101486
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

2 тренування з флай-йоги — одного з найсучасніших напрямів стародавньої східної практики. Вправи проводяться в тканинних гамаках, які підвішені до стелі, що значно спрощує їх виконання. Це можливість не тільки оцінити гнучкість свого тіла, але й відчути на собі цілющий ефект від занять йогою — бадьорість та позбавлення від втоми. У групі займаються тільки жінки. детальніше...

2 люд. 2 уроку по 60 хвилин Використати до 31.08.2018
2 людини
2 уроку по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.08.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Захоплююче знайомство з давньою технікою медитації — флай-йогою. Особливість тренувань полягає у виконанні вправ у «підвішеному стані» — за допомогою спеціальних еластичних гамаків, які зафіксовані у стелі. Йога в повітрі включає вправи, які недоступні в звичайному положенні тіла: перекиди, грудні прогини, розтяжки і т.д. Можливість доторкнутися до нового віяння йоги та отримати користь для здоров'я. Програма тренувань підходить як новачкам, так і досвідченим йогам.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в престижну йога-студію FC-Anna, яка працює за принципом жіночого клубу, де вони познайомляться з досвідченим тренером та іншими членами групи. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, поворотів і нахилів голови. Потім тренер покаже найпростіші види вправ, під час яких можна спиратися на 1 ногу. Поступово переходячи до більш складних асан, Щасливчики будуть розвивати гнучкість і пластику. Фінальним етапом тренування стане медитація шляхом похитування в гамаку, що подарує не тільки розслаблення, але й приємні заколисуючі відчуття.

2 заняття із флай-йоги

Учнів чекає 2 сеанси захоплюючого знайомства зі східним вченням — йогою в повітрі. Досвідчений тренер з багаторічним стажем викладання допоможе оволодіти технікою «повітряних вправ» і особисто простежить за правильністю їх виконання.

Методика відновлення життєвих сил

Більшість вправ проводяться вниз головою, що найбільш сприятливо для організму. Справа в тому, що у філософії йоги саме таке положення тіла сприяє накопиченню життєвої енергії і активізує відновлювальні процеси. Всього за 2 заняття:

  • зникають стрес та втома
  • посилюється гнучкість м'язів хребта
  • поліпшується сон

Не потрібні спеціальні навички

Розвивати пластику і підвищувати гнучкість свого тіла належить у невеликій групі до 9 осіб, що складається виключно з жінок. Програма заняття підходить як новачкам, незнайомим з йогою, так і тим, хто регулярно відвідує тренування.

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

48 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
28 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!! Сертификат bodo отличная идея подарка,конечно очень тяжело определится с выбором развлечения))потому что хочется попробовать многое!

Ю
Юлия
27 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!!

Е
Елена
18 листопада 2017
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

8 листопада 2017
На флай- йогу мы ходили с дочерью нам очень понравилось.Мы получили массу удовольствия. Большое спасибо тренеру Ане и конечно бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень