Подаруйте карамельний майстер-клас для двох!

подарували вже 1 142 рази
2 людини
до 40 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Перед заняттям кондитер видасть кожному фартух, рукавички та спеціальний кондитерський ковпак. Потім він навчить варити цукрову суміш, поєднувати кольори і надавати карамелі форму. Отримані знання учні зможуть застосувати на практиці, виліпивши 500 грамів цукерок на двох. Готові солодощі друзі заберуть з собою. Додатково можна вибрати 150 грамів карамелі з магазину майстерні.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Мережа кондитерських виробляє льодяники ручної роботи. У процесі приготування майстри використовують тільки натуральні інгредієнти: патоку, цукор і витяжки на основі фруктів. Кожен учень отримає диплом про проходження навчання. Гості можуть спостерігати за створенням ласощів на відкритій кухні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Елена
5 лютого 2019
Замечательная идея - дарить впечатления!!! Если бы мне не подарили это впечатления, я бы сама и не знала ,что у нас есть такое в городе)) Мне подарила сертификат - моя выпускница - мастер класс для двоих. И я подумала ,что идти с детьми - э то обычно,и пошла с мамой)) Нам очень понравилось: нам внимательно встретили, у каждой из нас был персональный консультант-мастер. Узнали много нового и сделали огромные леденцы и еще и диплом получили. Рекомендуем!!!
Александр
22 січня 2019
Пошли с женой и дочерью - 5 лет. Доченьке очень понравилось,остались довольны. Море впечатлений. Всем советуем там побывать.
Мирослава
19 грудня 2018
https://www.facebook.com/100006668088090
Моему мужу на день рождение коллектив подарил коробочку bodo с кучей интересных впечатлений!!!! Так как это все было на кануне нового года, а у нас есть традиция делать семейную фотосессию,- мы традиции не изменили. Фотосессия прошла на одном дыхании, с нами работали специалисты( и время подобрали нам удобное, внимательное отношение к нашему ребёнку). Мы очень довольны и счастливы! Спасибо bodo.
Анастасия
2 грудня 2018
Спасибо большое за прекрасную организацию и помощь в подарке- подарок был брату на день рождение. Он с другом ходил на карамельный мастер клас, видели бы вы эти круглые глаза переполнены восхищением. Родителям о мастер классе рассказывали весь вечер и их было не остановить..... СПАСИБО

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.