101105
 

Йога в повітрі

3 тренування з флай-йоги — незвичайної східної практиці, де базові вправи виконуються в підвішеному стані. Це реально завдяки гамакам з щільної тканини, прикріпленим до стелі. Досвідчений тренер допоможе освоїти техніку правильного дихання, основи вірною розтяжки і базові вправи. Заняття порадує хорошою фізичною навантаженням і, крім іншого, допоможе знайти внутрішню гармонію. У групі займаються тільки жінки.  детальніше...

1 люд. 3 уроки по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 уроки по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Йога в повітрі — що це?

Можливість перевернути свій світ догори дригом. Зробити це дозволять 3 тренування за «антигравітаційної» флай-йоги. Її особливість — виконання вправ у підвішеному стані, обпираючись на гамак, який надійно прикріплений до стелі. Під керівництвом досвідченого тренера належить освоїти базові гімнастичні прийоми і асани — спеціальні йогічні пози. Це можливість не тільки поліпшити свою фізичну форму, але й знайти внутрішню гармонію. Заняття проходять у невеликих групах.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну жіночу йога-студію FC-Anna, де він познайомиться з досвідченим викладачем та іншими учнями. Після невеликої розминки настане черга для дихальних вправ. Вони допоможуть «увійти» в потрібний стан і досягти гармонії. Далі Щасливчик буде виконувати прості вправи, спираючись на одну ногу. І тільки після освоєння даного циклу асанов, учень перейде до поз «в невагомості».

Унікальна східна техніка

Тіло буде перебувати в спеціальному гамаку, що дозволить приймати перевернуті пози, а також з легкістю виконувати навіть найскладніші асани йоги. Завдяки цьому, досягається максимально позитивний ефект від фізичних вправ — розвивається гнучкість і сила, розтягуються м'язи і хребет.

3 заняття по флай-йоги

У учня буде 3 заняття, щоб освоїти всі тонкощі флай-йоги під керівництвом досвідченого викладача. Це можливість осягнути:

  • техніку правильного дихання
  • принципи вірною розтяжки
  • базові асани в повітрі

З користю для здоров'я

Вправи, які виконуються в повітрі, гарантують не тільки веселе проведення часу, але і оздоровчий ефект для всього організму. У тому числі:

  • розвиток гнучкості суглобів
  • поліпшення роботи дихальної системи
  • нормалізація сну

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

55 відгуків

А
Алена
14 вересня 2018
Очень понравилась йога! Тренер внимательный, следил за техникой выполнения упражнений. Чувствую прилив бодрости, а настроение просто замечательное!)))

Н
Наталья
20 серпня 2018
Благодаря подарочному сертификату воdо, получила новое приятное впечатление на занятиях йоги. Отзывчивый и приятный персонал подсказал как лучше распределить занятия, чтобы получилось посетить 12 занятий за месяц. Уже посетила 4 занятия, тренировки разнообразные, уютная атмосфера, грациозный преподаватель, есть к чему стремиться. На занятиях не только духовная практика, но это ещё и...
Благодаря подарочному сертификату воdо, получила новое приятное впечатление на занятиях йоги. Отзывчивый и приятный персонал подсказал как лучше распределить занятия, чтобы получилось посетить 12 занятий за месяц. Уже посетила 4 занятия, тренировки разнообразные, уютная атмосфера, грациозный преподаватель, есть к чему стремиться. На занятиях не только духовная практика, но это ещё и популярный вид фитнеса Планирую купить абонемент на следующий месяц . Спасибо за Ваш сайт.

10 липня 2018
Сертификат на йогу мне подарила дочь, которая знала, что мама давно хочет посетить тренировку по йоге, но у нее, как всегда, нет на это времени. С сертификатом от Bodo и дочери время на тренировку нашлось! Занятие по йоге понравилось и впечатлило. Спасибо Bodo и моей дочери!

Y
Yana
26 червня 2018
Сертификат ждал своего часа с Нового года :)) Флай-йога - действительно крутое впечатление! Мне очень понравилось, хотя поначалу было немного страшновато :))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень