Подаруй карамельний майстер-клас для двох!

подарували вже 1 016 разів
2 людини
до 40 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед заняттям кондитер видасть кожному фартух, рукавички та спеціальний кондитерський ковпак. Потім він навчить варити цукрову суміш, поєднувати кольори і надавати карамелі форму. Отримані знання учні зможуть застосувати на практиці, виліпивши 500 грамів цукерок на двох. Готові солодощі друзі заберуть з собою. Додатково можна вибрати 150 грамів карамелі з магазину майстерні.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Мережа кондитерських виробляє льодяники ручної роботи. У процесі приготування майстри використовують тільки натуральні інгредієнти: патоку, цукор і витяжки на основі фруктів. Кожен учень отримає диплом про проходження навчання. Гості можуть спостерігати за створенням ласощів на відкритій кухні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Анастасия
2 грудня 2018
Спасибо большое за прекрасную организацию и помощь в подарке- подарок был брату на день рождение. Он с другом ходил на карамельный мастер клас, видели бы вы эти круглые глаза переполнены восхищением. Родителям о мастер классе рассказывали весь вечер и их было не остановить..... СПАСИБО
Максим
6 липня 2018
впечатление "Карамельный мастер-класс для двоих" Данный мастер-класс выбрал ребенок сам) Думали, что будет сложно ему, т.к. только 4 года исполнилось. Но оказалось иначе: все очень просто, интересно. Получили море эмоций и хорошее настроение))) Спасибо!!!
Инна
27 листопада 2017
Все понравилось. Ребята веселые, общительные, внимательные. Результат порадовал. Идея подарка хорошая. Получила сертификат на мастер-класс в подарок от подруги) Могу рекомендавать ваш сайт с различными впечатлениями другим)
Светлана
23 жовтня 2017
Карамельный мастер-класс подарили моему 5-летнему ребенку. Когда мы приехали на место проведения мастер-класса, нас тепло встретили, вышел карамельный мастер, лично познакомился с ребенком, одел ей чепчик, фартук и перчатки. Во время обучения очень хвалил ребенка и всячески подбадривал, ведь не все удавалось делать маленькими ручками. В это время в качестве комплимента сделали арбузную карамель в виде сердца на палочке для меня))). Ребенок сделал зайца и цветочек на палочках. Время прошло быстро и весело. После - был фотосет, а также нам подарили коробочку с конфетами. Ребенок сказал, что хочет остаться жить в Карамельной мастерской. Это и будет резюме моего отзыва.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.