102586
 

Подаруй відвідування кімнати люті!

40 хвилин у кімнаті люті — відмінна можливість виплеснути свої емоції та зняти стрес. Троє друзів влаштують справжній погром — меблі, техніка, посуд та інші предмети розлетяться на дрібні уламки. Компанії нададуть кілька видів «зброї», а також видадуть спеціальну екіпіровку. При бажанні можна вибрати захисний костюм «повеселіше» — вбратися драконом, чортом чи коровою. детальніше...

3 люд. до 40 хвилин Використати до 31.08.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 176 раз
3 людини
до 40 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 18 років
Використати до 31.08.2018

Кімната люті — що це?

Оригінальний спосіб випустити пару та заодно провести час з друзями. Компанія зможе відірватися на повну — Щасливчикам належить розгромити всі предмети, які попадуться їм під руку. Необхідну амуніцію учасники отримають на місці: захисні окуляри, головний убір та комбінезон. З собою необхідно взяти тільки закрите взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик з двома друзями відвідає кімнату люті Rage room. Перед тим, як компанія відправиться в ігрове приміщення, адміністратор проведе детальний інструктаж та видасть захисну екіпіровку. Друзі виберуть «зброю» на свій смак — важку биту, пилу, лом або молоток. Потім у Щасливчиків буде до 40 хвилин, щоб рознести вщент в кімнаті всі меблі, техніку та посуд.

«Зброя» та амуніція на вибір

В арсеналі кімнати кілька видів «зброї» та забавні комбінезони, які зроблять погром ще веселіше. Одягатися в звичну захисну екіпіровку або надіти смішний костюм дракона — вирішувати друзям.

Антистрес-терапія

До 40 хвилин повного свавілля допоможе позбутися від накопичених негативних емоцій. Тому похід в кімнату люті стане відмінним завершенням довгого тижня або напруженого робочого дня.

Різноманітний реквізит

У кімнаті можна трощити та ламати всі предмети без винятку. У розпорядженні друзів будуть предмети меблів, побутові прилади, скляні стакани, чашки, пляшки та багато іншого.

Місце проведення враження:

Rage room - Кімната люті
вул. Барнаульская, 2А-1 Показати на мапі

1 відгук

А
Алена
22 серпня 2017
Самый лучший и оригинальный подарок, который мне когда-либо дарили! 30 минут в комнате ярости и ты полон энергии) Отдельно хотелось бы отметить костюмы) Разносить битой посуду в костюме зеленого дракона - это что-то:))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень