102335
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Навчитися закручувати тягучу суміш в улюблені льодяники та правильно поєднувати кольори можна на карамельному майстер-класі. До 40 хвилин досвідчений кондитер буде розповідати та показувати, як надати цукерці форму, а 250-300 грам готових солодощів власного приготування учень забере з собою. У кінці заняття майстер вручає диплом і подарунок — 150 грам вже готових карамельок на вибір. детальніше...

1 люд. до 40 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 374 раз
1 людина
до 40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Карамельний майстер-клас — що це?

Карамельні цукерки є одними з найулюбленіших солодощів як у дітей, так і у дорослих. Розмаїття форм і смаків часом дивує. Заняття з карамельє, який знається на льодяниках, перенесе у світ солодощів і дитину, і дорослого. Досвідчений майстер розповість, які інгредієнти необхідні для приготування солодощів та як надавати цукерці певну форму. За створенням ласощів час пролетить непомітно!

Як все відбувається?

Щасливчика зустрінуть у «Майстерні карамелі», де й відбудеться заняття. Профі розкриє склад цукрової бази, навчить витягувати її та надавати форму цукерки. Оволодіти мистецтвом варіння ласощів можна за 40 хвилин. Цього часу достатньо, щоб розібратися у тонкощах техніки створення цукерок і навчитися працювати з різною консистенцією. Щасливчику доведеться вирішити, що саме він хоче ліпити: багато маленьких льодяників або один великий на паличці. А обравши бажану форму, взятися за приготування солодощів під чуйним керівництвом професіонала. Загальна вага ласощів складе 250-300 грам. У подарунок до свого творіння він отримає 150 грам вже готових карамельок з майстерні.

Диплом майстра карамельок

Після закінчення навчання кондитер видає диплом про проходження майстер-класу з приготування карамелі. Це відмінна база для майбутнього розвитку своїх кондитерських здібностей.

Цукерки своїми руками

Склад таких цукерок відомий наперед. Усі інгредієнти будуть прямо перед очима. А після майстер-класу таку карамель можна буде зварити вдома.

Для дітей і дорослих

Випробувати свої сили у приготуванні солодощів можуть і дорослі, і діти. Малеча зрадіє такому подарунку, адже зможе не тільки подивитися на цукерки, але й скуштувати їх.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстерня карамелі - Дніпро
пр. Дмитра Яворницького, 55 Показати на мапі

15 відгуків

М
Максим
6 липня 2018
впечатление "Карамельный мастер-класс для двоих" Данный мастер-класс выбрал ребенок сам) Думали, что будет сложно ему, т.к. только 4 года исполнилось. Но оказалось иначе: все очень просто, интересно. Получили море эмоций и хорошее настроение))) Спасибо!!!

И
Инна
27 листопада 2017
Все понравилось. Ребята веселые, общительные, внимательные. Результат порадовал. Идея подарка хорошая. Получила сертификат на мастер-класс в подарок от подруги) Могу рекомендавать ваш сайт с различными впечатлениями другим)

С
Светлана
23 жовтня 2017
Карамельный мастер-класс подарили моему 5-летнему ребенку. Когда мы приехали на место проведения мастер-класса, нас тепло встретили, вышел карамельный мастер, лично познакомился с ребенком, одел ей чепчик, фартук и перчатки. Во время обучения очень хвалил ребенка и всячески подбадривал, ведь не все удавалось делать маленькими ручками. В это время в качестве комплимента сделали арбузную карамель...
Карамельный мастер-класс подарили моему 5-летнему ребенку. Когда мы приехали на место проведения мастер-класса, нас тепло встретили, вышел карамельный мастер, лично познакомился с ребенком, одел ей чепчик, фартук и перчатки. Во время обучения очень хвалил ребенка и всячески подбадривал, ведь не все удавалось делать маленькими ручками. В это время в качестве комплимента сделали арбузную карамель в виде сердца на палочке для меня))). Ребенок сделал зайца и цветочек на палочках. Время прошло быстро и весело. После - был фотосет, а также нам подарили коробочку с конфетами. Ребенок сказал, что хочет остаться жить в Карамельной мастерской. Это и будет резюме моего отзыва.

А
Алиса
25 вересня 2017
Сходили с подругой на карамельный мк) теперь я хоть что-то умею готовить :D а вообще здорово, получили массу удовольствия, еще и конфет домой прихватили)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень