Подаруйте карамельний майстер-клас!

подарували вже 516 рази
1 людина
до 40 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Керувати процесом буде карамельє. Він розкриє склад цукрової основи та навчить правильно її витягувати. У процесі навчання новачок дізнається, як змішувати кольори та надавати цукерці форму, після чого спробує зробити це самостійно. На вибір він приготує кілька маленьких льодяників або один великий на паличці.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Це єдина мережа кондитерських, де можна спробувати льодяники ручної роботи. Для приготування солодощів використовуються тільки натуральні компоненти: цукор, патока та витяжки фруктів. Після закінчення навчання новачок отримає диплом про проходження майстер-класу та 150 грамів готових карамельних цукерок на вибір.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Елена
5 лютого 2019
Замечательная идея - дарить впечатления!!! Если бы мне не подарили это впечатления, я бы сама и не знала ,что у нас есть такое в городе)) Мне подарила сертификат - моя выпускница - мастер класс для двоих. И я подумала ,что идти с детьми - э то обычно,и пошла с мамой)) Нам очень понравилось: нам внимательно встретили, у каждой из нас был персональный консультант-мастер. Узнали много нового и сделали огромные леденцы и еще и диплом получили. Рекомендуем!!!
Александр
22 січня 2019
Пошли с женой и дочерью - 5 лет. Доченьке очень понравилось,остались довольны. Море впечатлений. Всем советуем там побывать.
Мирослава
19 грудня 2018
https://www.facebook.com/100006668088090
Моему мужу на день рождение коллектив подарил коробочку bodo с кучей интересных впечатлений!!!! Так как это все было на кануне нового года, а у нас есть традиция делать семейную фотосессию,- мы традиции не изменили. Фотосессия прошла на одном дыхании, с нами работали специалисты( и время подобрали нам удобное, внимательное отношение к нашему ребёнку). Мы очень довольны и счастливы! Спасибо bodo.
Анастасия
2 грудня 2018
Спасибо большое за прекрасную организацию и помощь в подарке- подарок был брату на день рождение. Он с другом ходил на карамельный мастер клас, видели бы вы эти круглые глаза переполнены восхищением. Родителям о мастер классе рассказывали весь вечер и их было не остановить..... СПАСИБО

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.