101105
 

Подаруй незвичайну флай-йогу!

3 тренування за флай-йоги — незвичайної східної практиці, де базові вправи виконуються в підвішеному стані. Це реально завдяки гамакам з щільної тканини, прикріпленим до стелі. Досвідчений тренер допоможе освоїти техніку правильного дихання, основи вірною розтяжки і базові вправи. Заняття порадує хорошою фізичною навантаженням і, крім іншого, допоможе знайти внутрішню гармонію. У групі займаються тільки жінки.  детальніше...

1 люд. 3 уроку по 60 хвилин Використати до 31.05.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 509 раз
1 людина
3 уроку по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.05.2018

Йога в повітрі — що це?

Можливість перевернути свій світ догори дригом. Зробити це дозволять 3 тренування за «антигравітаційної» флай-йоги. Її особливість — виконання вправ у підвішеному стані, обпираючись на гамак, який надійно прикріплений до стелі. Під керівництвом досвідченого тренера належить освоїти базові гімнастичні прийоми і асани — спеціальні йогічні пози. Це можливість не тільки поліпшити свою фізичну форму, але й знайти внутрішню гармонію. Заняття проходять у невеликих групах.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну жіночу йога-студію FC-Anna, де він познайомиться з досвідченим викладачем та іншими учнями. Після невеликої розминки настане черга для дихальних вправ. Вони допоможуть «увійти» в потрібний стан і досягти гармонії. Далі Щасливчик буде виконувати прості вправи, спираючись на одну ногу. І тільки після освоєння даного циклу асанов, учень перейде до поз «в невагомості».

Унікальна східна техніка

Тіло буде перебувати в спеціальному гамаку, що дозволить приймати перевернуті пози, а також з легкістю виконувати навіть найскладніші асани йоги. Завдяки цьому, досягається максимально позитивний ефект від фізичних вправ — розвивається гнучкість і сила, розтягуються м'язи і хребет.

3 заняття по флай-йоги

У учня буде 3 заняття, щоб освоїти всі тонкощі флай-йоги під керівництвом досвідченого викладача. Це можливість осягнути:

  • техніку правильного дихання
  • принципи вірною розтяжки
  • базові асани в повітрі

З користю для здоров'я

Вправи, які виконуються в повітрі, гарантують не тільки веселе проведення часу, але і оздоровчий ефект для всього організму. У тому числі:

  • розвиток гнучкості суглобів
  • поліпшення роботи дихальної системи
  • нормалізація сну

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

34 відгуків реальних людей

8 листопада 2017
На флай- йогу мы ходили с дочерью нам очень понравилось.Мы получили массу удовольствия. Большое спасибо тренеру Ане и конечно бодо.

Н
Настя
10 вересня 2017
Все было просто замечательно. Очень интересно, хорошо помогает расслабиться и потянуть своё тело. Место проведение и сервис отличный. Спасибо большое)

27 серпня 2017
Спасибо, было интересно попробовать что-то новое :) Тренер - умничка :) Мне понравилось всё :)

Т
Татьяна
27 серпня 2017
Нашей семье нравится пользоваться услугами Вашей компании. Впечатление мне подарено моей семьей на день рождения. Йога в воздухе это захватывающие упражнения,не скажу,что для моего возраста простые,однако инструктор Ирина помогла мне получить от занятий максимум удовольствия!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень