Кімната люті

3 людини
до 40 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Інструктор видасть спеціальний комбінезон, захисні окуляри та головний убір, а також розповість про техніку безпеки. Після цього на компанію чекає відвідування антистрес-кімнати. Друзі виберуть «зброю» на свій смак — биту, пилу, лом або молоток. У відвідувачів буде достатньо часу, що рознести вщент усі меблі, техніку та посуд.

Чому ми вибрали кімнату люті Rage room

На друзів чекає відвідування першої кімнати психологічного перезавантаження в Дніпрі. На вибір є різні тематичні приміщення. Для кожного учасника адміністратор видасть кігурумі — спеціальний захисний комбінезон.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алена
22 серпня 2017
Самый лучший и оригинальный подарок, который мне когда-либо дарили! 30 минут в комнате ярости и ты полон энергии) Отдельно хотелось бы отметить костюмы) Разносить битой посуду в костюме зеленого дракона - это что-то:))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.