Подаруй карамельний майстер-клас!

подарували вже 431 рази
1 людина
до 40 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Керувати процесом буде карамельє. Він розкриє склад цукрової основи і навчить правильно її витягувати. У процесі навчання новачок дізнається, як змішувати кольори та надавати цукерці форму, після чого спробує зробити це самостійно. На вибір він приготує кілька маленьких льодяників або один великий на паличці.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Це єдина мережа кондитерських, де можна спробувати льодяники ручної роботи. Для приготування солодощів використовуються тільки натуральні компоненти: цукор, патока та витяжки фруктів. Після закінчення навчання новачок отримає диплом про проходження майстер-класу і 150 грам готових карамельних цукерок на вибір.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Анастасия
2 грудня 2018
Спасибо большое за прекрасную организацию и помощь в подарке- подарок был брату на день рождение. Он с другом ходил на карамельный мастер клас, видели бы вы эти круглые глаза переполнены восхищением. Родителям о мастер классе рассказывали весь вечер и их было не остановить..... СПАСИБО
Максим
6 липня 2018
впечатление "Карамельный мастер-класс для двоих" Данный мастер-класс выбрал ребенок сам) Думали, что будет сложно ему, т.к. только 4 года исполнилось. Но оказалось иначе: все очень просто, интересно. Получили море эмоций и хорошее настроение))) Спасибо!!!
Инна
27 листопада 2017
Все понравилось. Ребята веселые, общительные, внимательные. Результат порадовал. Идея подарка хорошая. Получила сертификат на мастер-класс в подарок от подруги) Могу рекомендавать ваш сайт с различными впечатлениями другим)
Светлана
23 жовтня 2017
Карамельный мастер-класс подарили моему 5-летнему ребенку. Когда мы приехали на место проведения мастер-класса, нас тепло встретили, вышел карамельный мастер, лично познакомился с ребенком, одел ей чепчик, фартук и перчатки. Во время обучения очень хвалил ребенка и всячески подбадривал, ведь не все удавалось делать маленькими ручками. В это время в качестве комплимента сделали арбузную карамель в виде сердца на палочке для меня))). Ребенок сделал зайца и цветочек на палочках. Время прошло быстро и весело. После - был фотосет, а также нам подарили коробочку с конфетами. Ребенок сказал, что хочет остаться жить в Карамельной мастерской. Это и будет резюме моего отзыва.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.