102586
 

Подаруй відвідування кімнати люті!

40 хвилин у кімнаті люті — відмінна можливість виплеснути свої емоції та зняти стрес. Троє друзів влаштують справжній погром — меблі, техніка, посуд та інші предмети розлетяться на дрібні уламки. Компанії нададуть кілька видів «зброї», а також видадуть спеціальну екіпіровку. При бажанні можна вибрати захисний костюм «повеселіше» — вбратися драконом, чортом чи коровою. детальніше...

3 люд. до 40 хвилин Використати до 31.03.2019
1 100 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 295 раз
3 людини
до 40 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Кімната люті — що це?

Оригінальний спосіб випустити пару та заодно провести час з друзями. Компанія зможе відірватися на повну — Щасливчикам належить розгромити всі предмети, які попадуться їм під руку. Необхідну амуніцію учасники отримають на місці: захисні окуляри, головний убір та комбінезон. З собою необхідно взяти тільки закрите взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик з двома друзями відвідає кімнату люті Rage room. Перед тим, як компанія відправиться в ігрове приміщення, адміністратор проведе детальний інструктаж та видасть захисну екіпіровку. Друзі виберуть «зброю» на свій смак — важку биту, пилу, лом або молоток. Потім у Щасливчиків буде до 40 хвилин, щоб рознести вщент в кімнаті всі меблі, техніку та посуд.

«Зброя» та амуніція на вибір

В арсеналі кімнати кілька видів «зброї» та забавні комбінезони, які зроблять погром ще веселіше. Одягатися в звичну захисну екіпіровку або надіти смішний костюм дракона — вирішувати друзям.

Антистрес-терапія

До 40 хвилин повного свавілля допоможе позбутися від накопичених негативних емоцій. Тому похід в кімнату люті стане відмінним завершенням довгого тижня або напруженого робочого дня.

Різноманітний реквізит

У кімнаті можна трощити та ламати всі предмети без винятку. У розпорядженні друзів будуть предмети меблів, побутові прилади, скляні стакани, чашки, пляшки та багато іншого.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rage room - Кімната люті
вул. Барнаульска, 2А-1 Показати на мапі

1 відгук

А
Алена
22 серпня 2017
Самый лучший и оригинальный подарок, который мне когда-либо дарили! 30 минут в комнате ярости и ты полон энергии) Отдельно хотелось бы отметить костюмы) Разносить битой посуду в костюме зеленого дракона - это что-то:))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень