101486
 

Подаруй незвичайну флай-йогу для двох!

2 тренування з флай-йоги — одного з найсучасніших напрямів стародавньої східної практики. Вправи проводяться в тканинних гамаках, які підвішені до стелі, що значно спрощує їх виконання. Це можливість не тільки оцінити гнучкість свого тіла, але й відчути на собі цілющий ефект від занять йогою — бадьорість та позбавлення від втоми. У групі займаються тільки жінки. детальніше...

2 люд. 2 уроку по 60 хвилин Використати до 31.05.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 565 раз
2 людини
2 уроку по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.05.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Захоплююче знайомство з давньою технікою медитації — флай-йогою. Особливість тренувань полягає у виконанні вправ у «підвішеному стані» — за допомогою спеціальних еластичних гамаків, які зафіксовані у стелі. Йога в повітрі включає вправи, які недоступні в звичайному положенні тіла: перекиди, грудні прогини, розтяжки і т.д. Можливість доторкнутися до нового віяння йоги та отримати користь для здоров'я. Програма тренувань підходить як новачкам, так і досвідченим йогам.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижну йога-студію FC-Anna, яка працює за принципом жіночого клубу, де вони познайомляться з досвідченим тренером та іншими членами групи. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, поворотів і нахилів голови. Потім тренер покаже найпростіші види вправ, під час яких можна спиратися на 1 ногу. Поступово переходячи до більш складних асан, Щасливчики будуть розвивати гнучкість і пластику. Фінальним етапом тренування стане медитація шляхом похитування в гамаку, що подарує не тільки розслаблення, але й приємні заколисуючі відчуття.

2 заняття із флай-йоги

Учнів чекає 2 сеанси захоплюючого знайомства зі східним вченням — йогою в повітрі. Досвідчений тренер з багаторічним стажем викладання допоможе оволодіти технікою «повітряних вправ» і особисто простежить за правильністю їх виконання.

Методика відновлення життєвих сил

Більшість вправ проводяться вниз головою, що найбільш сприятливо для організму. Справа в тому, що у філософії йоги саме таке положення тіла сприяє накопиченню життєвої енергії і активізує відновлювальні процеси. Всього за 2 заняття:

  • зникають стрес та втома
  • посилюється гнучкість м'язів хребта
  • поліпшується сон

Не потрібні спеціальні навички

Розвивати пластику і підвищувати гнучкість свого тіла належить у невеликій групі до 9 осіб, що складається виключно з жінок. Програма заняття підходить як новачкам, незнайомим з йогою, так і тим, хто регулярно відвідує тренування.

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

34 відгуків реальних людей

8 листопада 2017
На флай- йогу мы ходили с дочерью нам очень понравилось.Мы получили массу удовольствия. Большое спасибо тренеру Ане и конечно бодо.

Н
Настя
10 вересня 2017
Все было просто замечательно. Очень интересно, хорошо помогает расслабиться и потянуть своё тело. Место проведение и сервис отличный. Спасибо большое)

27 серпня 2017
Спасибо, было интересно попробовать что-то новое :) Тренер - умничка :) Мне понравилось всё :)

Т
Татьяна
27 серпня 2017
Нашей семье нравится пользоваться услугами Вашей компании. Впечатление мне подарено моей семьей на день рождения. Йога в воздухе это захватывающие упражнения,не скажу,что для моего возраста простые,однако инструктор Ирина помогла мне получить от занятий максимум удовольствия!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень