь-якої частини міста. Стаж деяких інструкторів з йоги — більше 15 років. У Om Shanti дотримуються традиційної індійської філософії про спокій, тому атмосфера відразу спонукає до розслаблення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

41 відгук

Ольга
10 июля 2018
http://ok.ru/profile/557514507842
Сертификат на йогу мне подарила дочь, которая знала, что мама давно хочет посетить тренировку по йоге, но у нее, как всегда, нет на это времени. С сертификатом от Bodo и дочери время на тренировку нашлось! Занятие по йоге понравилось и впечатлило. Спасибо Bodo и моей дочери!
Yana
26 июня 2018
Сертификат ждал своего часа с Нового года :)) Флай-йога - действительно крутое впечатление! Мне очень понравилось, хотя поначалу было немного страшновато :))
Таня
4 июня 2018
Йога в воздухе очень понравилась,я под впечатлением приятным!!!
Виктория
5 апреля 2018
https://www.facebook.com/100009309536750
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за клиента всегда помнят, подберут максимально удобный график, перезвонят, проконсультируют, поинтересуются все ли прошло хорошо.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки